آنتی ویروس پادویش

دلایل رکورد سنگین در بازار طلا و سکه

رکود در بازار طلا و سکه

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از احتمال افزایش قیمت‌ها به دلیل رکود سنگین در بازار طلا خبر داد.قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر کاهشی شده است، روند نزولی انس جهانی طلا و بازار ارز باعث شده روند صعود قیمت‌ها در بازار طلای داخلی متوقف شود.

دلایل رکود شدید بازار طلا

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره رکود شدید با زار طلا گفت: ما وارد سومین ماه سال شدیم ودرصنف طلا دچار سردرگمی هستیم .واحدهای تولیدی به شدت دچار آسیب شدند، صنعت طلا در بحران قرار دارد.در واقع از ابتدای امسال در صنعت طلا ۱۵ درصد نیز تولید وجود نداشته است. رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران خاطرنشان کرد: عبور از این شرایط نیازمند این است سکه اصلاحاتی در سامانه جامع تجارت انجام شود.البته این اصلاحات کامل نیست و نیاز به بررسی دوباره دارد و تا زمانی که این دل‌نگرانی‌های فعالان بازار رفع نشود نمی‌توان شرایط را برای ادامه فعالیت آماده کرد. ما تقاضا داریم فعالیت سامانه را تعلیق کنند و اجازه دهند در یک کارگروه تخصصی این اصلاحات انجام شود.ثبت سرمایه حذف شده و اصلاحاتی در ثبت آنی شده است اما شرایط این سامانه با قانون صنف طلا همخوانی ندارد و لازم است بر اساس تفاهمی که شده در یک کارگروه تخصصی ایرادات آن رفع شود.

ثبات قیمت طلا و سکه

رئیس انحادیه طلافروشان گفت: با اینکه قیمت طلا و سکه به ثبات رسیده است و بازار در هفته‌های گذشته کاهش قیمت خوبی داشت و در حال حاضر به کف قیمت‌ طلا و سکه نسبت به انس جهانی و بازار ارز رسیده‌ایم.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : دلایل رکورد سنگین در بازار طلا و سکه

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *