پادویش
blank
blank

دلایل خرید آنتی ویروس اورجینال [رپورتاژ آگهی ]

2 نظر سردبیر

2 پاسخ برای “دلایل خرید آنتی ویروس اورجینال [رپورتاژ آگهی ]”

 1. blank نیما گفت:

  ” چند آنتی ویروس خانگی قابل اطمینان وجود دارد که میتوان آنها را در ایران تهیه کرد. از بین آنها میتوان به اف سکیور، ایست نود۳۲، اویرا و کسپرسکی اشاره کرد. همچنین از بین چند آنتی ویروس تحت شبکه موجود در بازار ایران که از پشتیبانی کمپانی اصلی برخوردار هستند می توان به آنتی ویروس اف سکیور، کسپرسکی، بیت دیفندر اشاره کرد.”

  الان بقیه برندها خوب و قابل اعتماد نیستن ؟؟!!! آخه چرا دروغ میگید ؟ مجبورید ؟ آخه این نون خوردن داره ؟

  اسمش رو باید بزارید رپورتاژ خالی بندی آگهی

 2. blank نیما گفت:

  شرکت دورانتاش معتبرترین توزیع کننده سرویسهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس خانگی ، شبکه ای شرکتی و سازمانی و مراکز داده فیزیکی و مجازی و کلود در ایران

  شرکتی که دست شرکت شیاد و کلاهبردار کسپرسکی رو کرد و به دلیل عرضه بهترین برندهای ضد ویروس به صورت اصلی و معتبر مدت هشت ساله که آماج شایعه پراکنی ها و تبلیغات کذب برخی شرکتها و رسانه ها قرار گرفته .

  1- اولین کلاهبرداری کسپرسکی اسم 7-8 شرکت ایرانی تو سایتش بود که اتفاقآ همشون نشان نماد داشتن و جالبه همشون از کسپرسکی حمایت کردن .

  2- شرکت سفارش دهنده این رپورتاژ آگهی با توجه به همکاریش با شرکت شیاد کسپرسکی ، در جایگاهی نیست که در باره مسائل حوزه امنیت سایبری و ضد ویروسها اظهار نظر کنه .

  3- بهترین برندهای ضد ویروسی که در حال حاضر تو ایران ارائه میشه اول ترندمیکرو و دوم وب روت هستش که توسط کمپانی معتبر دورانتاش تو ایران ارائه و معرفی و پشتیبانی میشه .

  4- کلآ دورانتاش ی شرکت معتبر و قابل اطمینانه . مهم نیست چه محصولی ازش بگیری .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.