پادویش

دستگاه مهیج تصفیه هوای پوشیدنیLG PURICARE انقلابی نوین در حوزه گجت های پوشیدنی

تهویه هوای پوشیندنی

ال‌جی الکترونیکس با عرضه راهکار تصفیه هوای پوشیدنی شخصی، انقلابی را آغاز می‌کند که پس از رونمایی در IFA 2020 افراد بسیاری را مجذوب خودساخته بود. از ابتدای ماه جاری میلادی دستگاه تصفیه هوای پوشیدنی LG PuriCare در بازارهای کلیدی مناطق مختلف دنیا، همچون آسیا، خاورمیانه و دیگر نقاط عرضه خواهد شد.

این دستگاه جدید که تجسم دیدگاه و رویکرد ال‌جی برای تأمین آسایش و سلامتی بیشتر در زندگی روزمره مصرف‌کنندگان است، به مجموعه بالنده PuriCare ال‌جی اضافه گردیده که شامل دستگاه‌های تصفیه هوا برای مصارف خانگی، راهکارهای تصفیه هوا و تهویه مطبوع برای مراکز تجاری بزرگ و همچنین مدل‌های پرتابل با باتری قابل شارژ است. تازه‌ترین عضو خانواده جامع راهکارهای مراقبت هوای این شرکت، فیلتر‌های با عملکرد بالا و فن‌های قابل‌کنترل با سنسور را به خدمت گرفته تا از تأمین هوای تمیز و تنفس بهینه و آسان در هر جا و هرمکانی اطمینان یابد.

جهت ارائه سطح جدیدی از حفاظت شخصی LG PuriCare Wearable Air Purifier از دو فیلتر H13 HEPA بهره می‌برد که مشابه فیلترهای مورداستفاده در دستگاه‌های تصفیه هوای تجاری این شرکت هستند و می‌توانند تا ۹۹.۹۵ درصد از آلاینده‌های مضر قابل‌انتقال از طریق هوا (ویروس‌ها، باکتری‌ها و مواد حساسیت‌زای رایج) را حذف نموده و مانع ورود آن‌ها به دستگاه تنفسی شوند. * این مهم با استفاده از فن‌های دوگانه و Respiratory Sensor پتنت‌شده ال‌جی امکان‌پذیر شده و به کاربران اجازه می‌دهد در هر شرایط محیطی با کمترین تلاش هوایی پاک و فیلترشده را تنفس کنند. این سنسور سیکل و حجم تنفس کاربر را تشخیص داده و به‌صورت خودکار به تنظیم فن‌های دوگانه در سه سرعت مختلف می‌پردازد تا در هنگام دم سرعت‌بالا برود و در هنگام بازدم برای کاهش مقاومت در برابر هوای خروجی سرعت‌پایین بیاید.

آغاز عرضه جهانی دستگاه مهیج تصفیه هوای پوشیدنیLG PURICARE

LG PuriCare Wearable Air Purifier بر اساس تجزیه‌وتحلیل گسترده ارگونومیک صورت انسان طراحی‌شده تا به‌آسانی روی صورت اغلب افراد بالغ قابل‌استفاده باشد. لذا نشت هوا از اطراف بینی و چانه را به حداقل رسانده و استفاده از آن در بازه‌های زمانی طولانی راحت است. باتری داخلی ۸۲۰ میلی‌آمپرساعتی این محصول تا هشت ساعت کار در سرعت‌پایین و ۲ ساعت کار در بالاترین سرعت را ممکن می‌سازد. ** و با توجه به اینکه بخش‌های کلیدی همچون فیلترها، کاور داخلی، محافظ صورت، بندهای پشت‌گوش و بندهای افزایش طول به‌آسانی قابل جداسازی و تعویض هستند، نظافت و بهداشت دائمی دستگاه تصفیه هوای PuriCare Wearable بسیار آسان است.

راهکار تصفیه هوای شخصی پیشرفته ال‌جی به همراه یک جعبه PuriCare Wearable Air Purifier Case ارائه می‌شود که با استفاده از تکنولوژی سالم‌سازی UVnano ال‌جی تا ۹۹.۹۹ درصد میکروب‌های مضر را طی ۳۰ دقیقه و با استفاده از لامپ‌های UV-C LED از بین می‌برد. این کیس همچنین قادر است رطوبت بخش‌های داخلی را که به دلیل تنفس کاربر ایجادشده از بین ببرد. برای شارژ صفرتا صد این دستگاه دو ساعت زمان لازم دارید و از طریق اپلیکیشن LG ThinQ زمان تعویض فیلترها به شما اعلام می‌گردد.

Dan Song رئیس شرکت راهکارهای تهویه مطبوع و لوازم خانگی ال‌جی الکترونیکس می‌گوید: «در پی رشد روزافزون تقاضای جهانی برای محصولاتی بهبود‌ سلامت شخصی در زمانه‌ای که بیشترین نیاز به چنین راهکارهایی احساس می‌شود، دستگاه تصفیه هوای PuriCare Wearable توسعه‌یافته است. این دستگاه پیشگامانه با ارائه سطح جدیدی از حفاظت قابل‌حمل مصرف‌کنندگان را قادر می‌سازد دائماً و به‌آسانی هوای تازه برای تنفس در اختیار داشته باشند، و حداقل درباره این موضوع دیگر نگران نباشند.»

مشخصات کلیدی:

• Size: 156 x 110 x 63 mm
• Weight: 126g
• Filter: H13 HEPA Filter (2 EA)
• Battery: Rechargeable 820mAh
• Recharge Time: 2 hours
• Usage Time: 4 hours (min.) – 8 hours (max.)
• Fan: Dual Inverter Motor
• Fan Speed: 3 Steps
• Sensor: Respiratory Sensor
• Connectivity: USB C Type
• Color: White

* جلوگیری از ۹۹.۹۵ درصد ذرات مضر با توان حذف ۹۹.۹۵درصدی فیلترهای H13 HEPA، قادر به حذف ریز ذراتی همچون گردوغبار، ویروس، باکتری و مواد حساسیت‌زا است. دارای تأییدیه TÜV Rheinland برای توانایی حذف ۹۷.۳ درصد ویروس‌ها، ۹۳.۵ درصد باتری‌ها در اتاقی به‌اندازه ۸ مترمکعب و ۹۹.۱ درصد گرده‌های گل در اتاقی به‌اندازه ۳ مترمکعب با دمای محیطی 25±2 درجه سلسیوس و رطوبت نسبی 50±10 درصد. مشخصات محصول می‌تواند بسته به مناطق مختلف متغییر باشد و نتایج عملکرد هم ممکن است با تغییر شرایط محیطی و دیگر فاکتورهای بیرونی تغییر کند.

** دارای تأییدیه TÜV Rheinland برای توانایی حذف ۹۹.۹۹ درصد استافیلوکوکوس اورئوس، اشریشیا کلی، استافیلوکوکوس اپیدرمیدیس، کلبسیلا پنومونیه و سودوموناس آئروژینوزا با استفاده از این محصول در دمای محیطی ۲۵ درجه سلسیوس. نتایج ممکن است بسته به شرایط محیطی و دیگر فاکتورهای بیرونی متغیر باشند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : دستگاه مهیج تصفیه هوای پوشیدنیLG PURICARE انقلابی نوین در حوزه گجت های پوشیدنی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *