پادویش

دریافت گواهینامه کنترل ایمنی رباتهای خدماتی از Det Norske Veritas توسط شرکت ال جی

ال جی

ال‌جی با دریافت اولین گواهینامه‌ی ISO 13849-1 در جهان برای ربات‌های ارائهدهنده خدمات حملونقل، پیشتازی خود را در زمینه‌ی فناوری ایمنی ربات، تایید کرد.

فرادرس

ال‌جی الکترونیکس (LG) بار دیگر توانایی‌های تکنولوژیکی و تعهد خود به ایجاد نوآوری‌های ایمن و جدید برای زندگی بهتر را ثابت کرد و اولین شرکتی در جهان شد که گواهینامه ISO 13849-1 را برای ماژول کنترل‌کننده‌ی مورد استفاده در ربات‌های ارائهدهنده خدمات حملونقل دریافت می‌کند. گواهینامه‌ی جدید برای کنترل‌کننده‌های ایمنی پیشرفته ال‌جی برای ربات‌ها اعمال می‌شود و توسط Det Norske Veritas (DNV) صادر شده است که یک سازمان ثبت و طبقه‌بندی معتبر بین‌المللی است که دفتر مرکزی آن در نروژ قرار دارد.

کنترل‌کننده میزان ایمنی ال‌جی برای ربات‌ها با مدیریت فعال تنظیمات ربات‌ها، نظارت بر سیگنال‌های حسگرهای ربات‌ها در لحظه و ارائه کنترل حفاظتی کاهش سرعت یا توقف در هر زمان که خطری شناسایی شود، بالاترین سطح ایمنی اجرایی و قابلیت اطمینان را تضمین می‌کند.

کنترل‌کننده ایمنی ال‌جی که تنها از یک ماژول تشکیل شده است، دارای مزیت قابل توجهی نسبت به کنترل‌کننده‌های معمولی است – به این صورت که می‌توان آن را به راحتی با توجه به مشخصات فردی هر ربات یا برای برآورده کردن نیازهای منحصر به فرد هر مشتری به طور اختصاصی تنظیم کرد.

پیش از این، سازندگان باید تک‌تک جنبه‌های ایمنی عملکردی را برای هر رباتی که تولید می‌کردند، تجزیه و تحلیل و ارزیابی می‌کردند، اما به لطف کنترل‌کننده پیچیده ال‌جی، دیگر به این پروسه‌ها نیازی نیست. انتظار می‌رود این امر به شرکت کمک کند تا ربات‌های جدید مانند ربات‌های معروف LG CLOi ServeBot و LG CLOI GuideBot  را با سرعت بیشتری نسبت به قبل راه‌اندازی کند.

صنعت رباتیک به سرعت در حال تغییر است و ال‌جی با پیشگام بودن در این صنعت، به طور خستگی‌ناپذیر در طول چندین دهه به جمع‌آوری حجم وسیعی از داده‌ها و اطلاعات پرداخته است. این شرکت طیف گسترده‌ای از راه‌حل‌های ربات را معرفی کرده است که برای مکان‌های مختلفی مانند هتل‌ها، بیمارستان‌ها و رستوران‌ها بهینه‌سازی شده‌اند و از قابلیت‌های فناوری متنوع خود از جمله در زمینه‌های سیستم‌های رانندگی خودکار، حسگرها، هوش مصنوعی و دوربین‌ها استفاده می‌کنند.

اخیراً، این شرکت با راه‌اندازی LG CLOi CarryBot که با همکاری CJ Logistics، یکی از بزرگترین شرکت‌های پستی در کره جنوبی، توسعه یافته است، ورود کامل خود به بازار ربات‌های لجستیک نسل بعدی را اعلام کرد.

دکتر بائک سیونگ-مین، رئیس آزمایشگاه رباتیک پیشرفته در ال‌جی الکترونیکس گفت: «از آنجایی که ربات‌های مستقل برای کاربردهای صنعتی و مصرف‌کننده رایج‌تر می‌شوند، حوزه فناوری ایمنی ربات همچنان در حال رشد است. ما با تکیه بر قابلیت‌های فن‌آوری فوقالعاده و تجربه واقعی خود در رباتیک کاربردی برای ارائه بالاترین سطح ایمنی عملکردی برای نسل بعدی ربات‌های خودران، در این زمینه حیاتی پیشرو هستیم.»

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : دریافت گواهینامه کنترل ایمنی رباتهای خدماتی از Det Norske Veritas توسط شرکت ال جی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *