آنتی ویروس پادویش

دایره جادویی به کروم می‌آید! جستجوی هوشمندانه در مرورگر گوگل

دایره جادویی به کروم می‌آید! جستجوی هوشمندانه در مرورگر گوگل

دایره جادویی به کروم دسکتاپ می‌آید؛ جستجو با هوش مصنوعی در مرورگر گوگل!

به نظر می‌رسد که گوگل در حال اضافه کردن قابلیت جستجوی هوشمندانه “Circle to Search” به مرورگر دسکتاپ کروم است. این قابلیت که پیش از این در برخی از گوشی‌های اندرویدی محبوبیت زیادی پیدا کرده بود، به کاربران اجازه می‌دهد تا با کشیدن دایره دور قسمتی از صفحه نمایش، به سرعت در مورد آن موضوع جستجو کنند.

نحوه عملکرد این قابلیت به این صورت است که:

در مرورگر کروم، با فعال کردن “Google Lens” و کشیدن دایره دور قسمتی از صفحه نمایش، می‌توانید در مورد آن موضوع جستجو کنید.
همچنین می‌توانید با کلیک روی هر شیء در صفحه، به طور خودکار آن را انتخاب کرده و در مورد آن جستجو کنید.

هنوز مشخص نیست که این قابلیت چه زمانی به طور رسمی برای کاربران دسکتاپ کروم عرضه خواهد شد. با این حال، شواهد نشان می‌دهد که گوگل در حال کار بر روی این ویژگی است و احتمالاً در آینده‌ای نزدیک شاهد آن خواهیم بود.

قابلیت “Circle to Search” می‌تواند ابزاری بسیار کاربردی برای کاربران کروم باشد. این قابلیت به خصوص برای دانش‌آموزان، پژوهشگران و افرادی که به طور مداوم در حال جستجو در وب هستند، مفید خواهد بود.

علاوه بر گوگل، مایکروسافت نیز در حال توسعه قابلیتی مشابه به نام “Circle to Copilot” برای مرورگر اج خود است. این نشان می‌دهد که تقاضای زیادی برای این نوع قابلیت‌های جستجوی بصری در میان کاربران وجود دارد.

با افزوده شدن قابلیت “Circle to Search” به کروم دسکتاپ، این مرورگر به ابزاری قدرتمندتر و کارآمدتر برای جستجو در وب تبدیل خواهد شد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : دایره جادویی به کروم می‌آید! جستجوی هوشمندانه در مرورگر گوگل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *