آنتی ویروس پادویش

دانش‌بنیان ها نرم‌افزار کارتخوان تولید کردند

نرم‌افزار کارتخوان ایرانی

 

  نرم‌افزار کارتخوان دانش‌بنیان ایرانی؛ واسطه‌ای هوشمند بین سوییچ‌ها

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: نرم افزار کارتخوان که توسط این شرکت تولید شده، نشان دانش بنیان دریافت کرده است و بعنوان واسطی بین سوییچ بانک، سوییچ شاپرک و سوییچ psd عمل می‌کند. همچنین این محصول برای تسویه‌های مالی و مدیریت داده‌های مالی که از طریق سوییچ منتقل می‌شوند، طراحی شده است.

در حال حاضر تمرکز این شرکت بر روی تولید نرم‌افزار کارتخوان است. در مراحل بعدی با تولید بدنه کارتخوان در داخل کشور، وابستگی خود به واردات را کاهش خواهند داد. و هدف این شرکت تولید برد کارتخوان نیز در داخل کشور است تا به طور کامل ایران از واردات این قطعه بی‌نیاز شود.

در بخش سخت‌افزار کارتخوان، تغییراتی در قسمت کیبورد و محل کشیدن کارت اعمال شده است. در قسمت کیبورد، به جای قطعات ذغالی از مش‌های فلزی و مسی استفاده کرده‌ایم و در محل کشیدن کارت، از جنسی با سختی بالا استفاده شده است تا عمر مفید این قسمت را افزایش دهیم. ما بر این باوریم که با نوآوری و تولید محصولات باکیفیت، می‌توانیم سهم قابل توجهی در بازار پرداخت الکترونیک کشور داشته باشیم و به رونق کسب و کار‌های ایرانی کمک کنیم.

همچنین با نوآوری در بخش نرم‌افزار کارتخوان، سرعت و انتقال داده‌ها و عملکرد آن به طور قابل توجهی ارتقا یافته و این امر موجب شده است که محصول این شرکت در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار، تفاوت چشمگیری داشته باشد. به این دلیل که هر چه محصول بهینه‌تر باشد، عملکرد آن نیز مطلوب‌تر خواهد بود.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : دانش‌بنیان ها نرم‌افزار کارتخوان تولید کردند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *