آنتی ویروس پادویش

دانش‌بنیان‌های ایرانی یک اپلیکیشن صرافی رمزارز طراحی کردند

یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی موفق به تولید و طراحی بومی وب اپلیکیشن و موبایل اپلیکیشن صرافی رمزارز شده است که جهت مدیریت تراکنش‌های مالی و سرمایه افراد براساس ارز دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

صرافی رمز ارز چیست؟

در خصوص عملکرد این اپلیکیشن می توان گفت: جهت مدیریت تراکنش های مالی و سرمایه افراد براساس ارز دیجیتال از پلتفرم صرافی رمزارز می توان استفاده کرد.

در واقع  ارز دیجیتال نوعی از دارایی است که به صورت دیجیتالی در دسترس قرار دارد. با استفاده از کیف پول الکترونیکی متصل به اینترنت یا شبکه های تعیین شده تراکنش های مربوط به ارزهای دیجیتال انجام می شود.

کاربرد ارز های دیجیتال چیست؟

ارزهای دیجیتال همانند ارز های فیزیکی دارای کاربرد مشابه هستند و  از آنها برای خرید کالا می توان استفاده کرد.

با توجه  به رویکرد گسترده جهانی به این نوع تراکنش های مالی می توان گفت که  این پلتفرم با امکانات مشابه با پیشرفته ترین صرافی های رمز ارز جهان در  دو نسخه تحت وب و اپلیکیشن موبایل کراس پلتفرم طراحی و اجرا شده‌ است.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان سازنده این پلتفرم درباره وب اپلیکیشن و موبایل اپلیکیشن صرافی رمزارز بیان داشت: از این اپلیکیشن، جهت مدیریت مبادلات ارز دیجیتال استفاده می شود تا بتوان میزان عرضه و تقاضا و ارزش ارزهای دیجیتال در صرافی های ارز دیجیتال مشخص کرد. این صرافی ها، رابط میان فروشنده و خریدار هستند  و برای این عملیات کمیسیون دریافت می کنند وتریدرها یا معامله‌گران از طریق آن می‌توانند، یک رمزارز را در ازای یک ارز (به‌عنوان مثال ریال یا دلار) یا نوع دیگری از رمزارز معامله کنند.

قابلیت های اپلیکیشن صرافی رمز ارز

این پلتفرم از تمام قابلیت‌های موجود در صرافی های رمزارز پیاده سازی شده برخوردار است و همچنین امکان انجام انواع معامله به صورت P2P ، OTC ، سفارش گذاری، جفت ارز، و حتی معاملات فیوچرز پیش بینی شده دارد.این محصول قابلیت بهره برداری در بنگاه‌های سرمایه‌گذاری، مراکز مدیریت دارایی های مالی ، در بخش endpoint users و هر بخشی که نیاز به خدمات رسانی از سمت ارزهای دیجیتال باشد را دارد.سال 1400 محصول به مرحله تولید نهایی و امسال به مرحله بهره‌برداری رسیده است

مزیت اپلیکیشن صرافی رمز ارز ایرانی  نسبت به نمونه های مشابه آن چیست؟

نمونه های داخلی صرافی رمزارز وجود دارد که با توجه به نوع برنامه نویسی و زیرساخت محصول اکثرا در تراکنشهای همزمان زیاد، عملکرد مناسبی ندارند و امکانات آنها نیز حداکثر 10 نوع کوین می باشد. به مین دلیل در محصول شرکت جاپکو تعداد نامحدود ارز دیجیتال پشتیبانی می شود و قابلیت اضافه کردن هر کوین جدید و لیست کردن و خرید و فروش آن در محصول میسر است. همچنین بالاترین حد امنیت در این پلتفرم برقرار است.این پلتفرم، قابلیت اضافه کردن زبان های دیگر از جمله روسی و عربی نیز دارد تا بتوان جامعه کاربران و حوزه صادراتی را توسعه داد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : دانش‌بنیان‌های ایرانی یک اپلیکیشن صرافی رمزارز طراحی کردند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *