سایت کارنامه ، خدمات کارشناسی خودرو دیوار را بیشتر بشناسید !

خدمات کارشناسی کارنامه چیست؟

کارنامه همکار جدید سایت دیوار برای اعتماد کاربران در خرید و فروش خودرو است.از این به بعد می توانید با استفاده از کارنامه درخواست کارشناسی نیز بدهید و خودرو را از نظر فنی و .. بررسی می شود.

خدمات کارشناسی کارنامه اپلیکیشن دیوار

کارشناسان کارنامه در ساعت مقرر شده خودشان را به شما می رسانند و در یک ساعت به شما 435 آیتم خودرو ارائه می دهد و این گزارش می تواند گزارشی جامع و کامل نیز باشد و شما را از وضعیت خودرو مطلع کند.

اگر قصد خرید خودرو دارید می توانید برای کسب اطلاعات مطمئن و دقیق با کارشناسان کارنامه نیز در ارتباط باشید.تا شما را از مشکلات و قیمت ماشین مطلع کند تا پولتان را به هدر ندهید.

اگر قصد فروش خودرو دارید کارشناسان کارنامه باعث می شوند خریداران به شما اعتماد کنند و خودرو شما سریع و راحت تر به فروش برسد و دیگر نیازی نیست به تک تک سوالات خریداران پاسخ دهید زیرا گزارش کارنامه به شما در این مورد کمک می کند و به همه ی سوالات خریداران پاسخ می دهد.

در گزارش کارشناسی کارنامه با همه ی شباهت های قبلی متفاوت است زیرا کارنامه بیش از 435 آیتم خودرو را مورد بررسی قرار می دهد و از همه مهمتر ضمانت کار کارشناسی است.کارنامه ی گزارش ضمانت می کند و در بروز هر گونه مشکل و خطا خسارت مشتری را جبران کند.

اگر قصد خرید خودرو دارید می توانید از روش تکمیل فرم در سایت دیوار یا کارنامه درخواست کنید و برای این کار با فروشندگان هماهنگی لازم را داشته باشید.تمام مزایا و معایب خودرو موردنظر را به شما خواهد گفت و از طریق یک پیامک یا در پنل اختصاصی روی دیوار قرار خواهد گرفت.

اگر قصد فروش خودرو خود را دارید به سایت دیوار مراجعه کرده و آگهی خودتان را منتشر کنید و درخواست کارشناسی را روی سایت کارنامه ثبت نمایید.برای این کار می توانید نام خودروی موردنظر خود را در سایت وارد کرده و تخفیف 50 درصدی را درخواست و ثبت نمایید.

بعد از مراجعه کارشناس کارنامه و انجام کار کارشناسی با پرداخت مابغی مبلغ گزارش را در پنل اختصاصی روی سایت دیوار مشاهده نیز خواهید کرد.

در کارنامه گزارشی ارائه می شود از قبیل:

1-بدنه

2-لاستیک ها

3-انتقال قدرت و موتور

4-تجهیزات و فضای داخلی

5-فرمان و ترمز

6-آپشن ها و مدارک

در کارنامه تصاویر دقیق از بدنه ی خودروی شما گرفته می شود و مشکلات بدنه ی خودرو شما مشخص شود و با این کار نیازی به بازدید خودروی شما نیست و همه ی اطلاعات خودرو در اختیار شما قرار خواهد گرفت.و کافی است سر قیمت با فروشنده به توافق برسید و معامله نیز تمام میشود.

1/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : سایت کارنامه ، خدمات کارشناسی خودرو دیوار را بیشتر بشناسید !

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. کارشناس آقای عشایری بیشخصیت
    بهتون میگه بیاید فلان جا کارشناسی انجام بدیم بعد از رسیدن و در دسترس نبودن شمارش بعد از ۴۰ دقیقه زنگ زدیم میگه ما ولیعصریم کارشناسی انجام شده .
    رفتیم اونجا نیم ساعت چهل دقیقه مارو کاشتند اخرم جواب تلفن نمیده
    خدا ازت نگذره