پادویش

حل مشکل ورود به بازی پابجی

حل مشکل ورود به بازی پابجی

بازی‌های بتل رویال در حال حاضر محبوب‌ترین بازی برای کاربران موبایل هستند و از بین همه بازی‌های بتل رویال، پابجی موبایل محبوب‌ترین بازی به نظر می‌رسد.

برای آن‌هایی که نمی‌دانند، پابجی یک بازی نبرد رویال نهایی است که در آن شما با ۹۹ بازیکن دیگر به نبرد می پردازید. در طول بازی، شما باید سایر بازیکنان را بکشید و تا انتهای بازی زنده بمانید.

برخی از بازیکنان هنگام ورود به حساب کاربری خود در پابجی موبایل دائماً با مشکلاتی روبرو شده اند.  بله متاسفانه حل مشکل ورود به پابجی یکی از اصلی ترین مشکلات کاربران بازی پابجی است.

چگونه مشکل ورود به پابجی را حل کنیم؟

شما تنها کسی نیستید که نمی توانید مشکل ورود به پابجی را حل کنید. میلیون‌ها کاربر  با باپجی بازی می‌کنند، و این یکی از بهترین و پرطرفدارترین بازی‌ها برای گوشی‌های هوشمند است. برخی از کاربران حتی اظهار داشتند که نمی توانند به حساب خود دسترسی داشته باشند زیرا مهلت استفاده آنها تمام شده است.

آموزش حل مشکل ورود به پابجی

حالا چگونه مشکل ورود به پابجی را حل کنیم؟ جای درستی آمده اید .در این پست ، آموزش حل مشکل ورود به پاجی را به اشتراک گذاشته ایم. پس تا انتهای مطلب با سایت زوم تک همراه باشید.

دانلود پابجی از گوگل پلی

اولین راهکار برای حل مشکل ورود به پابجی این است که این برنامه را  به هیچ وجه از جایی به غیر از گوگل پلی دانلود نکنید.

آپدیت ورژن بازی

اگر بازی را از پلی استور یا اپ استور یا آپدیت درون بازی به روز نکرده باشید، ممکن است با مشکل ورود به حساب کاربری مواجه شوید.

حل مشکل ورود به بازی پابجی

هنگام اجرای بازی برای اولین بار پس از نصب، گزینه آپدیت ظاهر می شود. یا ممکن است این یک اشکال بازی یا اشتباه فنی از سوی توسعه دهندگان باشد و بسیاری از کاربران قبلاً با آن برخورد کرده اند. برای حل مشکل ورود به پابجی در ابتدا مطمئن شوید که اتصال اینترنتی پایداری دارید. سپس مراحل زیر را دنبال کنید.

ابتدا اپلیکیشن را از گوگل پلی نصب کنید.

پس از نصب برنامه، برنامه را اجرا کنید. سپس مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله 1 – پس از راه اندازی برنامه، به پوشه android  بروید. در پوشه اندروید، روی پوشه data  کلیک کنید.

حل مشکل ورود به بازی پابجی

پوشه ای به نام com.tencent.ig را در پوشه دیتا جستجو کنید و آن را باز کنید.

حل مشکل ورود به بازی پابجی

مرحله 2 – پس از کلیک بر روی پوشه، پوشه را باز کرده و روی پوشه فایل های موجود در آن کلیک کنید. با کلیک بر روی پوشه فایل ها، روی پوشه بعدی با نام “UE4Game” کلیک کنید.

حل مشکل ورود به بازی پابجی

مرحله 3 – پس از باز کردن پوشه UE4Game، پوشه ای به نام ShadowTrackerExtra را مشاهده خواهید کرد. روی آن پوشه کلیک کنید؛ با کلیک بر روی آن، به پوشه saved  می روید.

حل مشکل ورود به بازی پابجی

حل مشکل ورود به بازی پابجی

مرحله 4 – پس از کلیک بر روی پوشه saved ، در نهایت به پایین اسکرول کنید و پوشه ای به نام “SrcVersion.ini” را مشاهده خواهید کرد. پس از باز کردن پوشه SrcVersion.ini، چندین کد سریال را خواهید دید که در آن نوشته شده است.

حل مشکل ورود به بازی پابجی

مرحله 5 – شماره سریال نسخه src را که در آنجا ذکر شده است ویرایش کنید .

حل مشکل ورود به بازی پابجی

و آن را به 1.01.99999 تغییر دهید و آن را ذخیره کنید.

حل مشکل ورود به بازی پابجی

مرحله 6 – اکنون اینترنت دستگاه خود را خاموش کرده و پابجی موبایل را راه اندازی کنید. بدین ترتیب شما به صفحه ورود به سیستم هدایت خواهید شد.

مرحله 7 – اکنون پس از اینکه دوباره به صفحه ورود به سیستم وارد شدید. وای فای یا اینترنت خود را در دستگاه خود روشن کنید و از طریق حساب معتبر خود وارد شوید. پس از چند دقیقه و پس از اتمام مراحل بارگذاری، بدون هیچ مشکلی می توانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید.

با انجام این مراحل، بازیکنان به راحتی می توانند بدون هیچ گونه تغییرحساب کاربری یا مشکلات ورود به سیستم، از بازی لذت ببرند.

حل مشکل ورود به پابجی بدون فیلتر شکن

می توان گفت هم اکنون تمامی گیمرهای ایرانی برای بازی پابجی به دلیل فیلترینگ با مشکل روبه رو هستند. در حال حاضر وقتی بازی می‌کنیم، قسمتی که در آن می‌توانیم نقشه بازی را تغییر داده و مود بازی را انتخاب کنیم غیر فعال است.  یکی از درخواست های کاربران ایرانی حل مشکل ورود به پابجی بدون فیلتر شکن است.

بسیاری از ویدیوهای یوتیوب توصیه می کنند که از VPN های مختلف استفاده کنیم و سرور را تغییر دهیم.

برخی کاربران اظهار داشتند که برای حل مشکل ورود به پابجی کارهای زیادی انجام داده اند مانند؛ ریست تنظیمات شبکه و برنامه ‌های تلفن ، پاک کردن حافظه‌ کش و داده‌های بازی پابجی، اما همچنان با آن خطا های آزاردهنده مواجه شدند (خطای شبکه، ورود ناموفق).

یکی از پیشنهادها برای حل مشکل ورود به پابجی ، برنامه 1.1.1.1 faster& safer internet   است.

حل مشکل ورود به بازی پابجی

1.1.1.1 یک سیستم تشخیص دامنه رایگان (DNS) است که بین دستگاه ما و شبکه کار می کند. این برنامه درخواست اینترنتی ما را به یک آدرس IP خاص ترجمه می‌کند تا داده‌های مربوطه را از سایت‌های مختلف پیدا کند. بنابراین، نقش واسطه را برای سریعتر و ایمن کردن اینترنت ایفا می کند. مراحل زیر را دنبال کنید

پلی استور را باز کنید و 1.1.1.1 faster& safer internet . یا 1.1.1.1 را جستجو کنید تا آن را دانلود کنید.

پس از دانلود، برنامه را اجرا کنید.

روی گزینه « Get started» در صفحه پایین ضربه بزنید.

حالا، روی گزینه Done ضربه بزنید.

برای رفتن به صفحه اصلی، روی گزینه « Accept » ضربه بزنید.

اکنون، DNS را با ضربه زدن روی دکمه بزرگ در صفحه اصلی متصل کنید.

روی گزینه “نصب VPN Install” کلیک کنید.

در نهایت، برای تکمیل تنظیمات، روی «OK» ضربه بزنید.

حالا بازی پابجی را اجرا کنید و امیدوارم توانسته باشیم درخواست کاربران برای حل مشکل ورود به پابجی بدون فیلتر شکن را حل کرده باشیم.

تغییر منطقه دستگاه

این روش آسان است، اما برای همه دستگاه ها کار نمی کند. برخی از کاربران با تغییر مکان دستگاه های خود، خطاهای ورود در پابجی را برطرف کردند. و اگر خوش شانس باشید، برای شما نیز کار خواهد کرد. برای این کار دستورات زیر را اجرا کنید:

تنظیمات موبایل خود را باز کنید.

به Additional Settings بروید.

حل مشکل ورود به بازی پابجی

روی منطقه (region) ضربه بزنید و کشور دیگری را انتخاب کنید.

حالا بازی خود را راه اندازی کنید.

مشکل ورود به پابجی به علت اینترنت ضعیف

از اینکه می شنویم به دلیل اتصال ضعیف اینترنت در ورود به سیستم با مشکل مواجه هستید متأسفیم. پیشنهاد می کنیم بازی را در مکان هایی با سرعت اینترنت خوب انجام دهید. ما همچنین توصیه می کنیم موارد زیر را امتحان کنید:

  1. مطمئن شوید که اتصال اینترنت پایدار (4G یا Wi-Fi) دارید.
  1. اگر اتصال اینترنت شما وایفای هست آن را به 4G تغییر دهید.

حل مشکل ورود به پابجی در آیفون

نسخه آیفون پابجی با نسخه های رایانه و کنسول ویدیویی یکسان است. در نسخه آیفون شما می توانید از همان راهکارها مشابه برای حل مشکل ورود به پابجی در آیفون استفاده کنید و بازی کنید اما ممکن است بازی کردن در آیفون، کمی سخت تر از یک گیم پد معمولی باشید.

حل مشکل ورود به بازی پابجی

همچنین نصب پابجی موبایل در آیفون به دلیل سیستم عامل iOS سخت تر از  اندروید است.

 

سوالات متداول

اگر نصب پابجی ناموفق بود چه باید بکنم؟

اگر دستگاه شما حداقل شرایط لازم را دارد، لطفاً مطمئن شوید که:

-شما در حال نصب آخرین نسخه در حافظه داخلی دستگاه هستید و نه در کارت SD.

-سیستم عامل دستگاه به روز است.

– فضای کافی در حافظه داخلی دستگاه (حداقل 4 گیگابایت) وجود دارد.

– اتصال اینترنت وایفای قوی و پایداری دارید (اگر مشکل ادامه داشت از اتصال دیگری استفاده کنید).

-در حین دانلود یا نصب بازی از دستگاه برای انجام کارهای دیگر استفاده نمی کنید.

چگونه خطای پیام « Unable to connect to server, please try another network or give WIFI access to the game in your settings ، کد خطا» برطرف کنیم؟

از برنامه تغییر DNS گفته شده در بالا برای حل مشکل خود استفاده کنید. پس از رفع مشکل، کافی است دوباره DNS را باز کنید و اتصال آن را قطع کنید.

 

خلاصه مطلب

متاسفانه کاربران برای ورود به بازی پابجی همیشه با مشکلاتی ازقبیل فیلتر بودن، خطای شبکه و… روبه رو هستند. امیدوارم بتوانید با این پست آموزش حل مشکل ورود به پابجی، مشکل ورود به بازی پابجی را حل کنید.

کدام یک از روش ها برای حل مشکل ورود به پابجی برایتان مفید بود؟ در بخش نظرات با سایت زوم تک در میان بگذارید.

 

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : حل مشکل ورود به بازی پابجی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *