حضور پر رنگ سامسونگ در نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای مهارتی

سامسونگ

به گزارش زوم تک به نقل از روابط عمومی سامسونگ اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت ۱۱ اردیبهشت ماه روز جهانی کارگر، «نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای مهارتی کارآموزان» را با همکاری آموزشگاه‌های خصوصی تحت نظارت خود و شرکت سامسونگ الکترونیکس برگزار کرد.
شرکت سامسونگ یکی از شرکای آموزشی این سازمان و برگزارکننده دو دوره «المپیاد تکنسین‌های ایران» است که در غرفه «آکادمی مهندسی سامسونگ» پذیرای علاقه‌مندان و تکنسین‌های ایرانی بازدیدکننده از این نمایشگاه بود. در این نمایشگاه که با هدف توسعه فرهنگ مهارت آموزی برگزار می‌شد، آکادمی مهندسی سامسونگ فعالیت‌ها و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشت.
نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای مهارتی کارآموزان روز جمعه هشتم اردیبهشت ماه در خیابان طالقانی تهران برگزار شد و آکادمی مهندسی سامسونگ در غرفه خود، کلاس‌های آموزشی این مرکز و همچنین ویدئوهایی از مسابقات ملی مهارت سال ۲۰۱۶ را به معرض نمایش گذاشت.
آکادمی مهندسی سامسونگ، در سال ۱۳۹۳ بر اساس تفاهم‌نامه‌ دوجانبه میان سازمان فنی‌وحرفه‌ای و شرکت سامسونگ الکترونیکس راه‌اندازی شد. این آکادمی تاکنون توانسته تکنسین‌های حرفه‌ای و ماهری را در هفت گرایش تعمیرات موبایل و تبلت، نصب و تعمیر سیستم‌های صوتی خانگی (سینمای خانگی)، انواع تلویزیون‌های پیشرفته، کولرهای گازی، دستگاه‌های خنک‌کننده خانگی، ماشین‌های لباسشویی، و نهایتا نصب و تعمیر ماشین‌

های ظرفشویی آموزش دهد و آن‌ها را برای ورود به بازار کار آماده کند. شایان ذکر است که تمامی آموزش‌ها در آکادمی مهندسی سامسونگ رایگان و بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه‌ای ارائه می‌شود.
غرفه آکادمی مهندسی سامسونگ تنها غرفه در سراسر ۴۰ غرفه نمایشگاه بود که در طول زمان برگزاری این نمایشگاه به صورت واقعی آموزش تعمیر دستگاه‌های موبایل را به کارآموزان ارائه می‌داد. تکنسین‌های حاضر در غرفه سامسونگ می‌توانستند با استفاده از دستگاه‌ها و محصولاتی که آکادمی در اختیار آن‌ها قرار داده بود به تعمیر گوشی‌های موبایل بپردازند و در این راه اطلاعات و دانش خود را افزایش دهند. همین مسئله باعث شد غرفه آکادمی مهندسی سامسونگ یکی از پربازدیدترین غرفه های نمایشگاه شود.
همچنین در بخشی از نمایشگاه، تعدادی از کارآموزان سابق آکادمی سامسونگ که با پایان دوره آموزشی خود موفق به راه‌اندازی کسب‌وکاری مستقل شده‌ بودند، معرفی شدند.
از جمله چهره‌های سرشناس حاضر در این نمایشگاه می‌توان به دکتر علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آقای شهریور معاون استاندار تهران و آقای تهرانیان، مدیر کل سازمان فنی و حرفه‌ای استان تهران اشاره کرد. این چهره‌ها با حضور در غرفه آکادمی سامسونگ از نزدیک با دوره‌های آموزشی این مرکز و اهداف آن آشنا شدند و از کیفیت بالای آموزش و تجهیزات آکادمی مهندسی سامسونگ و همچنین فعالیت مفید و مثبت شرکت سامسونگ الکترونیکس در ایران برای آموزش نیروها و تکنسین‌های حرفه‌ای تشکر کردند.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  سامسونگ گلکسی M44 5G با تراشه اسنپدراگون 888 در Geekbench مشاهده شد

نظرات در مورد : حضور پر رنگ سامسونگ در نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای مهارتی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *