حضور ال جی در نمایشگاه IFA 2018 با محصولات صوتی XBOOM

محصولات صوتی ال جی

ال جی فعالیت خود در صنعت تولید اسپیکر ها و ساندبار های مختلف را هم گسترش داده است ، از این رو این شرکت در نمایشگاه IFA 2018 با محصولات متوعی در صنعت دستگاه های صوتی حضور خواهد داشت.

باوجود سهم 35 درصدی الجی از بازار اسپیکرهای کوچک و اسپیکرهای یکپارچه، اسپیکری XBOOM به یک محصول کلیدی و نیرومند دراین بازار تبدیل خواهد شد.

شرکت الجی در نمایشگاه IFA 2018 در برلین کشور آلمان، سری محصولات جدید XBOOM را رونمایی خواهد کرد. این محصولات که قبلا شامل اسپیکرهای کوچک و اسپیکرهای یکپارچه «All in one product» بودند، اکنون میزبان بلوتوث اسپیکر قابل حمل XBOOM Go و اسپیکرهای XBOOM AI ThinQ هوشمند مجهز به هوش مصنوعی ThinQ شدهاند. اسم XBOOM به خاطر صدای نیرومند تولید شده توسط این اسپیکرها است. اسپیکرهایی در سهم بازار 35 درصدی اسپیکرهای کوچک و اسپیکرهای یکپارچه جایگاه ویژهای در اختیار بگیرند.
الجی در سالگرد 60 سالگی خود با قدرت به دنبال استراتژی صوتی خود بوده و تمرکز خودرا روی کیفیت صدا گذااشته است ودر همین راستا روی پروژههای تحقیق و توسعه زیادی سرمایهگذاری کرده است. در راستای همین استراتژی شرکت ال‌جی همکاری خود با شرکت صوتی Meridian را آغاز کرده است. فناوری صوتی شرکت Meridian زیرساخت تمام محصولات XBOOM ال‌جی را تشکیل می‌دهند. همکاری استراتژیک الجی با این شرکت صوتی انگلیسی تاثیر بسزایی روی توسعه و طراحی محصولات الجی گذاشته است. شرکت Meridian بعنوان نخستین عرضه کننده اسپیکرهای دیجیتالی فعال و نخستین دیسکپلیر و البته توسعه فناوری MQA، نقش بسیار مهمی در تکامل و اجرایی کردن فناوریهای انقلابی حوزه صدا بازی کرده است.

محصولات صوتی ال جی در ifa

اسپیکر XBOOM کوچک مدل CK99 و اسپیکر یکپارچه مدل OK99 بسیار محبوب بوده و قدرت خروجی مهیب انها از 1800 وات شروع شده حتی تا 5000 وات هم می‌رسد که ایدهال برای مهمانیهای بزرگ است. باوجود صفحه چرخان Pro DJ با داشتن قابلیت ترکیب صدا و تغییر دادن ان درکنار نورپردازی هیجانانگیز هرکسی به اسانی می تواند DJ شود. طرفداران کاریئوکیه نیز می‌توانند با قابلیت Voice Canceller و Key Changer صدای خواننده را از روی تقریباً هر آهنگی بردارند و و باوجود دستگیره کشویی این محصول که ان را مثل یک چمدان مسافری قابل حمل می‌کند، «سیستم صوتی قابل حمل» رابه معنای واقعی کلمه تجربه کنند.
مدل هاي جدید XBOOM Go یعنی PK3/PK5/PK7 به طرفداران موسیقی امکانات متنوعتری برای لذت بردن از موسیقی ارائه می دهد. مدل XBOOM Go نیز مانند بقیه مدل هاي این سری از صدای بسیار نیرومند و ویژگی های مخصوص مهمانی بهره میبرد و به گونه اي طراحی شده تا باکیفیت صدای بیرقیب و اسانی در استفاده نظر علاقمندان به موسیقی را جلب کند. باوجود فناوری صوتی پیشرفته Meridian این اسپیکر می تواند صدا را بدون افت کیفیت سه برابر کرده و صدای باس رابه طرز خارقالعادهای افزایش دهد ودر مجموع باوجود ظاهر جمع و جور صدای دقیقی پخش کند.
این مدل نخستین اسپیکر بیسیمی است که از فناوری aptX™ HD شرکت Qualcomm برای پخش صدای بسیار با کییفیت 24bit/576kbps بهره میبرد و به خاطر بلوتوث کیفیت صدا را کاهش نمی دهد. الجی نخستین شرکتی بود که از فناوری aptX™ HD در گوشی مدل G5 خود استفاده کرد و همان‌ گونه به عرضه این فناوریهای صوتی پیشرفته در مدل G7 ThinQ نیز ادامه داده است. مدل XBOOM Go درکنار نورپردازی متنوع از دسته Grab-N-Goو X-grip برای حمل راحتتر و ایستایی بهتر بهره میبرد. باتری با طول عمر بالا و مقاومت در برابر آب این مدل رابه یک گزینه ایدهآل برای فعالیتهای خارج از خانه تبدیل می‌کند.
اسپیکر XBOOM مجهز به هوش مصنوعی ThinQ در دو مدل WK7 و WK9 عرضه شده و به خاطر وجود دستیار گوگل میتوان با صدا به انها دستوراتی داد. برعکس بقیه اسپیکرهای مجهز به هوش مصنوعی کیفیت صدای این مدل یک چیز پیش و پا افتاده نیست. همکاری الجی و شرکت صوتی معتبر Meridian باعث شده تا قابلیتهای دو شرکت صوتی حرفهای به اوج خود رسیده و صدایی با قدرت بالا و بدون افت کیفیت، باسی دقیق و صدایی شفاف مثل استودیو پخش شود. همکاری الجی و گوگل و استفاده از دستیار صوتی این شرکت در مدل هاي WK7 و WK9 باعث شده تا این دو اسپیکر مثل بازرسی مرکزی خانه عمل کرده و علاوه بر متصل شدن به وسایلی که با دستیار گوگل کار می کنند با وسایل تحت پلتفرم ThinQ ال‌جی نیز ارتباط برقرار کنند. مدل WK7 فعلاً در بازارهای کلیدی عرضه شده است و بزودی مدل WK9 نیز که دارای یک صفحهنمایش برای رابط کاربری بهتر است بزودی وارد بازار خواهد شد.
آقای Seo Young-jae رئیس بخش همکاریهای صوتی تصویری تجاری الجی می‌گوید: الجی با متنوع کردن سری XBOOM و اضافه کردن مدل هاي بیسیم و هوشمند، فرصت هاي‌ جدیدی در زمینه سیستمهای صوتی خانگی خلق کرده است. باوجود شرکت Meridian بعنوان همکاری متخصص در زمینه فناوری هاي‌ صوتی، ما مطمئن هستیم که این اسپیکرها علاوه بر اروپا در بقیه نقاط دنیا نیز با استقبال خوبی روبه‌رو خواهند شد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : حضور ال جی در نمایشگاه IFA 2018 با محصولات صوتی XBOOM

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *