آنتی ویروس پادویش

جنگ تعرفه‌ها ولوو را به میدان آورد! تولید خودروهای برقی از چین به بلژیک نقل مکان می‌کند.

جنگ تعرفه‌ها ولوو را به میدان آورد! تولید خودروهای برقی از چین به بلژیک نقل مکان می‌کند.

ولوو تولید خودروهای برقی خود را از چین به بلژیک منتقل می‌کند!

در پی احتمال اعمال تعرفه‌های جدید توسط اتحادیه اروپا بر خودروهای الکتریکی ساخت چین، شرکت ولوو تصمیم گرفته است تولید این خودروها را از چین به بلژیک منتقل کند.

به گفته منابع آگاه، این خودروساز سوئدی علاوه بر انتقال تولید مدل‌های EX۳۰ و EX۹۰ به بلژیک، در حال بررسی امکان مونتاژ برخی از مدل‌های دیگر خود در بریتانیا نیز هست.

این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که اتحادیه اروپا در حال آماده شدن برای اعمال تعرفه‌های موقتی بر خودروهای الکتریکی ساخت چین از چهارم جولای است. این تعرفه‌ها می‌توانند به طور قابل توجهی قیمت نهایی این خودروها را در بازار اروپا افزایش دهند.

چین در واکنش به این اقدام اتحادیه اروپا، این اتحادیه را به تلاش برای سرکوب شرکت‌های چینی متهم کرده و اعلام کرده است که برای حفظ منافع خود اقدام خواهد کرد.

انتقال تولید خودروهای برقی ولوو به بلژیک می‌تواند به این شرکت کمک کند تا از تعرفه‌های جدید اتحادیه اروپا فرار کند و قیمت نهایی محصولات خود را در بازار اروپا رقابتی نگه دارد. با این حال، این جابجایی می‌تواند منجر به از دست رفتن شغل در چین و افزایش هزینه‌های تولید برای ولوو شود.

هنوز مشخص نیست که این اقدام ولوو چه تأثیری بر بازار خودروهای برقی اروپا خواهد داشت. با این حال، این موضوع می‌تواند به نفع سایر خودروسازان اروپایی که خودروهای برقی خود را در داخل اتحادیه اروپا تولید می‌کنند، باشد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : جنگ تعرفه‌ها ولوو را به میدان آورد! تولید خودروهای برقی از چین به بلژیک نقل مکان می‌کند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *