جنگهای صلیبی 2 بعد از 12 سال آمد

Stronghold Crusader2_BoxArt

جنگهای صلیبی 2 بعد از 12 سال آمد : جنگهای صلیبی یا به قول ایرانی ها (قلعه) در 21 سپتامبر سال جاری از سوی شرکت FireFly Studios  منتشر شد و همگان در یک برهه ی یک هفته ای از این بازی و نقد آن میگفتند , در ایران متاسفانه مثل GTA مردم دوباره ورژن ها را اشتباه فرض میکنند و این نسخه را ورژن پنجم قلعه میدانند  در صورتی که بعد از انتشار نسخه ی اول قلعه در سال 2002 نسخه های بعدی در قالب Stronghold به بازار آمدند که آنها 3 نسخه داشتند و این نسخه نسخه ی دوم جنگهای صلیبی است که به اشتباه توسط مردم همه ی این عناوین با هم ادغام میشوند و این جریان برای بازی Gta هم رخ داد .

بگذریم , بازی جنگهای صلیبی در سبک استراتژیک و بازی بسیار محیج و جذاب است , به بازار آمدند که آنها 3 نسخه داشتند و این نسخه نسخه ی دوم جنگهای صلیبی است که به اشتباه توسط مردم همه ی این عناوین با هم ادغام میشوند و این جریان برای بازی Gta هم رخ نها را بکشید بازی را میبرید , طی این بازی شما باید مواضع دفاعی خود را نیز مستحکم سازید تا آسیبی به لردتان نرسد .

Stronghold Crusader2_PC_05

در نسخه دوم تغییرات متعددی را شاهد هستیم , من جمله اضافه شدن یک سرباز جدید با نام "مزدور" و چندی دیگر همچنین پیشرفت در گرافیک و روند بازی که بسیار خوشایند است همچنین تغییر لردها .

این بازی خود را از فضای قرون وسطایی جدا کرده و ما را به سرزمینهای مقدس باز میگرداند . بخش داستانی این بازی طولانی تر و مهیج تر شده است , دیوارها و برج های این بازی از نسخه های قبلی بسیار متنوع تر و واقعی تر شده اند سربازان کماندار از ارتفاعات مختلف میتواند در  فاصله های متفاوتی تیر پرتاب کند  , اما این بازی مشکلاتی نیز دارد از قبیل رابط کاربری بازی که اطلاعاتی از منابع موجود و یا در حال تعرض به شما نمیدهد و نقشه ی ضعیف آن که فقط آیکون قلعه را بر روی نقشه نمایش میدهد.

همچنین باگ هایی هم از نسخه ی قبل باقی مانده اند مثلا سرباز کماندار اگر بالای دیواری باشد که بعدا توسط دشمنان مخروب شود نمیتواند حرکتی کند و شما نیز نمیتوانید دیوار را خراب کنید تا او را به بیرون بکشید چون دشمن رو به روی شماست ! روی هم رفته بازی نسبت به نسخه ی قبلی بهتر شده است و زوم تک امتیاز 7/10 را به این عنوان میدهد .

 

4.2/5 - (13 امتیاز)

نظرات در مورد : جنگهای صلیبی 2 بعد از 12 سال آمد

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. به قول ایرانی ها نداره که !
    اسم این بازی اینه:
    قلعه : جنگهای صلیبی ۲
    خود قلعه یه بازیه که ورژن های مختلفی داره ۱ و۲ و۳ و۴. یکی از شاخه های بازی قلعه، جنگهای صلیبیه که این نسخه دومشه.

    1. درود , این بازی هم اکنون در ایران موجود میباشد ضمن اینکه لینکهای موجوده برای دانلود فراوان هستند و شما به راحتی میتوانید بازی را دانلود کنید . کافیست در گوگل عبارت رو به رو را سرچ کنید : دانلود بازی stronghold crusader 2