جمع آوری سرمایه‌های خرد برای تزریق به شرکت‌های فناور و نوآور در اینوتکس 2023

اینوتکس

با هدف جمع آوری سرمایه‌های کوچک برای حمایت از شرکت‌های فناور و نوآور؛ “تامین مالی جمعی” اینوتکس، ایده‌های خلاق را حمایت می‌کند. در نمایشگاه اینوتکس 2023، رویدادی با هدف جمع‌آوری سرمایه‌های خرد و تزریق آن به اقتصاد کسب‌وکارها برای توسعه و گسترش آنها، برگزار می‌شود.

تیم‌هایی که می‌خواهند سرمایه گذاری کنند، می‌توانند از طریق آدرس Tamin.inotex.com ثبت‌نام کنند و پس از ارزیابی، ممکن است بتوانند در بخش تامین مالی جمعی اینوتکس شرکت کنند و سرمایه لازم را جذب کنند. در نمایشگاه اینوتکس 2022، دو طرح تامین مالی جمعی با موفقیت به اتمام رسیدند و در کل حدود 4 میلیارد تومان سرمایه جذب شد.

در نمایشگاه اینوتکس 2023، سکوی تامین مالی اینوتکس برنامه دارد که دو طرح تامین مالی جمعی با مبلغ تخمینی 20 میلیارد تومان را با موفقیت به اتمام برساند. شرکت کارن کراد، مجری بخش تامین مالی جمعی اینوتکس است و اولین کارگزار رسمی تامین مالی و سرمایه‌گذاری تحت حمایت و نظارت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است. این نمایشگاه در پارک فناوری پردیس در تاریخ 19 تا 22 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

درباره نمایشگاه اینوتکس
نمایشگاه اینوتکس یکی از بزرگترین رویدادهای فناوری و نوآوری در ایران است که هر ساله برگزار می‌شود. این نمایشگاه به‌منظور معرفی ایده‌های نوین و ارتباط بین صاحبان ایده‌ها و سرمایه‌گذاران برگزار می‌شود. در این نمایشگاه شرکت‌های فناور، اشخاص حقوقی و حقیقی، دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و استارتاپ‌های نوپا می‌توانند طرح‌های خود را به نمایش بگذارند و از طریق جذب سرمایه‌گذاران، موفق به توسعه کسب‌وکار شوند. نمایشگاه اینوتکس شامل بخش‌های مختلفی مانند نمایشگاه فناوری، بخش کسب‌وکار، بخش آموزشی، بخش تجاری‌سازی تحقیقات و بخش تامین مالی جمعی است.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : جمع آوری سرمایه‌های خرد برای تزریق به شرکت‌های فناور و نوآور در اینوتکس 2023

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *