پادویش

جشنواره تابستانی هوآوی آغاز شد

جشنواره تابستانی هوآوی آغاز شد

جشنواره فروش تابستانی کمپانی هواوی با شعار هر خرید از محصولات هواوی یک هدیه ویژه آغاز شد ، براساس این گزارش این جشنواره تا 23 مرداد ماه امسال ادامه دارد ، در این جشنواره به خریداران محصولات شرکت هواوی در ایران هدایایی اهدا خواهد شد ، هدایای هواوی برای مشتریانی که از محصولات هواوی خریداری کرده اند بصورت جدول زیر میباشد.

فرادرس

این هدایا در غالب جشنواره تابستانی هوآوی ارائه می‌شود که هدف آن ارائه موقعیت و شرایط بهتر برای خریداران است تا همراه با خرید گوشی از هدایای مناسبی نیز برخوردار شوند.

جشنواره تابستانی هوآوی آغاز شد

این جوایز به تمامی گوشی‌های دارای گارانتی معتبر و اصلی تعلق می‌گیرد و خریداران محترم می‌توانند از طریق تمامی فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور به خصوص فروشگاه‌های منتخب هوآوی خرید خود را انجام دهند. اما برای دریافت هدایه خود باید به مراکز اعلام شده از طرف هوآوی مراجعه کنند که در ادامه لیست کامل آن آماده است.

جشنواره تابستانی هوآوی آغاز شد
قابل ذکر است برای دریافت هدایا باید مدارک زیر را نیز به همراه داشته باشید.
کارت ملى (حضور شخص متقاضى الزامیست)
فاکتور گوشى به تاریخ روز و نام خریدار
گوشى خریدارى شده (روشن+سیم کارت مشترى)
برچسب B بر روی گوشی
رسید دستگاه پوز (یا کپى چک‌هاى پرداختى) دقیقا به مبلغ و تاریخ فاکتور

جشنواره تابستانی هوآوی آغاز شد

برای دریافت سیم‌کارت هدیه ‌خود نیز می‌توانید به فروشگاه‌های مربوطه مراجعه کنید و از روش‌های زیر برای فعال‌سازی آن استفاده کنید.

لطفا قبل از خرید با ارسال کد IMEI دستگاه به سامانه پیام کوتاه 100042000 از صحت گارانتى محصول خود اطمینان حاصل کنید. توجه داشته باشید که به ازاء هر کد ملى تنها امکان دو بار ثبت نام در این جشنواره وجود خواهد داشت.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده فروشگاه‌های منتخب هوآوی جهت شرکت در این جشنواره می‌توانند به سایت https://huaweimobilefarsi.com مراجعه کنند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : جشنواره تابستانی هوآوی آغاز شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *