آنتی ویروس پادویش

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران با همکاری ایرانسل آغاز شد

ایرانسل

ایرانسل همیشه پشتیبان فعالیت های فرهنگی و اجتماعی بوده است. این بار حمایت از جشنواره بازی های رایانه ای تهران بهانه ایرانسل برای حمایت از فعالیت های فرهنگی است. به گزارش زوم تک به نقل از ایرانسل ششمین دوره جشنواره ملی بازی‌های رایانه‌ای تهران، 21 اسفند 95 طی مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این جشنواره با هدف گردهم آوردن جامعه بازی‌سازان برگزار شد و برنامه‌ریزی برای آن به گونه‌ای رقم خورد تا تمامی توسعه‌دهندگان بازی‌های رایانه‌ای در فضایی رقابتی و سالم گردهم آیند و آثار خود را برای قرار گرفتن در جایگاه نخست، آماده کنند.

ایرانسل نیز با حضور در این جشنواره و در نخستین گام همکاری با بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به عنوان متولی حاکمیتی این حوزه، از بازی‌های برتر در زمینه‌های فنی، اقتصادی و تبلیغاتی پشتیبانی کرده است. ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، با ارائه شبکه گسترده اینترنت پرسرعت همراه در نسل‌های 2، 3، 4 و 4.5 و نیز ارائه گسترده‌ترین شبکه اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE)، زیرساخت ارتباطی مطلوبی را با هدف برآورده کردن نیازهای علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای فراهم کرده است.

همچنین حمایت از توسعه کسب و کار در بازار بازی‌های رایانه‌ای و موبایلی، فراهم کردن بستری پایدار در شبکه اینترنت پرسرعت خانگی (TD-LTE) برای مصرف‌کنندگان بازی‌ها، کمک به ترویج فرهنگ اسلامی- ایرانی، از جمله اهداف ایرانسل در نخستین گام همکاری با «بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای» به عنوان متولی حاکمیتی این حوزه اعلام شده است.

نخستین دوره جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، بهمن ماه ۱۳۹۰ توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در کنار نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای برگزار شده بود. به گفته دبیر این جشنواره، امسال تعداد 206 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که در مقایسه با دوره‌های قبل یک رکورد محسوب می‌شود.

/پایان خبر/

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  شرکت ایرانسل در دهمین همایش ملی کیفیت و بهره‌وری مورد تقدیر قرار گرفت

نظرات در مورد : جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران با همکاری ایرانسل آغاز شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *