آنتی ویروس پادویش

تیک تاک در حال آزمایش آپلودهای ویدئویی 60 دقیقه‌ای است

تیک تاک در حال آزمایش آپلودهای ویدئویی 60 دقیقه‌ای است

برکسی پوشیده نیست که تیک تاک یکی از شبکه های اجتماعی محبوب بوده که توانسته کاربران بسیاری چه در جهان چه در سایر نقاط کسب کند.

TikTok می‌گوید پس از آزمایش آپلود ویدیوهای 30 دقیقه‌ای در ژانویه سال جاری، در حال آزمایش آپلود ویدیوهای 60 دقیقه‌ای بر روی پلتفرم خود است. ویژگی آپلود ویدیوی 60 دقیقه ای در حال حاضر برای گروهی از کاربران TikTok در برخی بازارهای منتخب در دسترس است. با این حال این شرکت می گوید که هیچ برنامه فوری برای در دسترس قرار دادن این مورد برای همه کاربران ندارد.

حرکت‌های جدید نشان‌دهنده تغییری از استراتژی اصلی TikTok است که در آن جایگاهی برای آپلود ویدیوهای کوتاه ایجاد کرد. در ابتدا، این برنامه فقط به کاربران اجازه می داد ویدیوهای 15 ثانیه ای را آپلود کنند و این آستانه چندین بار افزایش یافته بود. کاملاً واضح است که TikTok به آرامی گزینه آپلود محتوای طولانی‌تر را پذیرفته است. این محدودیت مدت در اصلی ترین پلتفرم محتوای رسانه ای YouTube وجود ندارد.

تیک تاک می‌گوید که سازندگان آن همچنان در آرزوی محتوا بیشتر بوده‌اند تا بتوانند در صورت نیاز پیام‌های خود را تندتر بیان کنند. برخی از محتواها مانند نمایش‌های آشپزی، طرح‌های درسی آموزشی، کمدی و موارد دیگر ممکن است برای ارسال پیام به بیش از حد فعلی نیاز داشته باشند. این ترتیب همچنین اجازه می‌دهد تا برنامه‌های تلویزیونی تمام اپیزود روی پلتفرم آپلود شوند.

در حالی که TikTok سازندگان محتوای خود را تشویق کرده بود که به بینندگان بگویند که به قسمت بعدی داستان بروند، همیشه اینطور نیست که بیننده قسمت دوم را دریافت کند. در چنین سناریوهایی، پیام کلی به دلیل محتوای به ظاهر ناقص از بین می رود. بنابراین محدودیت زمانی افزایش‌یافته به سازندگان این فرصت را می‌دهد تا با انعطاف‌پذیری بیشتر، انواع جدید یا توسعه‌یافته محتوا را آزمایش کنند. TikTok ممکن است امیدوار باشد که سازندگان را به ارسال محتوای طولانی‌تر خود در YouTube بکشاند تا در TikTok نیز پست کنند.

تیک تاک بهتر می شود

TikTok همچنین ویژگی‌های دیگری را برای بهبود تجربه کاربری در برنامه در نظر گرفته است. گزارش شده است که در حال آزمایش یک حالت افقی تمام صفحه و ریز عکس‌های تمیز کردن ویدیو است. در حال حاضر دارای عملکرد فوروارد سریع در برنامه است که به کاربر این امکان را می دهد تا با پایین نگه داشتن سمت راست ویدیو، یک ویدیو را به سرعت به جلو ببرد. در مورد نحوه انتخاب نمونه کاربران با ویژگی آپلود جدید 60 دقیقه ای، جزئیات خاصی وجود ندارد. همچنین مشخص نیست مدت زمان آزمایش چقدر خواهد بود.

بیشتر بخوانید  چگونه نظرات خود را در TikTok ببینیم؟ [5 راه]

در دیگر خبرها TikTok پیشتر شروع به ارائه یک ویژگی جدید به نام Series کرده است. این شرکت قبلاً در مورد اینکه چگونه می‌خواهد به سازندگان شناخته شده خود راه‌های بیشتری برای کسب درآمد از محتوایشان بدهد صحبت کرده بود و اکنون، ویژگی جدید به این سازندگان اجازه می‌دهد محتوای ممتاز را به دنبال‌کنندگان خود ارائه دهند.

طبق یادداشت های رسمی، سری جدید راه دیگری برای درگیر نگه داشتن تأثیرگذاران و بینندگان در پلت فرم محبوب اشتراک گذاری ویدیوی کوتاه است. ویژگی جدید به سازندگان واجد شرایط اجازه می دهد مجموعه هایی از محتوا را ارائه دهند که با پرداخت هزینه می توان به آنها دسترسی پیدا کرد. به عبارت دیگر، آنها در غیر این صورت در پشت یک paywall قفل شده اند. بنابراین، دنبال کنندگان اختصاصی سازندگان می توانند مجموعه هایی از محتوا را از تأثیرگذاران مورد علاقه خود خریداری کنند.

نکته قابل توجه، این برند محبوب رسانه های اجتماعی همچنین اضافه کرده است که از سود حاصل از سازندگان به عنوان گامی برای الهام بخشیدن به سازندگان بیشتر برای استفاده از این ویژگی جدید، کوتاهی نمی کند. اگرچه، این فقط برای مدت زمان محدودی قابل اجرا خواهد بود. علاوه بر این، مجموعه ای از محتوا می تواند حداکثر 80 ویدیو داشته باشد و هر یک از آنها می تواند تا 20 دقیقه نیز باشد. متأسفانه مشخص نیست که این بازه زمانی محدود تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تیک تاک در حال آزمایش آپلودهای ویدئویی 60 دقیقه‌ای است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *