آنتی ویروس پادویش

تولید گوشی های نوکیا در مناطق بیشتر

تولید گوشی های نوکیا در مناطق بیشتر

نوکیا که زمانی یک برند افسانه ای گوشی بود، اکنون از شکوه سابق خود فاصله گرفته است. ناتوانی این شرکت در همگامی با ظهور گوشی‌های هوشمند و مجموعه‌ای از تصمیمات اشتباه وحشتناک منجر به این نقطه شد. امروزه این سازنده فنلاندی زیر چتر HMD Global فعالیت می کند. آخرین اطلاعات حاکی از آن است که HMD Global قصد دارد از سه ماهه سوم سال 2023 تولید گوشی های نوکیا را در اروپا آغاز کند.

HMD Global اخیراً اعلام کرده است که از سه ماهه سوم سال 2023 تولید گوشی های هوشمند 5G نوکیا را در اروپا آغاز خواهد کرد. این حرکت بسیار مهم است زیرا HMD را به اولین سازنده بزرگ گوشی های هوشمند در اروپا تبدیل می کند. تغییر به سمت تولید در اروپا تدریجی خواهد بود و HMD قصد دارد از این پس در تاسیسات سرمایه گذاری کند.

این شرکت شاهد افزایش تقاضا برای گوشی های هوشمند خود در اروپا بوده است و این حرکت را راهی برای کاهش ردپای کربن خود می داند. HMD همچنین خاطرنشان کرد که مراکز داده آن از سال 2019 در فنلاند واقع شده اند و معتقد است که داشتن امکانات تولیدی در نزدیکی آن به تضمین امنیت و حریم خصوصی دستگاه های خود کمک می کند.

این حرکت به ویژه در شرایط فعلی، که در آن حفظ حریم خصوصی و امنیت داده‌ها در حال تبدیل شدن به موضوعات مهمی برای مصرف‌کنندگان است، اهمیت دارد. این بدون شک به شرکت کمک می کند تا مشتریان بیشتری را که نگران حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها هستند، جذب کند. اگرچه این شرکت با حرکت جدید خود جلب توجه خواهد کرد، اما موفقیت آن قطعی نیست.

متأسفانه گوشی های نوکیا زیر چتر HMD Global محصولات نوآورانه ای نبودند و فقط برای تعداد محدودی از کاربران جذاب بودند. انتظار می رود این در دوره جدید شرکت تغییر کند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گوشی جدید نوکیا

نظرات در مورد : تولید گوشی های نوکیا در مناطق بیشتر

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *