پادویش

تولید آیفون 14 برای نخستین بار در هند آغاز می شود

تولید آیفون 14 برای نخستین بار در هند آغاز می شود

رونمایی از آیفون 14 اپل نزدیک است. اما قبل از اعلام رسمی، یک تحلیلگر فاش کرده که این شرکت تولید جدیدترین سری آیفون را برای اولین بار در زمان عرضه آغاز خواهد کرد. برای کسانی که نمی دانند، غول کوپرتینویی تولید جدیدترین آیفون های خود را در سال های اخیر آغاز کرده است. با این حال، منطقه تولید این آیفون‌های تازه راه‌اندازی شده را معمولاً حدود یک چهارم یا بیشتر پشت سر مرکز تولید اولیه خود، یعنی چین، آغاز کرد.

فرادرس

اما اکنون به نظر می رسد که این برند قصد دارد برای اولین بار تولید هند را با تولید چینی همراه کند. این خبر از سوی تحلیلگر معروف مینگ چی کو به دست می آید که ادعا می کند تامین کننده اپل، فاکسکان، تولید آیفون 14 با نمایشگر 6.1 اینچی را «همزمان با چین» در نیمه دوم سال جاری آغاز خواهد کرد. او همچنین اضافه کرد که محموله‌های آیفون هند همچنان در کوتاه‌مدت شکاف قابل‌توجهی با چین خواهد داشت، اما همچنان نقطه عطفی در تلاش‌های اپل برای تنوع بخشیدن به زنجیره تامین خود در خارج از چین است.

سازنده آیفون روی توسعه تولید خود به مناطقی خارج از چین کار کرده است، ویتنام و هند کشورهای جدیدتر و آینده هستند. شایان ذکر بوده، این تحلیلگر اظهار داشت که یکی دیگر از دلایلی که اپل تولید خود را از چین دور می کند، دلایل ژئوپلیتیکی است. علاوه بر این، بازار هند را به عنوان محرک رشد کلیدی بعدی شناسایی کرده و قصد دارد تولید خود را در منطقه گسترش دهد.

به هر حال مشخص نیست آیفون 14 چه سبک طراحی و مشخصاتی خواهد داشت.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تولید آیفون 14 برای نخستین بار در هند آغاز می شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *