آنتی ویروس پادویش

تمامی مدل های وان پلاس 12R به حافظه UFS 3.1 مجهزند

تمامی مدل های وان پلاس 12R به حافظه UFS 3.1 مجهزند

وان پلاس در مراسم معرفی گفت که OnePlus 12R از UFS 4.0 برای نسخه 256 گیگابایتی استفاده خواهد کرد و وب سایت نیز به همین موضوع اشاره کرد. پس از بحث بر روی Reddit و X، وان پلاس رسما تایید کرد که هر دو نسخه 128 و 256 گیگابایتی OnePlus 12R دارای حافظه UFS 3.1 هستند.

این شرکت بابت این اشتباه عذرخواهی کرد و وب سایت اکنون به جای UFS 4.0 از UFS 3.1 نام برده است. OnePlus 11 و 11R از حافظه UFS 3.1 استفاده می کند، اما OnePlus 12 از UFS 4.0 استفاده می کند که سریعتر است.

با این حال، OnePlus می‌گوید که این گوشی همچنان در هنگام خواندن و نوشتن در حافظه عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت و همچنان دارای تمام ویژگی‌های Trinity Engine جدید بوده که این شرکت در هنگام راه‌اندازی اعلام کرد، مانند راه‌اندازی سریع‌تر از همیشه برنامه‌ها و باز نگه داشتن برنامه‌ها تا 72 ساعت. دستگاه به طور کامل با استفاده از ذخیره سازی UFS 3.1 آزمایش شد.

OnePlus 12R به طور کامل توسط TUV SUD با استفاده از حافظه UFS 3.1 تایید شده و در نتیجه، همچنان به مدت 48 ماه روان باقی می ماند. این شرکت اضافه کرد که OnePlus 12R در آینده سریع و روان خواهد ماند. در بیانیه ای، کیندر لیو، رئیس و مدیر اجرایی OnePlus، گفت:

من هیجان زده هستم که بسیاری از شما اکنون شروع به دریافت دستگاه های سری وان پلاس 12 خود کرده اید و تمام ویژگی های جدید شگفت انگیز آنها را برای خود تجربه می کنید.

من امروز می نویسم تا به شما اطلاع دهم که ما در ارتباطات خود برای OnePlus 12R اشتباه کرده ایم و توضیح دهم که چه اتفاقی افتاد. در طول رونمایی گوشی وان پلاس 12R،فناوری Trinity Engine را معرفی کردیم، مجموعه جدیدی از الگوریتم‌های نرم‌افزاری که کمک می‌کند حافظه و فضای ذخیره‌سازی گوشی شما برای سال‌های آینده سریع و روان باشد. به دلیل یک خطا، ما بیان کردیم که فضای ذخیره سازی افزایش یافته توسط Trinity Engine در برخی از انواع UFS 4.0 خواهد بود. اکنون می‌توانم تأیید کنم که فضای ذخیره‌سازی در همه نسخه‌های OnePlus 12R هنوز توسط Trinity Engine بهبود یافته است، اما در واقع UFS 3.1 است.

تمامی مدل های وان پلاس 12R به حافظه UFS 3.1 مجهزند

در دیگر خبرها در چشم انداز به سرعت در حال تحول فناوری تلفن های هوشمند، سامسونگ و گوگل به عنوان پیشرو در ارائه خدمات بروزرسانی سیستم گسترده برای تلفن های پرچمدار خود ظاهر شدند. سری سامسونگ Galaxy S24 و گوگل Pixel 8 هر دو نوید هفت سال بروزرسانی سیستم عامل را می دهند.

بیشتر بخوانید  OnePlus Nord 2T اولین گوشی با چیپ Dimensity 1300

OnePlus رویکرد متفاوتی را انتخاب کرده و متعهد به چهار سال بروزرسانی سیستم برای OnePlus 12 و یک سال دیگر برای بروزرسانی امنیتی است. کیندر لیو، رئیس OnePlus اخیراً در مصاحبه با Tom’s Guide، این تصمیم را روشن کرد و بر اهمیت تجربه کاربری روان نسبت به افزایش کورکورانه مدت زمان به‌روزرسانی‌های سیستم تأکید کرد.

لیو استدلال می‌کند که صرفاً طولانی‌کردن جدول زمانی به‌روزرسانی سیستم، به مشکلات اساسی که ممکن است در عملکرد سخت‌افزار در طول زمان ایجاد شود، رسیدگی نمی‌کند. او با ترسیم مقایسه ای استعاری بین یک تلفن همراه و یک ساندویچ، توضیح می دهد که در حالی که نرم افزار مواد پر شده را نشان می دهد، سخت افزار به عنوان نان عمل می کند.

برخی از سازندگان ادعا می‌کنند که هفت سال به‌روزرسانی‌های سیستم را ارائه می‌کنند، اما لیو پیشنهاد می‌کند که ممکن است این واقعیت را نادیده بگیرند که بعد از چهار سال، عملکرد سخت‌افزاری تلفن می‌تواند به میزان قابل‌توجهی کاهش یابد، شبیه به کپک زدن نان یک ساندویچ. نتیجه، او اشاره می کند، با وجود پشتیبانی نرم افزاری گسترده، یک تجربه کاربری بالقوه ضعیف است.

برای رفع نگرانی‌های مربوط به عملکرد سخت‌افزار، OnePlus با TÜV Rheinland SUD در آلمان برای انجام آزمایش‌های استفاده شبیه‌سازی شده دقیق برای OnePlus 12 و 12R طی سال‌ها همکاری کرده است. بر اساس نتایج این آزمایشات، این شرکت به کاربران وعده ضمانت عملکرد “سریع و روان” چهار ساله را می دهد. هدف این رویکرد پیشگیرانه این است که اطمینان حاصل شود سخت افزار با بروزرسانی نرم افزار همگام است و تجربه کاربری یکپارچه و رضایت بخش را در طول دوره پشتیبانی وعده داده شده حفظ می کند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تمامی مدل های وان پلاس 12R به حافظه UFS 3.1 مجهزند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *