آنتی ویروس پادویش

تماس های ویدیویی واتساپ سه ویژگی بسیار مفید دارند

تماس های ویدیویی واتساپ سه ویژگی بسیار مفید دارند

واتساپ یکی از پیام رسان های محبوب جهانی بوده که ماهانه میلیاردها کاربر به استفاده از آن می پردازند و به استفاده این پیام رسان ادامه می ‌دهند.

قابلیت تماس تصویری واتساپ تمام ویژگی های ضروری را دارد. با این حال، متا اکنون با افزودن سه ویژگی جدید، آن را حتی بهتر کرده است: پشتیبانی از حداکثر ۳۲ نفر در تماس‌های ویدیویی در مک و ویندوز، اشتراک‌گذاری صفحه با صدا، و Speaker Spotlight.

در حال حاضر، هنگام تماس ویدیویی با استفاده از دستگاه اندروید یا iOS، واتساپ به شما اجازه می دهد تا 32 نفر را به تماس اضافه کنید. با این حال، اگر با استفاده از واتساپ برای ویندوز تماس ویدیویی برقرار می کردید، می توانستید تنها 16 نفر را به تماس اضافه کنید و اگر با استفاده از واتساپ برای مک تماس ویدیویی داشتید، تنها می توانید 8 نفر را به تماس اضافه کنید. اکنون برنامه‌های Windows و Mac واتساپ از افزودن حداکثر 32 نفر در تماس ویدیویی پشتیبانی می‌کنند.

تا کنون، زمانی که صفحه نمایش دستگاه خود را در یک تماس ویدیویی به اشتراک می گذاشتید، واتساپ فقط ویدیو را به اشتراک می‌گذاشت و نه صدا را. بنابراین، اگر دستگاه شما در حال پخش صدا بود، برنامه آن را با افراد دیگر در تماس ویدیویی به اشتراک نمی‌گذارد. اکنون هنگامی که صفحه نمایش دستگاه خود را در یک تماس ویدیویی به اشتراک می گذارید، واتساپ ویدیو و صدا را نیز به اشتراک می گذارد. ویژگی جدید شما را قادر می سازد تا با دوستان خود ویدیوها را تماشا کنید.

واتساپ اکنون در یک تماس ویدیویی، گوینده را با نشان دادن فید ویدیویی او ابتدا در ریلز فیدهای ویدیویی برجسته می‌کند و فید ویدیوی آن شخص را با یک طرح کلی سفید حاطه می‌کند.

متا می گوید که این ویژگی ها را در چند هفته آینده برای عموم عرضه خواهد کرد.

واتساپ کارآمد می شود

در دیگر خبرها واتساپ همیشه ویژگی‌های جدیدی را برای برنامه خود ارائه می دهد و در این بین بزودی باید شاهد به کارگیری ویژگی جدید و کاربردی باشیم.

واتس اپ، یک پلتفرم پیام رسانی فراگیر که توسط میلیاردها نفر در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد، به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر در حال توسعه است. در حالی که رمزگذاری سراسری آن همچنان یک نقطه قوت اصلی بوده، رسیدگی به اضافه بار اعلان ها با ویژگی جدیدی که در حال حاضر در حال توسعه است، در مرکز توجه قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید  دارندگان آیفون اکنون می توانند از ویژگی انحصاری واتساپ استفاده کنند

این مقاله به بررسی مزایای بالقوه این ویژگی آینده، عملکرد آن بر اساس افشا و تأثیر آن بر کاربران قدرتمندی می‌پردازد که روزانه با هجوم پیام‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند.

آفت بسیاری از کاربران فعال واتس اپ، اعلان تعداد پیام های خوانده نشده روزافزون است. در حالی که برخی آن را یک یادآوری مفید می‌دانند، برخی دیگر آن را طاقت فرسا و از نظر بصری به هم ریخته می دانند. هدف این ویژگی آتی این است که کاربران را با کنترل بیشتری بر تجربه اعلان خود توانمند کند.

بر اساس اطلاعات کشف شده توسط WABetaInfo، یک منبع قابل اعتماد برای به‌روزرسانی‌های واتس‌اپ، یک سیستم جدید می‌تواند در منوی اعلان‌های برنامه رویت شود. این تنظیم که نام آزمایشی آن «پاک کردن تعداد خوانده نشده در باز» نامیده می‌شود، مشابه کنترل‌های اعلان موجود برای واکنش‌ها و پیام‌های با اولویت بالا عمل می‌کند. کاربران این گزینه را خواهند داشت که این ویژگی را بر اساس اولویت خود فعال یا غیرفعال کنند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تماس های ویدیویی واتساپ سه ویژگی بسیار مفید دارند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *