پادویش

تلویزیون‌های اولد ال‌جی در بازار تلویزیون در نیمه اول سال 2023

oled

آیا تا به حال از خود پرسیده‌اید که در هر سال چند تلویزیون OLED ال‌جی برای مشتریان ارسال می‌شود؟ شاید 100 هزار دستگاه یا حتی یک میلیون دستگاه؟ در نیمه اول سال به مشتریان تحویل داده است که این تعداد رکوردی است که رقبای این شرکت فقط می‌توانند در رویاهای خود ببینند!

بر طبق تحقیقات بازار انجام شده توسط شرکت Omdia، ال‌جی در شش ماه اول سال بر اساس مجموع کالای ارسالی بیش از 55 درصد از بازار جهانی تلویزیون‌های OLED را به خود اختصاص داده است. ال‌جی اکنون به عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام و مشهور در زمینه تولید تلویزیون‌های OLED دهمین سالگرد نوآوری خود را در چنین فضایی جشن می‌گیرد و بار دیگر از تاج پادشاهی خود در قلمرو تلویزیون‌های پریمیوم دفاع کرده و جایگاه تلویزیون‌های LG OLED را به عنوان نقطه اوج تلویزیون‌های پریمیوم تحکیم می‌کند.

ترند “هر چه بزرگ‌تر بهتر” همچنان در بازار تلویزیون برتری دارد و این خبر بسیار خوبی برای ال‌جی است. با روی آوردن تعداد بیشتر و بیشتری از مردم به تهیه تلویزیون‌های سایز بزرگ برای فضای زندگی خود، مدل‌های 75 اینچی به بالا به بیش از 11.4 درصد از کل تلویزیون‌های OLED فروخته شده رسیده، در حالی که نرخ رشد متوسط ارسال به مشتریان سالانه بیش از 90 درصد نسبت به 5 سال گذشته رشد کرده است. ال‌جی در این ترند رو به رشد با رقم چشمگیر 2.64 درصد از کل تلویزیون‌های 75 اینچی OLED با حفظ جایگاه برتر خود به سلطه بر بازار ادامه می‌دهد.

ال‌جی با هدف پاسخ به موج جدید تقاضا برای تلویزیون‌های بزرگ و پریمیوم در نیمه دوم سال 2023 از تلویزیون خارق‌العاده LG SIGNATURE OLED M (مدل 97M3) در ماه جولای رونمایی کرد که اولین راه‌کار وایرلس 4K با 120 هرتز در جهان برخوردار بوده و دستیابی مشتریان به آزادی عمل درانتخاب مکان قرار دادن تلویزیون را تسهیل می‌کند. این تلویزیون به طور خاص برای فضاهای بزرگ و مناطقی که قرار دادن کابل‌ها و سیم‌ها مشکل است، مناسب است. همچنین، در این تلویزیون از فناوری صفحه OLED استفاده شده است که تصاویر با کیفیت بالا و رنگ‌های غنی را فراهم می‌کند.

علاوه بر این، ال‌جی تلویزیون‌های OLED خود را با ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند پردازشگر قوی، HDR (High Dynamic Range)، تکنولوژی Dolby Vision و صدای بلندگوهای با کیفیت بالا همراه کرده است. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند تا تجربه تماشای تلویزیون برای کاربران بهبود یابد.

بنابراین، در نتیجه تلویزیون‌های OLED ال‌جی محصولات بسیار پیشرفته و با کیفیتی هستند که برای مشتریانی که به دنبال تجربه تماشای فوق‌العاده و تصاویر با کیفیت بالا هستند، جذاب هستند.

در نیمه اول سال 2023، بیش از 92 میلیون دستگاه تلویزیون ارسال شده است که با عملکرد نیمه اول سال گذشته سازگار است. بخش تلویزیون‌های OLED، که توسط ال‌جی به رهبری می‌رود، در این سال تا به این لحظه از رکورد 2 میلیون دستگاه عبور کرده است، که برای ادامه سال 2023 بسیار خوب است.

تلویزیون‌های OLED، پس از کسب 3.9 درصد از کل درآمد تلویزیون در نیمه اول سال، همچنان به تسلط خود در بازار جهانی ادامه می‌دهند. Omdia پیش‌بینی می‌کند که تلویزیون‌های OLED به میزان بیشتری درخشیده و حداقل 43 درصد از سهم درآمد را از میان تلویزیون‌های پریمیوم بالای 1500 دلار به خود اختصاص خواهند داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آخرین اخبار تجارت سرگرمی‌های خانگی و نوآوری‌های پیشگام جهانی ال‌جی، می‌توانید به LG Newsroom مراجعه کنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تلویزیون‌های اولد ال‌جی در بازار تلویزیون در نیمه اول سال 2023

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *