پادویش

تلاش ال جی با آنالیز و مدیریت آلاینده‌های هوا در جهت زندگی بهتر برای مردم جهان

آنالیز و مدیریت آلاینده‌های هوا در جهت زندگی بهتر برای همه

آلودگی هوا، یکی از خطرات بزرگ زیست محیطی است که سلامت عمومی جوامع جهان را تهدید می‌کند. براساس گزارش سازمان بهداشت جهانی (WHO)، آلودگی هوا در فضاهای باز و بسته سالانه باعث مرگ زودرس تقریباً 7.6 میلیون نفر در سراسر جهان می‌شود. علاوه بر این، پژوهش‌ها در سال 2019 نشان دادند که تقریباً 99 درصد جمعیت جهان در مناطقی زندگی می‌کنند که هوای ناسالم دارند، بر اساس معیارهای هوای پاک وضعیتی که توسط WHO تعیین شده است.

شرکت ال‌جی با آگاهی از نیاز مصرف‌کنندگان به هوای پاک در سراسر جهان، به طور مداوم تلاش می‌کند تا در مقابل آلاینده‌هایی که توسط کارخانجات خود منتشر می‌شوند، رفتار مسئولانه‌ای داشته باشد. این شرکت استانداردهای داخلی خود را برای اندازه‌گیری آلاینده‌های هوا از سطوح قانونی به شدت سخت‌گیرانه‌تر ارتقاء داده است و با توجه به مواد شیمیایی و مواد خام مورد استفاده در هر یک از سایت‌های تولیدی خود، سیستم‌های خاصی برای کاهش انتشار آلاینده‌ها طراحی کرده است.

در سال 2021، ال‌جی با گردآوری تحلیلگران متخصص محیط زیست، به منظور اندازه‌گیری غلظت آلاینده‌های هوا در محل و بهبود دقت و قابلیت اعتماد اندازه‌گیری‌ها، آزمایشگاهی برای اندازه‌گیری آلاینده‌های زیست‌محیطی در پارک دیجیتال ال‌جی در Pyeongtaek، کره جنوبی راه‌اندازی کرد.

در سال گذشته، ال‌جی با همکاری انجمن منابع محیطی (ERA)، ظرفیت خود را برای تجزیه و تحلیل و مدیریت آلاینده‌هایی که توسط مراکز تجاری این شرکت تولید می‌شوند، افزایش داد. به عبارتی، پارک دیجیتال ال‌جی با داشتن داده‌های قابل قبول 100 درصد در آزمون مهارتی (PT) استانداردهای هوا و آلاینده‌ها، به عنوان یک آزمایشگاه برتر شناخته شده است.

ال‌جی، آزمایشگاه برتر با تأیید استانداردهای مهارت تست ERA، EPA و ISO/IEC

در سال 2022، ال‌جی موفق به ارائه ده آنالیت (شامل فلزات سنگین، ترکیبات آلی فرار و هیدروکلراید) برای ارزیابی گزارش شد. در سال جاری، اکریلونیتریل، متیلن کلراید و فرمالدهید نیز به این لیست اضافه شدند.

ال‌جی متعهد است تا سال 2030، انتشار گازهای گلخانه‌ای خود را نسبت به سال 2017 به میزان 6.54 درصد کاهش دهد. در سال جاری، انتشار مستقیم و غیرمستقیم گازهای گلخانه‌ای از سایت‌های تجاری جهانی ال‌جی 7.92 میلیون تن بوده است که نسبت به سال گذشته 22 میلیون تن کاهش یافته است.

معاون ارشد مدیرعامل بخش ایمنی ال‌جی الکترونیکس، Park Pyoung-gu، اعلام کرده است که شرکت بر اساس توانمندی‌های برجسته خود در آنالیز آلاینده‌های هوا و رتبه‌بندی جهانی، به تلاش‌های خود برای حفظ محیط زیست و پیشبرد اهداف سبزتر شدن سیاره ادامه خواهد داد. همچنین، شرکت قصد دارد تلاش‌های اداری خود را در جلوگیری از وقوع حوادث زیست محیطی تقویت کند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تلاش ال جی با آنالیز و مدیریت آلاینده‌های هوا در جهت زندگی بهتر برای مردم جهان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *