پادویش

تایید شد: منتظر معرفی بازی GTA 6 در اوایل دسامبر باشید

تایید شد: منتظر معرفی بازی GTA 6 در اوایل دسامبر باشید

راکستار گیمز سرانجام رسماً اعلام کرد که اولین تریلر بازی آینده Grand Theft Auto VI را در اوایل دسامبر سال جاری منتشر خواهد کرد. این پس از ماه ها انتظار در مورد این بازی صورت می گیرد. در واقع ششمین نسخه از GTA خواهد بود که آخرین نسخه GTA 5 آن یک دهه پیش در سال 2013 عرضه شد.

Rockstar Games این خبر هیجان‌انگیز را در میان گیمرها از طریق حساب X خود منتشر کرد و نوشت: “ما بسیار هیجان‌زده هستیم که به شما اطلاع دهیم در اوایل دسامبر، اولین تریلر از Grand Theft Auto بعدی را منتشر خواهیم کرد. ما مشتاقانه منتظر چندین سال دیگر هستیم که این تجربیات را با همه شما به اشتراک بگذاریم.”

Rockstar Games در یک تاپیک نوشت که ماه آینده بیست و پنجمین سالگرد خود را جشن خواهد گرفت. در X نوشت: “ماه آینده بیست و پنجمین سالگرد Rockstar Games است. به لطف حمایت باورنکردنی بازیکنانمان در سرتاسر جهان، ما این فرصت را داشته ایم که بازی هایی بسازیم که واقعاً به آنها علاقه مند هستیم.”

GTA بخشی از همه ما در دوران کودکی بوده است و این اعلامیه واقعاً یک خبر هیجان انگیز برای همه گیمرها در سراسر جهان است. اگرچه جزئیات فقط در مورد تریلر فاش شده است، اما فاش شده نشان می دهد که GTA VI می تواند دو مکان داشته باشد: Vice City و Port Gellhorn.

در دیگر خبرها بازی Grand Theft Auto VI یکی از موردانتظارترین بازی های ویدیویی تمام دوران است. قبلاً شایعات و افشاگری های مختلفی در مورد این بازی منتشر شده بود، اما اولین معرفی رسمی جدیدترین عنوان GTA ممکن است در نزدیکی باشد.

بازی Grand Theft Auto V دهمین سالگرد خود را در سپتامبر جشن گرفت و دومین بازی ویدیویی پرفروش تمام دوران است. اما علی‌رغم اینکه یک دهه از عمرش می گذرد، هنوز هیچ خبری رسمی در مورد دنباله مورد انتظار آن وجود ندارد. طبق گزارش بلومبرگ، GTA 6 ممکن است اواخر این هفته معرفی یا تایید شود. اگر این درست باشد، Rockstar Games همچنین می‌تواند عنوان جدیدی را برای GTA 6 در بیست و پنجمین سالگرد استودیو که در ماه دسامبر برگزار می‌شود، منتشر کند.

به عبارت دیگر، اولین اعلامیه برای اواخر این هفته برنامه ریزی شده است، در حالی که اولین تریلر در ماه آینده منتشر می شود. در سپتامبر سال گذشته، ما اولین نگاه خود را به بازی به لطف افشا گسترده ای داشتیم که ویدیوهای گیم پلی اولیه GTA 6 را به اشتراک گذاشت. طبق گزارش ها، این عنوان بیش از یک دهه است که در حال توسعه بوده و همچنین می تواند گران ترین بازی باشد.

بیشتر بخوانید  بازی GTA 6 بزودی معرفی می شود

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تایید شد: منتظر معرفی بازی GTA 6 در اوایل دسامبر باشید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *