پادویش

تاج گل؛ پلتفرم آنلاین سفارش تاج گل ترحیم و نمایشگاهی

تاج گل؛ پلتفرم آنلاین سفارش تاج گل ترحیم و نمایشگاهی

تاج گل

مجموعه تاج گل با هدف تسهیل خرید و ارسال انواع تاج گل تاسیس شده و امکان خرید سریع و آسان اینترنتی را برای تمامی علاقه‌مندان، ایجاد کرده است. امکان ثبت سفارش تلفنی، واتزاپی و اینترنتی برای تمامی محصولات مجموعه تاج گل وجود داشته تا مراجعان محترم بتوانند در کمترین زمان ممکن، سفارشات خود را ثبت کرده و در مکان مد نظر، دریافت نمایند.

معرفی خدمات مجموعه تاج گل

پلتفرم آنلاین تاج گل، امکان خرید و ارسال رایگان تمامی محصولات تاج گل، قاب گل، میز گل و … را برای مراجعان محترم فراهم کرده است. از جمله مزایای استثنایی که تاج گل برای مخاطبان خود فراهم کرده، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • محصولات متنوع (بیش از 100 محصول آماده)
  • تنوع قیمتی (بین 500 هزار تومان تا …)
  • تاج‌های گل لاکچری و لوکس
  • امکان ثبت اینترنتی
  • امکان ارسال فوری (ارسال یکساعته)
  • ارسال رایگان به سرتاسر شهرهای تهران و کرج
  • امکان تحویل در زمان مقرر
  • امکان ثبت سفارش تلفنی و واتزاپی
  • امکان سفارشی سازی محصولات

محصولات محبوب

تاج گل نمایشگاهی و تاج گل ترحیم جزو محصولات پرطرفدار بوده که روزانه چندین سفارش برای شهرهای تهران و کرج ثبت می‌شود. تمامی سفارشات به صورت روزانه آماده شده و به همین جهت نیز بالاترین کیفیت و طراوت در محصولات ارسال شده وجود دارد. تاج‌های گل در انواع طرح و قیمت در اختیار مشتریان محترم مجموعه قرار گرفته است. طبیعتا با بیشتر شدن گل‌های به کار رفته، افزایش تعداد طبقات، استفاده از گل‌های خاص و همچنین نوع پایه‌ی تاج گل، قیمت متغیر بوده و در بعضی موارد که سفارش کاملا خاص، انحصاری و دلربا باشد، قیمت آن به بیش از 25 میلیون تومان نیز خواهد رسید. تاج‌های گل لاکچری عموما برای مراسم‌های مهم و یا برای نشان دادن علاقه‌ی وافر به فرد استفاده می‌شود. نمونه‌ای از تاج گل لاکچری را در تصویر زیر مشاهده می‌نمایید:

تاج گل؛ پلتفرم آنلاین سفارش تاج گل ترحیم و نمایشگاهیتاج گلی که در تصویر فوق نشان داده شده است، از مدل تاج گل ترحیم 6 طبقه بوده که ارتفاع آن نزدیک به 3 متر است. در این تاج گل از گل‌هایی همانند آنتوریوم و گلایل استفاده شده که باعث جلوه و شکوه آن شده است. با توجه به لاکچری بودن این محصول، از پایه‌ی فلزی برای تاج گل استفاده شده، اما در صورت درخواست مشتری، می‌توان از پایه‌ی چوبی نیز استفاده نمود. برروی تاج گل، عموما از یک نوشته استفاده شده که بیانگر متنی در خصوص تسلیت، تبریک، شادباش و … است. این متن به دلخواه مشتری نگارش شده و در میان انبوهی از گل‌های سفید، قرار داده خواهد شد. برای سفارش این محصول، کافی است که به صورت تلفنی، واتزاپی یا اینترنتی، مدل T-6-025 را به پشتیبان اطلاع داده و سفارش خود را ثبت نمایید. شماره تماس تیم پشتیبانی مجموعه تاج گل 09367829262 بوده که هم به صورت تماس و هم به صورت پیام واتزاپی میزبان مشتریان محترم است. شایان ذکر است که قیمت این محصول در خردادماه 1401 معادل 25 میلیون و 850 هزار تومان است.

قاب گل

یکی دیگر از محصولات پرطرفدار مجموعه، قاب‌های گل است. از این قاب‌های گل هم در مراسم ترحیم و تسلیت استفاده شده و هم مناسب استفاده برای جشن‌های کوچک خانوادگی و تبریک گفتن بابت افتخارآفرینی عزیزان است. قاب‌های گل قیمت نسبتا ارزانی داشته، اما همانند تمامی محصولات مجموعه تاج گل، امکان ارسال رایگان و فوری آن به سرتاسر شهر تهران و کرج فراهم شده است. در این لینک، یکی از نمونه‌های پرفروش قاب ترحیم را مشاهده می‌نمایید. علاوه بر این محصول، قاب‌های گل متعددی در وبسایت تاج گل ارائه شده که هم تنوع گل متفاوتی داشته، هم پایه‌ی آن متفاوت بوده و هم نتیجتا قیمت متفاوتی دارد. محصولی که در لینک فوق مشاهده می‌کنید، مدل T-303 بوده که قیمت آن در خرداد ماه 1401، معادل 1 میلیون و 147 هزار تومان است. بهتر است در نظر داشته باشید که امکان سفارشی‌سازی تمامی محصولات از جمله انواع قاب گل ترحیم برای مشتریان محترم فراهم شده است.

ارسال رایگان به سرتاسر تهران و کرج

ارسال رایگان و فوری انواع تاج گل از دو جهت اهمیت دارد. اول اینکه در مراسم‌هایی همانند ختم، همه چیز آنقدر سریع اتفاق می‌افتد که افراد ممکن است نتوانند برنامه‌ریزی دقیقی برای کار خود داشته باشند. در این زمان، به محض اینکه فرد تصمیم به خرید تاج گل نماید، همه چیز برای ثبت سفارش آماده بوده و در کمترین زمان ممکن می‌تواند محصول مد نظر خود را در هرکجای شهر تهران و یا کرج، دریافت نماید. مزیت دوم ارسال رایگان در این است که تاج‌های گل عموما محصولاتی بزرگ و حساس بوده که جابجا کردن آن نیازمند به یک وسیله‌ی نقلیه‌ی نسبتا بزرگ (همانند وانت) و با رعایت حداکثر مراقبت است. بدین ترتیب، مجموعه تاج گل، خود حمل و تحویل سفارشات را برعهده گرفته تا از سالم رسیدن سفارشات به محل مد نظر و مهمتر از آن، ارسال در زمان مقرر، مطمئن شود.

زمان خرید تاج گل ترحیم و تسلیت

تاج گل یکی از مدل های مختلف تزئین و گل آرایی است که در مراسم های مختلف جشن، شادی، تولد، عروسی، خواستگاری، نامزدی و مراسم های ترحیم و سوگواری مورد استفاده قرار می گیرد. تاج گل ها معمولا بر روی پایه های مختلف از جنس فلز یا چوب طراحی و نصب می شوند. همین طور انواع متنوعی از طرح ها و مدل های مختلفی از تاج گل در گل فروشی ها موجود است که می توانید از یکی از مدل های مورد نظر خود در مراسم های مورد نظر خود انتخاب کنید. زمان خرید تاج گل ترحیم و تسلیت نیز یکی از مهم ترین مسائلی است که باید به آن توجه کنید. در ادامه زمان خرید این مدل از تاج گل ترحیم را برای شما توضیح خواهیم داد با ما همراه باشید.

زمان خرید تاج گل ترحیم و تسلیت

زمان خرید خرید تاج گل ترحیم و تسلیت به این صورت است که معمولا این نوع محصولات در زمان مواجهه شدن با خبر فوت عزیزان و آشنایان خریده می شود. افراد در زمانی که یکی از نزدیکان خود فوت می کند با خرید تاج گل ترحیم و تسلیت همدردی خود را با خانواده داغدار نشان داده و در غم آن ها شریک می شوند. همین طور قابل ذکر است که بهترین زمان خرید تاج گل ترحیم و تسلیت مخصوصا برای تاج گل هایی که از گل های طبیعی ساخته می شوند، همان روز شرکت کردن در مراسم ترحیم یا انواع دیگر آن است. این مسئله به این دلیل است که تاج گل های طبیعی دارای عمر چند روزه هستند و اگر در زمان شرکت در مراسم آن ها را تهیه کنید باعث می شوید تاج گل اهدایی یا ارسالی شما دارای دوام و ماندگاری بالاتری باشد به همین دلیل توصیه می شود در زمان مراجعه به مراسم تاج گل را خریده و در مراسم از آن برای نشان دادن احساسات و ادای احترام به خانواده عزادار و متوفی استفاده کنید.

بهترین زمان خرید تاج گل ترحیم و تسلیت

هنگامی که یکی از اقوام، دوستان یا نزدیکان خود دچار مصیبت و غم می شوند بهترین کار برای آن ها این است که در کنار آن ها حضور داشته باشید و در غم آن ها شریک باشید. اما برخی مواقع ممکن است به خاطر مشکلات کاری یا شخصی نتوانید این کار را انجام دهید یا فرد عزادار آن قدر دچار غم و ناراحتی است که طبیعتا متوجه حضور شما در مراسم نمی شود. اهدای تاج گل در این مواقع بهترین انتخاب است. بهترین زمان خرید تاج گل ترحیم و تسلیت در مواقع مختلفی است و پیشنهاد می کنیم در این مواقع حتما به فکر خرید تاج گل ترحیم و تسلیت باشید. خرید تاج گل ترحیم یکی از آداب و رسوم رایج در مراسم های مختلف سوگواری و ترحیم است و برای ابراز همدردی و ادای احترام مورد استفاده قرار می گیرد. زمان خرید تاج گل ترحیم و تسلیت نیز به این ترتیب است:

مراسم خاکسپاری

اگر فردی که فوت کرده است از نزدیکان شما است و همین طور وقت لازم برای خرید تاج گل را دارید می توانید یکی از انواع تاج گل ترحیم و تسلیت را برای مراسم خاکسپاری تهیه کنید. برای خرید تاج گل ترحیم و تسلیت لزومی به حضور فیزیکی شما در گل فروشی نیست و شما می توانید از هرجایی که هستید این محصول را به صورت اینترنتی یا تلفنی سفارش داده و در محل خاکسپاری آن را تحویل بگیرید. در حالت معمول بعد از مراسم خاکسپاری یکی از افراد نزدیک فرد فوت شده وظیفه جمع کردن و جا به جایی تاج گل های ترحیم را به مراسم ختم بر عهده می گیرد و تاج گل خریداری شده به وسیله شما نیز در این بین به مراسم برده می شود. توصیه می کنیم در مراسم خاکسپاری از تاج گل استفاده کنید و خرید سبد گل ترحیم در این مواقع پیشنهاد نمی شود.

برگزاری مجلس ترحیم

مجلس ترحیم احتمالا در مکان های مختلف مانند منزل شخصی، مسجد یا حسینیه برگزار می شود. تاج گل هایی که به وسیله اقوام و دوتسان ارسال شده اند در ورودی محل برگزاری مراسم قرار داده می شود. بهترین زمان خرید تاج گل ترحیم و تسلیت و ارسال آن در همین زمان است. شما می توانید به راحتی تا حتی یک ساعت قبل از مراسم تاج گل ترحیم مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را به محل مورد نظر ارسال کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم خرید خود را از فروشگاه گل شادیچی انجام دهید تا بتوانید به خوبی زمان ارسال تاج گل را مدیریت کرده و در سریع ترین زمان نیز آن را در محل مورد نظر تحویل بگیرید. لازم به ذکر است شادیچی حتی برای ارسال تاج گل ترحیم احتیاجی به حضور شما ندارد چرا که کارکنان این گل فروشی معتبر و حرفه ای تاج گل خریداری شده را در محل مناسبی از ورودی مراسم قرار خواهند داد.

برگشت شخص سوگوار به محل کار

یکی دیگر از زمان هایی که بهترین زمان خرید تاج گل ترحیم و تسلیت محسوب می شود، زمانی است که یکی نزدیکان درجه یک فرد فوت شده بعد از عزاداری به محل کار خود بر می گردد. برای نشان دادن توجه به دوست یا همکار خود و همین طور ابراز همدردی می توانید از تاج گل ترحیم و تسلیت استفاده کنید. تاج گل در عین حال که پیام و احساسات همدردی شما را نشان می دهد بلکه باعث تسلی خاطر فرد عزادار و بهتر شدن روحیه و امید به زندگی او کمک بسزایی می کند. اگر شرکت یا محل کار فرد دارای فضای باز و بزرگی است استفاده از تاج گل بهترین انتخاب ممکن است. اما اگر در این باره محدویت مکانی وجود دارد توصیه می کنیم در این مواقع از سبد گل استفاده کنید. سبد گل و تاج گل های مختلفی وجود دارند که می توانید بسته به شرایط ذکر شده به فرد سوگوار ارسال کنید.

ارسال تاج گل بعد از چند روز

یکی از مناسب ترین زمان های خرید تاج گل، سفارش آن بعد از گذشتن چند روز بعد از مراسم ترحیم است. اگر در نظر دارید همدردی و غم خود را به فرد عزادار نشان داده و در عین حال باعث بهتر شدن روحیه و حال او شوید بهترین زمان خرید تاج گل ترحیم و تسلیت در این زمان است. در این مواقع پیشنهاد می کنیم بسته به سلیقه خود از تاج گل یا سبد گل ترحیم مناسبی استفاده کنید. شما می توانید محصول مورد نظر خود را با کارت تسلیت و پیام خاص خود به فرد مورد نظر ارسال کرده و باعث بهتر شدن حال و هوای او شوید و در عین حال توجه و احترام خود را به فرد مقابل نشان دهید. شما می توانید از این طریق همدردی و احساسات خود را نشان داده و در غم او شریک شوید. در نهایت توصیه می کنیم خرید تاج گل ترحیم و تسلیت را از گل فروشی آنلاین شادیچی انجام دهید تا بتوانید از مزیت های مختلف مانند کیفیت بالای محصولات، قیمت مناسب محصولات، ماندگاری و دوام بالای محصولات، طراحی بی نظیر و زیبا، طرح های متنوع و غیره بهره مند شوید.

مسلما در کنار مجموعه تاج گل به نشانی taje-gol.com، امکان ثبت سفارش از گلفروشی‌های مطرح تهران همانند گلفی، شادیچی، هوشنگ، زعیم، رضوان، تاج سپید و … نیز وجود دارد. برای مقایسه‌ی بهتر محصولات و خدمات هریک از این مجموعه‌‌ها، کافی است به وبسایت آن‌ها مراجعه نموده و نظر سفارش دهندگان قبلی را مطالعه نمایید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تاج گل؛ پلتفرم آنلاین سفارش تاج گل ترحیم و نمایشگاهی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *