تاثیر کار تیمی در وین کردن پابجی موبایل

تاثیر کار تیمی در وین کردن پابجی موبایل

یکی از بازی‌های جذاب و محبوب در سبک بتل رویال که گیمرهای زیادی مشغول تجربه کردن آن در سراسر جهان هستند، بازی پابجی موبایل است. در این بازی گیمرها در فضایی قرار دارند که باید به منظور برنده شدن و زنده ماندن با دیگران مبارزه کنند. این بازی از جذابیت‌های زیادی برخوردار است که یکی از این UC Satın Al امکان بازی‌ کردن به صورت گروهی همراه با دوستان است که می‌تواند احتمال برنده شدن در بازی را به میزان زیادی افزایش دهد. برای وین کردن پابجی موبایل به صورت تیمی نکاتی وجود دارد که با رعایت آن‌ها می‌توان به نتیجه دلخواه رسید.

بازی پابجی موبایل چیست؟

بازی پابجی موبایل یکی از بهترین بازی‌های موبایلی به حساب می‌آید که در آن 100 بازیکن به صورت همزمان وارد میدان نبرد شده و در پایان فردی به عنوان پیروز معرفی می‌شود که بتواند در بازی باقی بماند. در این بازی هر یک از بازیکنان باید اسلحه، مهمات و تجهیزات مورد نیاز خود را در نقشه پیدا کرده و سپس به مبارزه با رقبا بپردازند.

یکی از جنبه‌های جذاب این بازی که باعث محبوبیت بیشتر آن شده، امکان بازی کردن و مبارزه با حریفان به صورت تیمی و گروهی است. بازی کردن به این شیوه در صورتی که به یک سری نکات مهم توجه شود، می‌تواند احتمال پیروز شدن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

تاثیر کار تیمی در وین کردن پابجی موبایل

مزایای تیمی بازی کردن در پابجی

به منظور افزایش تأثیر کار تیمی در وین کردن پابجی موبایل باید نسبت به یک سری نکات و مهارت‌ها آشنایی داشت. در این روش شما می‌توانید از هم‌تیمی‌های خود محافظت کرده و به صورت گروهی به دشمنان تهاجم کنید. از مهم‌ترین مزایای تیمی بازی کردن در پابجی موبایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشخص کردن مشخصات و موقعیت کامل دشمن بر رو نقشه درون بازی برای هم‌تیمی‌ها
 • امکان تقسیم کردن تجهیزات و سلاح‌های مختلف بین همه افراد تیم
 • امکان مارک کردن (نشان کردن) تجهیزات بر روی نقشه به منظور دسترسی سایر اعضای تیم
 • امکان اطلاع‌رسانی به اعضای تیم در صورت بروز درگیری
 • امکان بازگرداندن هم‌تیمی‌ها به بازی در صورت کشته شدن توسط دشمن

نکاتی برای تسلط در مبارزه تیمی پابجی موبایل

در صورتی که قصد دارید در بازی پابجی موبایل به صورت تیمی بازی کنید،‌ باید یک سری نکات و ترفندها را به منظور تأثیر کار تیمی در وین کردن پابجی موبایل رعایت کنید که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

هماهنگی

برای پیروز شدن در بازی پابجی به صورت تیمی، هماهنگی بین اعضای تیم یکی از عوامل ضروری است. در صورتی که با هم‌تیمی‌های خود در یک صفحه باشید می‌توانید شانس پیروزی خود را به میزان زیادی افزایش دهید. برای این کار می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

 • تعیین نقش‌ها و مسئولیت‌ها: قبل از شروع مبارزه وظایف هر یک از افراد تیم را مشخص کنید. یک تماس‌گیرنده شات، پیشاهنگ، بازیکن پشتیبانی و فریگر انتخاب کنید.
 • برجسته کردن اطلاعات مهم: در موقعیت‌یابی دشمن، افت لوت و خطرات احتمالی به هم‌تیمی‌های خود کمک کنید. می‌توانید برای این کار از یک سری پیام‌های واضح و مختصر استفاده کنید.
 • برنامه‌ریزی و اجرای استراتژی: قبل از ورود به رقابت، محل فرود اولیه، مسیر غارت و پیدا کردن تجهیزات و طرح چرخش را با کمک اعضای تیم تعیین کنید.

تسلط بر نبرد و قدرت آتش

یکی از عوامل مهم برای موفقیت در بازی پابجی موبایل به صورت تیمی، توانایی‌های رزمی و انتخاب صحیح سلاح است. در صورت تمایل به غلبه بر حریفان می‌توانید موارد زیر را اجرا کنید:

 • استفاده عاقلانه از غارت: در صورتی که در مکان‌های پرترافیک فرود آیید احتمالا غارت غنی‌تری خواهید داشت اما درگیری اولیه نیز احتمال زیادی دارد. به همین دلیل مکان فرودی را در نظر بگیرید که متناسب با سبک بازی تیم شما باشد. سلاح، مهمات، زره و بسته‌های درمانی را در اولویت قرار دهید.
 • پوشش آتش و شلیک تیمی: در طول نبرد با اعضای تیم ارتباط داشته باشید و به این طریق امکان شلیک موفق را افزایش دهید. بهتر است آتش خود را به صورت تیمی بر روی یک دشمن متمرکز کنید تا بتوانید او را از بازی خارج کنید.
 • استفاده کارآمد از نارنجک: در بازی پابجی موبایل یکی از مهماتی که می‌تواند تشکیلات دشمن را مختل کرده و آن‌ها از پوشش خارج کند، نارنجک است؛ برای این کار از نارنجک‌های تکه تکه استفاده کنید. برای پوشاندن موقعیت خود از نارنجک دودزا و به منظور گیج کردن دشمن از نارنجک بیهوش کننده استفاده کنید.
 • تاثیر کار تیمی در وین کردن پابجی موبایل

آگاهی و موقعیت یابی نقشه

آگاهی و درک کامل نسبت به Orelon بازی یکی از عوامل برتری در بازی پابجی موبایل نسبت به حریفات محسوب می‌شود. برای افزایش آگاهی خود به نقشه می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

 • بررسی کردن نقشه: مناطق مختلف روی نقشه را مانند نقاط دیدنی، نقاط غارت محبوب و مناطق بالقوه برای کمین به دقت ببررسی کرده و با آن‌ها آشنا شوید.
 • استفاده مؤثر از پوشش: برای پوشش بهتر خود از دید حریفان از زمین‌های طبیعی، سازه‌ها، وسایل نقلیه و غیره استفاده کند. برای در امان ماندن از آتش دشمن از دویدن در مناطق باز خودداری کنید.
 • مدیریت منطقه: فضای باز که در طول بازی کاهش پیدا می‌کند را مورد توجه قرار داده و حرکات تیم خود را بر اساس آن برنامه‌ریزی کنید. در صوتری که در خارج از منطقه بازی گرفتار شوید ممکن است با آسیب یا حذف از بازی مواجه شوید.
 • مزیت زمین بالا: مکان‌های مرتفع در بازی پابجی از اهمیت زیادی برخوردار است و به همین دلیل باید مورد توجه قرار بگیرد. در این مکان‌ها می‌توان شناسایی مهاجمان، شرکت در جنگ‌های آتش و فرماندهی میدان نبرد را ساده‌تر کند و به همین دلیل تلاش کنید که تا حد ممکن مکان‌های مرتفع در نقشه را بدست آورید.

کلام پایانی

در بازی پابجی موبایل به عنوان یکی از بهترین بازی‌های سبک بتل رویال، 100 بازیکن در یک میدان نبرد با یکدیگر مبارزه می‌کنند تا در پایان تنها یک نفر به عنوان برنده بازی معرفی شود. یکی از جذابیت‌های این بازی محبوب امکان بازی کردن و مبازره با حریفان به صورت تیمی و گروهی است که در صورت رعایت یک سری نکات و ترفندها و وجود هماهنگی بین اعضای تیم می‌تواند احتمال پیروز شدن در مبارزه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. آیا تا بحال تجربه بازی پابجی موبایل به صورت گروهی را داشته‌اید؟

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تاثیر کار تیمی در وین کردن پابجی موبایل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *