آنتی ویروس پادویش

به‌روزرسانی جدید گوگل بارد آپلود تصویر، زبان‌های جدید و موارد دیگر را اضافه می‌کند

به‌روزرسانی جدید گوگل بارد

گوگل امروز به‌روزرسانی جدیدی را برای سرویس هوش مصنوعی Bard خود ارائه کرده است که ویژگی‌های جدیدی از جمله توانایی آپلود تصاویر، زبان‌های جدید و موارد دیگر را اضافه کرده است.

به‌روزرسانی جدید گوگل بارد

این آخرین به‌روزرسانی هوش مصنوعی نه تنها دسترسی جهانی Bard را گسترش داده است، بلکه مجموعه‌ای از ویژگی‌ها را با هدف افزایش تجربه و بهره‌وری کاربر معرفی کرده است.که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

پشتیبانی از زبان جهانی

گوگل بارد اکنون دامنه خود را به اکثر نقاط جهان گسترش داده است و آن را برای مخاطبان گسترده تری در دسترس قرار داده است. این توسعه شامل پشتیبانی از بیش از 40 زبان مانند عربی، چینی، آلمانی، هندی و اسپانیایی است. این بدان معناست که کاربران از برزیل تا اروپا اکنون می توانند با Bard به زبان مادری خود تعامل داشته باشند.

گوگل رویکردی مسئولانه برای این گسترش اتخاذ کرده است و با کارشناسان، سیاستگذاران و تنظیم‌کننده‌های حریم خصوصی مشورت می‌کند تا از استفاده ایمن و اخلاقی از هوش مصنوعی اطمینان حاصل کند. همانطور که بارد به رشد خود ادامه می دهد، گوگل به اصول هوش مصنوعی خود متعهد می ماند و بازخورد کاربران را در بر می گیرد و اقدامات لازم را برای محافظت از حریم خصوصی و داده های کاربر انجام می دهد.

پاسخ های سفارشی

Google Bard اکنون پاسخ‌های شخصی‌سازی‌شده‌تری را برای پاسخگویی بهتر به نیازهای کاربر ارائه می‌دهد. یکی از ویژگی های جدید به کاربران اجازه می دهد تا به پاسخ های بارد گوش دهند. این می تواند به ویژه در هنگام تلاش برای درک تلفظ صحیح یک کلمه یا زمانی که می خواهید به یک شعر یا متن گوش دهید مفید باشد. برای استفاده از این ویژگی، کافی است یک فرمان وارد کنید و نماد صدا را برای شنیدن پاسخ‌های بارد انتخاب کنید.

علاوه بر این، کاربران اکنون می توانند لحن و سبک پاسخ های Bard را تنظیم کنند. گزینه ها شامل رنگ های ساده، بلند، کوتاه، حرفه ای است. این ویژگی در حال حاضر به زبان انگلیسی موجود است و به زودی به سایر زبان ها نیز گسترش خواهد یافت.

بیشتر بخوانید  بهترین اپلیکیشن هوش مصنوعی برای آیفون| معرفی 10 مورد

افزایش بهره وری

چندین ویژگی جدید برای افزایش بهره وری معرفی شده است. کاربران اکنون می توانند مکالمات خود را با Bard پین کرده و نام آن را تغییر دهند. این اجازه می دهد تا به راحتی از اعلان ها و بحث ها بازدید کنید. به عنوان مثال، اگر از Bard بخواهید به شما کمک کند تا ورزش های خارج از خانه را برای تابستان مقایسه کنید، می توانید مکالمه را پین کنید و بعداً نکات را دوباره مرور کنید.

Google Bard همچنین پشتیبانی از کدنویسی خود را گسترش داده است. کاربران اکنون می توانند علاوه بر Google Colab، کد پایتون را به Replit نیز اکسپورت کنند. این ویژگی با هدف تأمین علاقه روزافزون به استفاده از Bard برای کارهای کدنویسی است.

اشتراک‌گذاری پاسخ‌ها با معرفی پیوندهای قابل اشتراک‌گذاری آسان‌تر شده است. کاربران اکنون می توانند بخشی یا تمام چت Bard خود را با شبکه خود به اشتراک بگذارند و همکاری و اشتراک ایده را تسهیل کنند.

بارگذاری تصاویر بارد

در نهایت، Google Bard اکنون از درخواست های تصویری پشتیبانی می کند. این ویژگی که قابلیت های گوگل لنز را ادغام می کند، به کاربران اجازه می دهد تا تصاویر را با اعلان آپلود کنند. بارد عکس را تجزیه و تحلیل می کند و پاسخ های مربوطه را ارائه می دهد. این ویژگی در حال حاضر به زبان انگلیسی فعال است و به زودی به زبان های دیگر نیز در دسترس خواهد بود.

آخرین به روز رسانی Google Bard به طور قابل توجهی عملکرد و دسترسی آن را افزایش داده است. چه یک ایده نوپا داشته باشید، چه یک مفهوم خوب توسعه یافته یا به سادگی نیاز به طوفان فکری داشته باشید، Bard طیف وسیعی از ابزارها را برای کمک به تحقق ایده های شما ارائه می دهد. با پشتیبانی از زبان گسترده و ویژگی‌های جدید، Google Bard آماده است تا به ابزار ارزشمندتری برای خلاقیت و بهره‌وری تبدیل شود.

 

 

 

به این پست امتیاز بدید

https://www.geeky-gadgets.com/google-bard-update-13-07-2023/

نظرات در مورد : به‌روزرسانی جدید گوگل بارد آپلود تصویر، زبان‌های جدید و موارد دیگر را اضافه می‌کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *