پادویش

بهترین ساعت کار در اسنپ در سال 1402

بهترین ساعت کار در اسنپ در سال 1402

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در افزایش هزینه اسنپ و تعداد سفرها تاثیرگذار است ساعت کاری راننده است، طبق گزارش رسمی این مجموعه، کاربران در شروع و پایان ساعات کاری بیشتر سفرهای بیشتری را با اسنپ دارند، پس در صورتی که قصد دارید به صورت پاره وقت در اسنپ فعالیت کنید بهتر است این ساعات را در بازه کاری خود بگنجانید.

ساعات اوج مصرف اسنپ بر اساس ساعات کاری

8 الی 10 صبح

5 تا 8 بعد از ظهر

اسنپ به دلیل مزایای بسیاری که برای کاربران فراهم می‌کند باعث شده اکثر رانندگان از این سرویس به صورت تمام وقت و به عنوان شغل اصلی نگاه کنند، اما هستند رانندگان بسیاری که به دلایل مختلف به صورت پاره وقت در این سیستم فعالیت می‎کنند، باید بگوییم برنامه اسنپ برای ایفون و اندروید و همچنین برنامه اسنپ رانندگان با هم متفاوت است، اسنپ رانندگان همانطور که از نامش پیدا است مختص رانندگان این مجموعه است.

بهترین ساعت کار در اسنپ در سال 1402

بهترین روزهای کاری در اسنپ

با کمی بررسی متوجه این موضوع می‌شویم که به غیر برخی از ساعات در روز که بهترین ساعت کار در اسنپ تلقی می‌شود، کاربران در برخی از روزها درخواست سفر بیشتری دارند، در ادامه به بررسی بیشتر دلایل این اتفاق می‌پردازیم

روزهای بارانی و برفی

یکی از دلایلی که باعث می‌شود درخواست های اسنپ در یک روز بیشتر شود وضعیت آب و هوایی است، در روزهای بارانی تعداد قابل توجهی از کاربران که با وسایل نقلیه یا پیاده مسافتی را طی می‌کنند شرایط آب و هوایی را بحرانی دیده و از اسنپ استفاده می‎کنند، پس اگر این روزها مشغول فعالیت بودید این موقعیت را از دست ندهید.

 

فرمول دریافت سفرهای بیشتر اسنپ با الگوریتم سیستم اسنپ

یکی از سوالاتی که برای رانندگان اسنپ همواره بوجود می‌آمد این بود که سیستم اسنپ راننده‌ها را برای نمایش درخواست سفرها چطور اولویت بندی می‎کند، به تازگی‌ها ناوگان حمل و نقل اسنپ به معرفی الگوریتم هوشمند خود برای نمایش سفر به راننده‌ها اقدام کرده، در ادامه به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

طبق این الگوریتم هوشمند هر راننده‌ای که تعداد لغو سفر کمتری داشته و بدون اهمیت به مسیر، ترافیک راه و مقصد مسافر درخواست‌ها را قبول کند از اولویت بیشتری برای سفرهای بعدی برخوردار است، پس اگر قصد دارید در اولویت های اول برای سفرها باشید باید سعی کنید اکثر سفرهایی که روی تلفن همراه شما نمایش داده می‌شوند قبول کنید.

این الگوریتم به دلایلی برای برخی از رانندگان ناخوشایند بوده، آنها تصور می‌کنند با انجام این کار، مدت زمان بیشتری در ترافیک برخی از سفرها بوده و زمان خود را به راحتی از دست خواهند داد، اما اسنپ برای این موضوع هم پاسخی ارائه داده است، این مجموعه اظهار داشت که این الگوریتم به صورت هوشمند میزان ترافیک مسیرها را تشخیص داده و آن را روی هزینه نهایی سفر اعمال خواهد کرد.

 

مزایای رانندگی در اسنپ

حالا که پاسخ سوال بهترین ساعت کار در اسنپ را به صورت کامل گرفتید با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی دیگر مزایای رانندگی در اسنپ بپردازیم.

 

قابلیت نمایش لحظه‌ای درامد

یکی از امکاناتی که با استفاده از این برنامه در اختیار شما قرار می‌دهد قابلیت نمایش و رصد میزان درامد به صورت لحظه‌ای است، شما می‌توانید در هر لحظه از شبانه روز میزان درامد خود را مشاهده و بررسی کنید.

سهمیه بنزین

یکی دیگر از مزایایی که با فعالیت در اسنپ به شما تعلق می‌گیرد ارائه سهمیه بنزین است، شما با فعالیت در این مجموعه از بخش قابل توجهی سهمیه بنزین برخوردار خواهید شد.

 

پرداخت روزانه

این قابلیت یکی از مهم‌ترین مزایایی است که اسنپ در اختیار شما قرار می‌دهد، تفاوتی ندارید که چه مدت است در اسنپ مشغول فعالیت هستید، شما می‎توانید به صورت روزانه درامد خود را برداشت نمایید، برای این کار کافیست در برنامه اسنپ رانندگان تسویه روزانه را کلیک کرده و مراحل را سپری کنید.

 

معافیت از کمیسیون برای افرادی که دارای معلولیت هستند

خبری خوش برای عزیزان دارای معلولیت، اسنپ برای افرادی که دارای معلولیت هستند کمیسیونی در نظر نمی‌گیرد، همین موضوع باعث شده تا افرادی که دارای معلولیت هستند بتوانند به راحتی و مانند دیگر افراد در این مجموعه فعالیت کرده و کمیسیونی بابت هیچکدام از سفرهایشان به اسنپ ارائه ندهند.

 

دانلود اسنپ

سوپر اپلیکیشن اسنپ در حال حاضر با دو نسخه برای سیستم عامل های مختلف منتشر شده است، دانلود اسنپ برای ایفون و اندروید در حال حاضر برای کاربران میسر می‌باشد که می‌توانید این برنامه را از استور هایی مانند کافه بازار برای اندروید و یا سیب ایرانی برای ایفون نصب نمایید، همچنین این برنامه را می‎توانید به صورت نسخه وب روی تلفن همراه خود و یا سیستم های ویندوز و مک اجرا نمایید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بهترین ساعت کار در اسنپ در سال 1402

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *