آنتی ویروس پادویش

بهترین بازی ها مانند کلش آف کلنز- معرفی 15 بازی رایگان

بهترین بازی ها مانند کلش آف کلنز

در سال 2013، زمانی که کلش آف کلنز (CoC) راه اندازی شد، بازی استراتژی جنگ صنعت بازی های گوشی های هوشمند را طوفانی کرد. کلش آف کلنز که توسط کارشناسان بازی به خاطر گیم پلی و مفهوم جذابش ستایش شده است، بازی ای است که میلیون ها نفر در سراسر جهان از آن لذت می برند. با این حال، پس از گذشت هفت سال از ورود این بازی به فروشگاه‌ها، طبیعی است که میل به بازی‌های دیگر موبایل مانند کلش اف کلنز را داشته باشید.

دلیل اینکه ما بازی محبوب CoC را دوست داشتیم این بود که سطح دشواری ثابتی ندارد. همچنین، عملکرد چند نفره را ارائه می دهد، و از این رو سطح دشواری بر اساس مهارت حریف است. انسان ها عاشق قدرت و کنترل هستند. اینطور نیست؟ این دقیقاً همان نیازی است که این بازی‌های استراتژی ساخت پادشاهی و جنگ انجام می‌دهند.

بازی های استراتژی جنگ مفهومی مشابه CoC دارند. اگر به دنبال یک بازی مانند کلش اف کلنز برای تغییر هستید، مطمئن شوید که این راهنمای مختصر را قبل از امتحان کردن آنها بخوانید.

Vikings: War Of Clans

توسعه دهنده: Plarium LLC

حالت: چند نفره

امتیاز پلی استور: 4.1

امتیاز اپل اپ استور: 4.4

حجم: 348.7 مگابایت

وایکینگ ها به عنوان یکی از خشن ترین قبیله های جنگجو در تاریخ در نظر گرفته می شوند که سریال آن هم ساخته شد. اگر عاشق فولکلور اسکاندیناوی هستید، یکی از بازی هایی مانند کلش آف کلنز، وایکینگ ها: جنگ قبایل فراتر از تصور شما را هیجان زده می کند. این بازی دیگری است که درک مفهوم آن بسیار ساده است. با منابع موجود یک امپراتوری بسازید، ارتشی را برای دفاع از پادشاهی خود تشکیل دهید و مطمئن شوید که بهترین وسیله برای بقای طولانی مدت را در اختیار دارید.

به عنوان یک نظامی ، می توانید تله بیندازید، حملات شیطانی را برنامه ریزی کنید و حملاتی را برای تصرف قلمرو دشمن ایجاد کنید. Vikings: War of Clans که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان بازی می شود، مملو از تجهیزات و سلاح های قدرتمند، جنگجویان وحشی در سطوح مختلف و نبردهای حماسی با بازیکنان واقعی در حالت چند نفره است.

Jungle Heat

توسعه دهنده: ADVGO42 LTD

حالت: چند نفره

امتیاز پلی استور: 4.3

رتبه اپل اپ استور: 4.1

حجم: 131.4 مگابایت

Jungle Heat یک جایگزین عالی کلش آف کلنز و یکی از بهترین بازی هایی مانند کلش آف کلنز است که کاربران فوراً عاشق آن خواهند شد. این یک بازی کراس پلتفرم رایگان است که در گوشی هوشمند یا هر رسانه اجتماعی قابل بازی است. در Jungle Heat، هدف اصلی شما نجات مناطق استوایی پر از طلا و نفت فراوان از غارتگران خونخوار تحت جنرال خون است.

وظیفه شما این است که ثروت ها را آزاد کنید، پایگاه خود را بسازید، ارتش تشکیل دهید و از آنها در برابر حملات بی وقفه دشمن محافظت کنید. در Jungle Heat نبردهای وحشیانه، جنگل های وحشی و پایگاه های نظامی بسیاری وجود دارد. گرافیک خیره کننده تخیل وحشیانه گیمرها را فراتر از حد انتظار جذب می کند. گیم پلی بازی جذاب و پر از چالش های زیادی است که می تواند گیمرهای پرشور را مسحور کند.

Castle Clash: World Ruler

توسعه دهنده: IGG.COM

حالت: چند نفره

امتیاز پلی استور: 4.1

رتبه اپل اپ استور: 4.2

حجم: 772.8 مگابایت

اگر عاشق مبارزات سریع و استراتژی هستید، عاشق Castle Clash: World Ruler خواهید شد. این مهیج استراتژی جنگ چند نفره دارای یک داستان هیجان انگیز است تا گیمرها را درگیر خود نگه دارد و بیشتر بخواهد. Castle Clash که به عنوان یکی از بهترین بازی‌ها مانند کلش آف کلنز در نظر گرفته می‌شود، شما را به سرزمینی جدید و دوران جنگ به نام Narcia می‌برد، جایی که بازیکنان می‌خواهند میراث موجود شما را به عنوان یک ژنرال نظامی سخت‌گیر در جنگ بسازند.

شما می توانید ژنرال های قدرتمندی را برای رهبری پیاده نظام، سواره نظام و ارتش جانوران افسانه ای خود استخدام کنید. استراتژی های خود را در سیاهچال ها، حملات و غیره، مشابه کلش آف کلنز، آزمایش کنید! با بیش از 100 میلیون بازیکن در سراسر جهان، همیشه زمان درگیری است! شما باید متحدان خود را احضار کنید تا اصناف دشمن را بگیرید و بقای طولانی مدت را تضمین کنید.

Clash Of Kings

توسعه دهنده: Elex Wireless

حالت: چند نفره

امتیاز پلی استور: 4.1

رتبه اپل اپ استور: 4.0

حجم: 484.5 مگابایت

این یکی از بازی‌هایی مانند کلش آف کلنز است که یک بازی چندنفره RTS RPG است که با گرافیک خیره‌کننده‌ای که ارائه می‌دهد، شما را از دست می‌دهد، البته به گیم‌پلی و اکشن هیجان‌انگیز نیز اشاره نمی‌شود.

بازیکنان باید شهرهای بزرگ بسازند و ارتش های قدرتمندی را برای محافظت از آنها تشکیل دهند. شما هرگز نمی دانید چه زمانی خشن ترین دشمنان شما حمله می کنند. بهتر است هنگام بازی Clash of Kings برای بدترین ها آماده باشید. بازیکنان همچنین می توانند با بازیکنان اتحاد استراتژیک برقرار کنند و به پیشرفت سریعتر یکدیگر کمک کنند.

فرماندهی یک ارتش متنوع: از پیاده نظام شجاع و سواره نظام غرش تا گریفین‌های افسانه‌ای و اژدهایان آتش‌نفس، ارتشی بسازید که منعکس‌کننده چشم‌انداز استراتژیک شما باشد.

استراتژی‌های خود را پیاده کنید: نیروهای خود را با حیله‌گری مستقر کنید، طلسم‌های ویرانگر را رها کنید و حریفان خود را در نبردهای PvP real-time outmaneuver کنید.

اتحادهای قدرتمند ایجاد کنید: با دوستان و اعضای صنف خود برای فتح سیاه‌چال‌های چالش‌برانگیز، تسلط بر جنگ‌های صنفی بزرگ و صعود به صدر جدول امتیازات، تیم شوید.

قهرمانان حماسی را رها کنید: مجموعه‌ای متنوع از قهرمانان را با توانایی‌های منحصر به فرد و حملات ویژه ویرانگر جمع‌آوری و ارتقا دهید تا ارتش خود را به پیروزی برسانید.

پادشاهی خود را سفارشی کنید: قلعه خود را بسازید و ارتقا دهید، فناوری‌های جدید را باز کنید و پادشاهی خود را شخصی‌سازی کنید تا در دل دشمنان خود ترس ایجاد کنید.

Total War Battles: Kingdom

توسعه دهنده: SEGA

حالت: چند نفره

امتیاز پلی استور: 3.8

بازی بعدی در لیست بازی‌های ما مانند کلش آف کلنز، Total War Battles: Kingdom است. این بازی هر آنچه از یک ماجراجویی استراتژی جنگی انتظار دارید را ارائه می دهد. بازیکنان باید مزارع و شهرها را بر روی زمین های وسیع بسازند و مطمئن شوند که کالاهای مورد نیاز برای پایداری کافی را تولید می کنند.

Total War Battles یکی از بهترین بازی های بیس سازی است که تا به حال با آن برخورد کرده اید. بازیکنان باید ارتش های قدرتمندی را برای مقاومت در برابر حملات دشمن و تصرف سرزمین های دشمن برای گسترش امپراتوری خود تشکیل دهند. از آنجایی که این یک بازی چند پلتفرمی است، می‌توانید آن را روی گوشی‌های هوشمند و همچنین رایانه‌های شخصی بازی کنید.

Stick War: Legacy

سازنده: Max Games Studios

حالت: چند نفره

امتیاز پلی استور: 4.5

امتیاز اپل اپ استور: 4.8

حجم: 512.5 مگابایت

Stick War Legacy بازی اصلی استراتژی جنگی نیست که شما به دنبال آن بودید. این بازی مملو از سرگرمی و در عین حال به اندازه کافی چالش برانگیز است که یکی از محبوب ترین بازی ها مانند کلش اف کلنز در صنعت بازی باشد. Stick War Legacy دارای شش سطح کمپین جایزه با جوایز است، به این معنی که به سختی برای شما یک امر یکنواخت خواهد بود.

Stick War Legacy از بازیکنان می‌خواهد که ارتش‌های خود را کنترل کنند تا به پایگاه‌های دشمن حمله کنند و قلمروهای آن‌ها را تصرف کنند. شما کنترل کاملی بر هر چوبدستی در ارتش خود دارید. واحد بسازید، طلا استخراج کنید و با دشمنان خود با سلاح هایی مانند شمشیر و نیزه و واحدهای نبرد مانند کمانداران و غول ها مبارزه کنید.

DomiNations

توسعه دهنده: NEXON M Inc.

حالت: چند نفره

امتیاز پلی استور: 4.1

امتیاز اپل اپ استور: 4.5

حجم: 221.7 مگابایت

DomiNations همه چیز در مورد تسلط بر جهان از طریق شرکت در نبرد نهایی است. این یکی از بازی هایی مانند کلش اف کلنز است که در آن شما با یک دهکده کوچک شروع می کنید و آن را به یک کلان شهر شلوغ تبدیل می کنید، همه با استراتژی های خود. این بازی همچنین یک بازی بیس سازی بسیار محبوب در بین گیمرها است.

در Dominations شاهد تمامی تمدن ها از رومی گرفته تا ژاپنی خواهید بود. شما در طول تاریخ سفر خواهید کرد و بخشی از پیشرفت های بزرگ خواهید بود. در حالی که از پیشرفت جهان شگفت زده می شوید، فراموش نکنید که یک ارتش کارآمد را رهبری کنید که برای اعصار آینده افتخار شما را خواهد گفت.

Guardian Kingdoms

سازنده: Phoenix One Games Inc.

حالت: چند نفره

امتیاز پلی استور: 4.0

امتیاز اپل اپ استور: 4.6

حجم: 155.8 مگابایت

Guardian Kingdoms یک بازی قدرتمند چند نفره است که در آن می توانید با حداکثر 8 بازیکن در یک بازی استراتژیک بلادرنگ متحد شوید تا با Ancients غول پیکر بجنگید. بازی ای که اکشن زیادی دارد یکی از بازی هایی مانند کلش اف کلنز است که در آن قهرمانان حماسی را با قدرت های بی نظیر کنترل می کنید.

بازی استراتژی موبایل با تصاویر و تجارب جنگی خیره کننده خود قلب میلیون ها بازیکن در سراسر جهان را به دست آورده است. شما می توانید به نیروهای قدرتمندی مانند رنجرز، جاودانه ها و بسیاری دیگر ملحق شوید تا به پادشاهی های دشمن حمله کنید. مهارت های شما چیزی است که در بازی مهم است و شما را به بالاترین سطح موفقیت می رساند.

Dawn of Titans

توسعه دهنده: NaturalMotionGames Ltd

حالت: چند نفره

امتیاز پلی استور: 4.1

در یک فرصت منحصر به فرد برای تبدیل شدن به خدایان مانند زئوس و ثور، Dawn of Titans مانند بازی هایی مانند کلش آف کلنز است که امکان تسخیر پادشاهی ها را فراهم می کند. با مهارت هایی که در بازی به دست می آورید، می توانید قلمروهای مختلف را شکست دهید، قلمرو خود را گسترش دهید و ارتشی شکست ناپذیر ایجاد کنید.

Dawn of Titans یک بازی استراتژیک است که دارای جنگ های سه بعدی جذاب است. نکته برجسته بازی توانایی شما در جمع آوری و کنترل خدایان اسطوره ای است. با ابرقدرت هایی که به دست می آورید، می توانید با به دست آوردن کنترل مناطق مجاور، امپراتوری خود را گسترش دهید. RPG فوق‌العاده هیجان‌انگیز در تلفن همراه شما را سرپا نگه می‌دارد.

Plunder Pirates

توسعه دهنده: Midoki

حالت: چند نفره

امتیاز پلی استور: 4.5

امتیاز اپل اپ استور: 4.5

حجم: 202.7 مگابایت

بازی بعدی در لیست بازی هایی مانند کلش آف کلنز به شما امکان می دهد از زندگی خود در دریا در حال نبرد با دزدان دریایی لذت ببرید Plunder Pirates است. شما فرصت هایی برای عبور از دریاهای مواج، ساختن جزایر خود و تبدیل شدن به یک کاپیتان وحشی به دست می آورید. ماجراجویی دزدان دریایی سه بعدی با گرافیک های خیره کننده ای همراه است که هرگز از آن سیر نخواهید شد.

بنابراین، جزیره شما در خطر است و دزدان دریایی دشمن شما در پشت حملات بی رحمانه قرار دارند. شما باید تمام تلاش خود را برای دفاع از سرزمین خود انجام دهید. شما باید بهترین مقر جزیره را بسازید و ارتشی را آموزش دهید که برای نگهبانی شما به هر قیمتی بجنگد. با مردم در سراسر جهان بازی کنید و لذت واقعی ببرید.

Boom Beach

توسعه دهنده: Supercell

حالت: چند نفره

امتیاز پلی استور: 4.5

امتیاز اپل اپ استور: 4.7

حجم: 326.5 مگابایت

Boom Beach یکی دیگر از بهترین بازی ها مانند کلش آف کلنز است که به شما قدرت حمله به پایگاه های دشمن را برای غارت می دهد. بازی استراتژی مبارزه نیز به شما امکان می دهد با نیروهای شیطانی مانند Blackguard مبارزه کنید. در این بازی دیر نکنید زیرا جزیره نشینان برده ای هستند که منتظرند توسط شما آزاد شوند.

استراتژی بازی Boom Beach به شما این امکان را می دهد که با به دست آوردن منابع و ارتقاء پایگاه خود، قدرت خود را افزایش دهید. هنگامی که با بلکگارد شیطانی مبارزه می کنید، نقشه های شیطانی آنها را می شناسید و به موقع از آنها جلوگیری می کنید. با دیگر بازیکنان متحد شوید و یک گروه ضربت قوی بسازید تا هر چیزی را که برایتان پیش می آید تحمل کنید.

Gods Of Olympus

توسعه دهنده: Aegis Interactive

حالت: چند نفره

امتیاز پلی استور: 4.6

امتیاز اپل اپ استور: 4.7

حجم: 257.3 مگابایت

Gods of Olympus شبیه بسیاری از بازی‌ها مانند کلش اف کلنز است که در آن شما به خدایان یونانی تبدیل می‌شوید، مانند آتنا و زئوس، که برای ساختن بهترین امپراتوری‌هایی که لیاقتش را دارند می‌جنگند. مبارزات شامل چندین واحد رزمی می شود و شما کنترل کامل بر آنها دارید. همانطور که خدایان در شهرهای مختلف سفر می کنند، می توانید با تمام استراتژی هایی که دارید به آنها کمک کنید.

Gods of Olympus به شما امکان می دهد در بازی های زنده مشارکتی شرکت کنید تا به شهرها در مقاومت در برابر حملات کمک کنید. فعالیت های دیگری که می توانید در آن شرکت کنید خرید و فروش ساختمان است. و تمام عرق شما هدر نمی رود. سیستم پاداش منحصر به فرد به شما کمک می کند تا در طول بازی انگیزه خود را حفظ کنید تا به جلو بروید.

Lords Mobile: Kingdom Wars

15 بازی مانند کلش آف کلنز که اعتیاد آور هستند

توسعه دهنده: IGG.COM

حالت: چند نفره

امتیاز پلی استور: 4.4

امتیاز اپل اپ استور: 4.4

حجم: 1 گیگابایت

بازی‌هایی مانند کلش آف کلنز از شما می‌خواهند که دقیقاً مانند Lords Mobile یک مبارزه واقعی انجام دهید. با سقوط امپراتور واقعی، جهان به یک پروردگار واقعی نیاز مبرم دارد که بتواند به عنوان یک نیروی متحد عمل کند. شما می توانید از میان پری دریایی ها، الف ها و بسیاری دیگر قهرمانانی را برای کمک به شما در مبارزه انتخاب کنید.

در حین بازی، شما قادر خواهید بود منابعی مانند مصنوعات را جمع آوری کنید که به نشان دادن قدرت واقعی آنها کمک می کند. شما وظایف زیادی مانند آموزش ارتش خود، ارتقاء ساختمان ها و به ارمغان آوردن شکوه به پادشاهی خود دارید. بنابراین شما یک ثانیه برای تلف کردن ندارید. در اسرع وقت تلاش بازی های موبایلی خود را شروع کنید.

Clash Royale

توسعه دهنده: Supercell

حالت: چند نفره

امتیاز پلی استور: 4.2

امتیاز اپل اپ استور: 4.6

حجم: 482 مگابایت

توسعه دهنده کلش اف کلنز برای ساخت بازی های زیادی مانند کلش اف کلنز فکر زیادی کرده است. کلش رویال یک نمونه عالی است از بازی اکشن است. برای برنده شدن در بازی، به استراتژی ها و مهارت های عرشه سازی نیاز دارید. اگر کارت های خود را درست قرار دهید، بدون شک حریفان خود را از پا در خواهید آورد.

هنگامی که در نبردهای کوچک در کلش رویال برنده می شوید، با کارت های قدرتمند جدید به عرصه های جدید ارتقا پیدا می کنید. با ورود به لیگ ها و مسابقات می توانید با بهترین بازیکنان جهان روبرو شوید. دستیابی به پیروزی در هر مرحله، شکوه و پاداش بی سابقه ای را تضمین می کند.

Rise of Kingdoms

15سازنده: Lilith Games

حالت: چند نفره

امتیاز پلی استور: 4.4

امتیاز اپل اپ استور: 4.5

حجم: 1.2 گیگابایت

مانند بسیاری از بازی‌ها مانند کلش آف کلنز، Rise of Kingdoms مبارزاتی را در زمان واقعی ارائه می‌کند که لحظه به لحظه شدیدتر می‌شوند. در اینجا، شما حاکم مصر هستید و سرنوشت کشور به انتخاب شما بستگی دارد. بسیاری از منابع قدرتمند و مدرن در دسترس هستند، اما تنها در صورتی که از آنها به درستی استفاده کنید.

بازی به بازیکنان این امکان را می دهد که از بین 13 تمدن تاریخی یکی را انتخاب کرده و از ابتدا شروع به ساختن امپراتوری خود کنند. شما می توانید از ویژگی های خاص تمدن خاص استفاده کنید تا آن را به سوی شکوفایی سوق دهید. در حالی که در گیم پلی بازی شاهد نبردهای بی درنگ زیادی خواهید بود که گاهی شما را شگفت زده می کند. بنابراین، آماده باشید!

نتیجه

از زمان انتشار، کلش آف کلنز به دلیل مفهوم، گیم پلی و تجربه کلی بازی، تحسین جهانی را به خود جلب کرده است. با این حال، اگر حوصله بازی کردن کلش اف کلنز را ندارید و به دنبال بازی هایی مانند کلش آف کلنز هستید تا شما را مشغول نگه دارد، گزینه های مشابه زیادی وجود دارد. وقتی صحبت از بازی های استراتژی جنگی می شود که برای دستگاه های تلفن همراه ساخته شده اند، شخصیت های تاریخی اغلب در آن نقش دارند.

اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های پادشاهی هستید، یکی از بهترین انتخاب‌های ما Vikings: War of Clans است. با این حال، اگر می‌خواهید یک بازی ترکیبی از اساطیر و تاریخ داشته باشید، می‌توانید Castle Clash: World Ruler را امتحان کنید، که در آن می‌توانید جانوران افسانه‌ای را جدا از ارتش‌های معمولی کنترل کنید. صرف نظر از پیشنهاداتی که در بالا ذکر شد، بازیکنان می توانند هر بازی موجود در این لیست را بر اساس نیاز، علایق و نیاز خود انتخاب کنند.

 

 

به این پست امتیاز بدید

بهترین بازی ها مانند کلش آف کلنز

نظرات در مورد : بهترین بازی ها مانند کلش آف کلنز- معرفی 15 بازی رایگان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *