آنتی ویروس پادویش

بهترین اپ های آموزشی درسی مدارس ابتدایی به زبان انگلیسی

بهترین اپ های آموزشی درسی به زبان انگلیسی

جهان همیشه در حال تکامل است. دائماً از ما می خواهد که خودمان را ارتقا دهیم و برای موفقیت رقابت کنیم. برای ارتقای شایستگی ها، باید به طور مداوم خود را از طریق یک زبان، دوره یا ابزار جدید آموزش دهید  بخصوص که امروزه یادگیری زبان انگلیسی لازمه برای هر فردی می باشد. ما در این پست چندین اپلیکشن درسی که برای مدارس ابتدایی نیاز است و به زبان انگلیسی می باشد را معرفی می کنیم.  به لطف فناوری، اکنون می توانید با کمک راه حل های سفارشی پیشرفته مانند نرم افزار آموزشی، تخصص خود را در چندین موقعیت بیشتر برای اینده گسترش دهید. پس حتما توصیه می کنم با کمک این نرم افزرها با فرزندان خود از پایه انگلیسی کار کنید. بدون هیچ مقدمه ای، بیایید  تا بفهمیم برنامه آموزشی چیست.

اپلیکیشن آموزشی

اپلیکیشن آموزشی نوعی نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تسهیل یادگیری از طریق افزایش مهارت‌های حل مسئله و تجربیات آموزشی برای دانش‌آموزان، معلمان یا سایر فراگیران طراحی شده است. می توان از آن در محیط های آموزشی مختلف از جمله مدارس، دانشگاه ها و در خانه استفاده کرد.

برنامه آموزشی می تواند اشکال مختلفی داشته باشد، از برنامه های ساده ای که مهارت های ریاضی پایه را آموزش می دهند، و یادگیری خواندن یا املا گرفته تا شبیه سازی های پیچیده که به دانش آموزان در درک مفاهیم پیچیده علمی یا رویدادهای تاریخی کمک می کند.

برخی از ویژگی‌های رایج برنامه آموزشی شامل فعالیت‌های تعاملی، منابع چندرسانه‌ای، و ارزیابی‌ها یا آزمون‌های داخلی برای آزمایش دانش است.

هدف برنامه آموزشی این است که یادگیری را جذاب تر، تعاملی تر و موثرتر کند. می‌تواند به دانش‌آموزان کمک کند تا با سرعت خودشان یاد بگیرند، بازخورد فوری در مورد پیشرفتشان ارائه دهد و دستورالعمل‌های متفاوتی را امکان‌پذیر کند. برنامه آموزشی همچنین می تواند به معلمان کمک کند تا کلاس های درس خود را به طور کارآمدتری مدیریت کنند، پیشرفت دانش آموزان را ردیابی کنند، و تجربیات یادگیری شخصی را برای دانش آموزان خود فراهم کنند.

انواع مختلفی از برنامه های آموزشی در فروشگاه برنامه، پلی استور یا به صورت ساده به صورت دسکتاپ موجود است که شامل نرم افزار تمرین و تمرین، آموزش، بازی های آموزشی، شبیه سازی ها و سیستم های مدیریت یادگیری می باشد. بسیاری از برنامه‌های آموزشی نرم‌افزارهای رایگان هستند که به آسانی برای زبان‌آموزان در هر سن و توانایی‌هایی قابل دسترسی هستند.

بهترین برنامه های آموزشی برای مدارس ابتدایی

به طور آزمایشی در نظر گرفته می شود که مدارس تمایلی به پذیرش آخرین روندهای بازار و فناوری ندارند. اما به لطف تحول دیجیتالی، مدارس ابتدایی نیز به آسانی شروع به اتخاذ روش های جدید برای سهولت دسترسی و سرگرمی بیشتر آموزش و پروسه آموزش کرده اند.

برنامه های آموزشی زیادی برای دانش آموزان دبستانی وجود دارد. ما پنج مورد از بهترین برنامه های آموزشی را برای دانش آموزان مقطع ابتدایی فهرست کرده ایم.

ABCmouse

یک برنامه یادگیری آنلاین برای کودکان 2 تا 8 ساله است که خواندن، ریاضیات، علوم، هنر و موسیقی را پوشش می دهد. از بازی ها و فعالیت های تعاملی استفاده می کند تا یادگیری را برای کودکان خردسال سرگرم کننده و جذاب کند.

بهترین برنامه های آموزشی برای مدارس ابتدایی

 

Schoology

یک برنامه آموزشی است که نیازهای دانش آموزان و معلمان را برآورده می کند.

بهترین برنامه های آموزشی برای مدارس ابتدایی

 

سادگی رابط کاربری با گزینه‌های نامحدود هم برای دانش‌آموزان و هم برای دانش‌آموزان، توده‌ها را به خود جذب می‌کند. این نرم افزار دارای ویژگی های مختلفی مانند سوالات ارزیابی،مدرسه شناسی دارای ویژگی های مختلفی است، مانند عناصر مختلف سؤال ارزشیابی که برای همه در دسترس است. همچنین آموزش شخصی برای کارهای خاص ارائه می دهد.

Typing.com

بهترین برنامه های آموزشی برای مدارس ابتدایی

مبتنی بر وب است که درس ها و بازی های تایپ را برای دانش آموزان ارائه می دهد. این برای کمک به کودکان در یادگیری مهارت های تایپ لمسی طراحی شده است که می تواند در بسیاری از زمینه های مختلف زندگی مفید باشد.

Mathletics

Mathletics یک برنامه ریاضی مبتنی بر وب است که درس ها و بازی های ریاضی تعاملی را برای دانش آموزان ارائه می دهد. تمام زمینه های ریاضی را پوشش می دهد و برای کمک به دانش آموزان در یادگیری با سرعت خود طراحی شده است.

بهترین برنامه های آموزشی برای مدارس ابتدایی

Khan Academy Kids

بهترین برنامه های آموزشی برای مدارس ابتدایی

یک پلت فرم آموزش آنلاین رایگان است که فیلم های آموزشی، بازی ها و فعالیت های تعاملی را برای کودکان 2 تا 7 ساله ارائه می دهد. این شامل ریاضیات، خواندن، یادگیری اجتماعی-عاطفی، و … است. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که برای کودکان خردسال سرگرم کننده و جذاب باشد و در عین حال مهارت ها و مفاهیم ارزشمندی را به آنها آموزش دهد.

این برنامه‌های نرم‌افزاری می‌توانند برای تکمیل یادگیری کلاس درس، ارائه تمرین اضافی و تقویت مفاهیم، ​​یا به‌عنوان روشی سرگرم‌کننده و جذاب برای دانش‌آموزان برای یادگیری خودشان استفاده شوند. این اپلیکیشن آموزشی ارتباط را تسهیل می کند و ناکارآمدی ها را کاهش می دهد.

بهترین برنامه های آموزشی رایگان برای دانش آموزان

برنامه آموزشی برای دانش آموزان در تمام سطوح موجود است. بسیاری از برنامه های آموزشی رایگان برای دانش آموزان مقاطع بالاتر یا کسانی که فقط می خواهند دانش و مهارت خود را با دریافت آموزش از دامنه های آنلاین افزایش دهند وجود دارد.

بیشتر بخوانید  برترین اَپلیکیشن‌های جایگزین اپلیکیشن‌های پیش‌فرض اندروید و iOS

در اینجا چند مورد محبوب وجود دارد:

Coursera

بهترین برنامه های آموزشی رایگان برای دانش آموزان

یک پلت فرم یادگیری آنلاین است که دوره هایی از دانشگاه ها و سازمان های برتر ارائه می دهد.

این دانشگاه در سال 2012 توسط اساتید علوم کامپیوتر دانشگاه استنفورد، دافنه کولر و اندرو انگ تاسیس شد. بسیاری از دوره ها رایگان هستند و دانش آموزان می توانند برای تکمیل آنها گواهینامه دریافت کنند.

EdX

بهترین برنامه های آموزشی رایگان برای دانش آموزان

یکی دیگر از پلتفرم های یادگیری آنلاین است که دوره های رایگان را از دانشگاه ها و سازمان های برتر ارائه می دهد. دانش‌آموزان می‌توانند گواهینامه‌هایی را برای تکمیل دوره‌ها کسب کنند و برخی دوره‌ها حتی اعتبار کالج را ارائه می‌کنند.

EdX توسط مغز متفکران هاروارد و MIT ساخته شده است. دارای طیف گسترده ای از دوره ها برای دانشجویان در سراسر جهان است. همچنین انجام کار تحقیقاتی برای یادگیری نحوه استفاده افراد از جمعیت های مختلف از این پلت فرم نیز شناخته شده است.

GIMP

بهترین برنامه های آموزشی رایگان برای دانش آموزان

یک نرم افزار ویرایش عکس رایگان است که می تواند برای ایجاد و ویرایش تصاویر دیجیتال استفاده شود. می توان از آن در کلاس های هنری یا برای ایجاد گرافیک برای پروژه های دیگر استفاده کرد.

LibreOffice

بهترین برنامه های آموزشی رایگان برای دانش آموزان

یک مجموعه آفیس رایگان است که شامل برنامه‌هایی برای پردازش کلمه، صفحات گسترده، ارائه‌ها و غیره است. می توان از آن برای ایجاد اسناد، ارائه ها یا سایر پروژه های کلاس استفاده کرد.

همانطور که از نام آن مشخص است، این نرم افزار متعلق به Google Apps for Education است. این یک فضای قابل توجه برای اکوسیستم نرم افزاری است. اکثر مردم کلاس درس گوگل را به عنوان یکی از برترین LMS ها برای آموزش در نظر می گیرند.

Google Classroom

بهترین برنامه های آموزشی رایگان برای دانش آموزان

یک سیستم مدیریت یادگیری است که به معلمان و دانش آموزان کمک می کند تکالیف را مدیریت کنند، ارتباط برقرار کنند و به صورت آنلاین همکاری کنند. این ابزارهای ارتباطی دیجیتالی را با سیستم‌های آموزشی قوی ادغام کرد که منجر به فناوری شد که به دانش‌آموزان و معلمان اجازه می‌دهد بدون زحمت با هم ارتباط برقرار کنند.

 

دانش‌آموزان می‌توانند از این برنامه‌های نرم‌افزاری برای تکمیل یادگیری کلاس درس، یادگیری مهارت‌های جدید یا ایجاد پروژه‌هایی برای کلاس‌ها استفاده کنند. همه آنها به صورت رایگان در دسترس هستند و می توان از هر جایی با اتصال به اینترنت به آنها دسترسی داشت.

 

مزایای نرم افزار آموزشی

نقش اولیه نرم افزار آموزشی این است که فرآیند یادگیری را جذاب و هیجان انگیز کند. اتخاذ به موقع فناوری جدید برای مثمر ثمر بودن آن ضروری است.

فناوری و آموزش باید در کنار هم باشند. ما در دنیایی زندگی می کنیم که منتظر کسی نیست. با تبدیل شدن جهان به یک دهکده جهانی، همه چیز در قالب تبلیغات، ویدئوها، برنامه های رسانه های اجتماعی و غیره فریبنده و فریبنده به نظر می رسد، آموزش باید خود را در این سناریو تنظیم کند. زمان آن فرا رسیده است که روش های آموزشی ارتدکس را کنار بگذاریم و راه های جدیدی را برای یک سیستم آموزشی کارآمد اتخاذ کنیم.

بیایید به برخی از مزایای نرم افزار آموزشی نگاهی بیندازیم:

یادگیری شخصی

نرم افزار آموزشی تجارب یادگیری شخصی را برای دانش آموزان فراهم می کند. این می تواند با نیازهای فردی، سرعت و سبک یادگیری آنها سازگار شود تا به آنها کمک کند تا به طور کارآمدتر و مؤثرتری بر یک مفهوم تسلط پیدا کنند.

 

افزایش مشارکت

نرم افزار آموزشی به گونه ای تعاملی طراحی شده است که به افزایش مشارکت و علاقه دانش آموزان به فرآیند یادگیری کمک می کند. این می تواند عناصری مانند انیمیشن ها، فیلم ها، گیمیفیکیشن و شبیه سازی ها را در خود جای دهد و فرآیند یادگیری را لذت بخش تر و انگیزه بخش تر کند.

 

بازخورد

از تکنیک هایی مانند تکرار فاصله دار و یادآوری فعال برای کمک به دانش آموزان برای به خاطر سپردن اطلاعات برای مدت زمان طولانی تری استفاده می شود. همچنین پیشرفت دانش‌آموزان را ردیابی می‌کند و بازخورد را در زمان واقعی ارائه می‌کند و به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کرده و روی بهبود آنها کار کنند.

 

یادگیری در دسترس

فرايند يادگيري براي طيف وسيع تري از يادگيرندگان، از جمله افراد داراي ناتواني، آنهايي كه در مناطق دورافتاده زندگي مي كنند، يا آنهايي كه دسترسي محدودي به منابع آموزشي دارند، قابل دسترس تر مي شود. همچنین می توان از آن برای تکمیل آموزش سنتی کلاس درس یا ارائه روش های آموزشی جایگزین استفاده کرد.

 

مقرون به صرفه

نرم افزار آموزشی مقرون به صرفه است و منابع آموزشی و مواد آموزشی فراوانی را بدون نیاز به کتاب های درسی فیزیکی، تجهیزات کلاس یا حقوق معلمان فراهم می کند.

در پایان

همانطور که فهرست بهترین نمونه‌های نرم‌افزار آموزشی را مرور می‌کنید، جامعه یادگیری آنلاین با ظهور فناوری‌های جدید به ساخت خود در سراسر جهان ادامه می‌دهد. نرم افزار آموزشی ابزار ارزشمندی برای هر کسی است که به دنبال یادگیری یا آموزش مهارت ها، مفاهیم یا موضوعات جدید است. می توان از آن برای تکمیل آموزش سنتی کلاس درس، ارائه گزینه های یادگیری جایگزین برای دانش آموزان با سبک ها یا نیازهای مختلف یادگیری، یا حتی ارائه فرصت هایی برای یادگیری مادام العمر خارج از محیط های آموزشی سنتی استفاده کرد.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بهترین اپ های آموزشی درسی مدارس ابتدایی به زبان انگلیسی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *