آنتی ویروس پادویش

بهترین ابزار هوش مصنوعی برای رسانه های اجتماعی|معرفی 10تا

بهترین ابزار هوش مصنوعی برای رسانه های اجتماعی

 

استفاده از رسانه‌های اجتماعی روز به روز به رشد خود ادامه می‌دهد، به این معنی که میزان داده‌های ارزشمند و بینش‌های موجود برای شرکت‌ها در هر اندازه‌ای نیز افزایش می‌یابد. استراتژی های رسانه های اجتماعی برای هر کسب و کاری که به دنبال کسب جایگاهی در آینده مبتنی بر هوش مصنوعی است، حیاتی است. هر کسب و کاری که نداشته باشد بدون شک عقب خواهد ماند.

بهترین ابزار هوش مصنوعی برای رسانه های اجتماعی

با ظهور فناوری هوش مصنوعی، رسانه‌های اجتماعی بینش‌هایی را در اختیار ما قرار می‌دهند که هیچ انسان یا گروهی از انسان‌ها نمی‌توانند به آن دست یابند. ابزارهای هوش مصنوعی زیادی در بازار وجود دارد که به مدیریت رسانه های اجتماعی، تولید محتوا، تجزیه و تحلیل، تبلیغات و موارد دیگر کمک می کند.

هوش مصنوعی می‌تواند بسیاری از وظایف رسانه‌های اجتماعی را که زمان‌بر و یکنواخت هستند، برعهده بگیرد و تیم‌ها را آزاد کند تا در جاهای دیگر تمرکز کنند. این زمان می‌تواند برای تعامل ارگانیک با مشتریان، برنامه‌ریزی کمپین‌های چند رسانه‌ای یا کار روی پروژه‌های بزرگ‌تر استفاده شود.

 

  1. Flick

Flick ابزاری است که به شما امکان می دهد محتوای رسانه های اجتماعی را سریعتر ایجاد کنید. کاربران می‌توانند زیرنویس‌های بسیار شخصی و با نام تجاری را ۱۰ برابر سریع‌تر از قبل بسازند.

اجازه ندهید دردسر نوشتن کپشن مانع ایجاد محتوای شما شود. زیرنویس‌های منحصربه‌فرد را دریافت کنید، گویی یک کپی‌رایتر شخصی در خدمتتان است.

دستیار رسانه اجتماعی هوش مصنوعی Flick یک ابزار بازاریابی است که به شما کمک می کند تا فرآیند طوفان فکری، نوشتن و برنامه ریزی برای رسانه های اجتماعی را سرعت بخشید. به جای ساعت‌ها صرف ایده‌های محتوا، «دستیار» می‌تواند به شما کمک کند تا بر اساس موضوعاتی که وارد می‌کنید در عرض چند ثانیه ایده‌های محتوایی اصلی و جذاب ایجاد کنید.

این به شما کمک می‌کند بدون سال‌ها آموزش به یک کپی‌رایتر متخصص تبدیل شوید. ایجاد زیرنویس‌ها می‌تواند چالش‌برانگیز باشد، اما دستیار به شما کمک می‌کند در زمان کمتری با صدای منحصربه‌فرد خود کارهای بیشتری انجام دهید.

ابزارها در داخل  Content Planner قرار می‌گیرند، فضایی اختصاصی برای ایده‌های شما، خواه آن‌ها کاملاً کامل شده باشند یا فقط یک عنوان کاری باشند. این می تواند به شما کمک کند افکار خود را بهتر سازماندهی کنید و محتوای منسجم تری ایجاد کنید.

 

برخی از قابلیت های اضافی ارائه شده عبارتند از:

برنامه ریزی – زمان و فضای اصلی شما ارزشمند است. برنامه ریزی، ایجاد و انتشار محتوای خود را با یک زمانبند قابل اعتماد و آسان با استرس کمتر کنید.

هشتگ – دیگر از تیراندازی در تاریکی خبری نیست. وقتی پست می گذارید، شروع به دسترسی به افراد بیشتری کنید و هشتگ های خود را برای بهبود عملکرد خود تنظیم کنید.

تجزیه و تحلیل – از دست دادن مسیر آنچه در شبکه اجتماعی کار می کند آسان است. وضوح و اعتماد به نفس لازم برای تصمیم گیری درست را بدست آورید.

  1. Content Studio

Content Studio ابزار رسانه های اجتماعی ساده و در عین حال قدرتمندی را برای آژانس های دیجیتال مارکتینگ، برندها و بازاریابان ارائه می دهد. فوراً زیرنویس‌های اینستاگرام، ایده‌های توییت، نقل قول‌های الهام‌بخش ایجاد کنید، محتوا را بازنویسی کنید و هرگز ایده‌های محتوا را تمام نکنید.

از طریق زیرنویس ها و تصاویر ایجاد شده توسط هوش مصنوعی برای پست های اجتماعی خود، در زمان صرفه جویی کنید. از قالب های از پیش ساخته شده برای ایجاد محتوای با کیفیت برای توییت ها، کپشن های اینستاگرام و غیره استفاده کنید.

با پیشنهاد هوش مصنوعی هشتگ های مرتبط و پرطرفدار برای محتوای خود، دیده شدن پست خود را افزایش دهید. برخی از کاربران ممکن است از ویژگی ایموجی قدردانی کنند، جایی که هوش مصنوعی با تجزیه و تحلیل لحن متن و افزودن ایموجی های مناسب، پست های بصری جذابی ایجاد می کند.

یکی از ویژگی‌هایی که اکثر کاربران به آن کمک می‌کنند این است که می‌توانید بلافاصله با ارائه توضیحات متنی به ربات هوش مصنوعی، تصاویر باورنکردنی برای پست اجتماعی خود ایجاد کنید.

  1. Lately

برای کسانی که به دنبال پیاده سازی هوش مصنوعی در استراتژی رسانه های اجتماعی خود هستند، یکی از گزینه های برتر Lately است. این ابزار هوش مصنوعی شما را قادر می سازد تا زمینه را از مجموعه بزرگتری از محتوا تشخیص دهید، که سپس می تواند برای ایجاد پست های رسانه های اجتماعی که آن را تبلیغ می کند، استفاده شود.

اخیراً همچنین داشبوردی از ابزارهای رسانه های اجتماعی ارائه می دهد که می توانند برای کارهایی مانند زمان بندی و مدیریت پروژه رسانه های اجتماعی استفاده شوند. علاوه بر اینها، می‌توانید از Lately برای تجزیه و تحلیل معیارها در صفحات اجتماعی استفاده کنید، که به شما کمک می‌کند بهترین زمان‌های ارسال را برای دستیابی به مخاطب گسترده‌تر و درگیرتر تعیین کنید.

در اینجا برخی از ویژگی های اصلی Lately آورده شده است:

داشبورد ابزارهای رسانه های اجتماعی هوش مصنوعی

چندین توییت را همزمان با URL، اسناد یا اطلاعات ایجاد کنید

پست های رسانه های اجتماعی را برنامه ریزی کنید

معیارها را در کانال ها تجزیه و تحلیل کنید

  1. Socialbakers

یکی دیگر از ابزارهای برتر هوش مصنوعی برای رسانه‌های اجتماعی Socialbakers است، که یک پلتفرم مدیریت رسانه‌های اجتماعی مبتنی بر هوش مصنوعی است که بینش‌های پیشرفته‌ای از مخاطبان را انجام می‌دهد، بر کشف بازاریابی تأثیر می‌گذارد. با فید محتوای یکپارچه، می توانید همه پست ها را در همه پلتفرم های خود مشاهده کنید. همچنین می‌توانید داشبورد تجزیه و تحلیل و ابزارهای برنامه‌ریزی هوشمند را مشاهده کنید که زمان‌های بهینه ارسال را پیشنهاد می‌کنند.

در اینجا برخی از ویژگی های اصلی Socialbakers آورده شده است:

ابزار داشبورد اینفلوئنسر

بینش مخاطبان پیشرفته

برنامه ریزی هوشمند و زمان بهینه پست

بیشتر بخوانید  بهترین ربات های هوش مصنوعی برای تولید عکس و تصویر در سال 2023

مدیریت چند کاناله

  1. Heyday

Heyday گزینه خوبی برای کسانی است که می خواهند از هوش مصنوعی برای تولید محتوا برای ربات های خود استفاده کنند. این ابزار مکالمه هوش مصنوعی برای رسانه های اجتماعی با انسان ها در زمان واقعی تعامل دارد. این به نمایندگی های خدمات مشتری اجازه می دهد تا تعاملات با بالاترین ارزش را انجام دهند و در عین حال تجربه کاربر را نیز بهبود بخشند. علاوه بر پاسخ به سوالات، Heyday همچنین از پردازش زبان طبیعی یا NLP و تولید زبان طبیعی  NLG برای سفارشی کردن توصیه های محصول و فروش استفاده می کند.

در اینجا برخی از ویژگی های اصلی Heyday آورده شده است:

برای ربات ها محتوا ایجاد می کند

در زمان واقعی با انسان تعامل دارد

تعاملات با ارزش بالا را برای نمایندگی های خدمات مشتری فعال می کند

NLP و NLG

  1. Wordstream

یکی دیگر از ابزارهای برتر رسانه اجتماعی هوش مصنوعی Wordstream است که یک برنامه مبتنی بر هوش مصنوعی است که برای بهبود عملکرد تبلیغات با یادگیری ماشین طراحی شده است. Wordstream تبلیغات PPC را در شبکه های رسانه های اجتماعی ارزیابی می کند و در عین حال توصیه های مبتنی بر داده را نیز ارائه می دهد. این ابزار برای مشاغل در هر اندازه است.

 

کسب‌وکارها می‌توانند از Wordstream برای تعیین اثربخشی کمپین‌های PPC و همچنین مقیاس‌بندی، آموزش تیم‌ها و هدایت رشد آنلاین استفاده کنند.

 

در اینجا برخی از ویژگی های اصلی Wordstream آورده شده است:

عملکرد تبلیغات را با ML بهبود می بخشد

تبلیغات PPC را در کانال ها ارزیابی می کند

موفقیت کمپین های PPC را تجزیه و تحلیل می کند

به شرکت ها کمک می کند مقیاس پذیر شوند

  1. Cortex

Cortex یک ابزار رسانه اجتماعی هوش مصنوعی عالی برای کسانی است که به دنبال اشتراک گذاری محتوای بهینه شده هستند. این ابزار زمان و هر چند وقت یکبار پست کردن را بر اساس معیارهای تاریخی خود توصیه می کند و همچنین تجزیه و تحلیل دقیقی از رقبا ایجاد می کند.

مانند سایر پلتفرم‌ها، Cortex داشبوردی با رابطی ارائه می‌دهد که پست‌ها و برنامه‌های اجتماعی شما را برجسته می‌کند. پس از ایجاد یک پست، Cortex از داده‌های پست تاریخی استفاده می‌کند تا پیشنهاد کند چه زمانی باید پست کنید. همچنین رنگ‌هایی را که هنگام آپلود یک یا چند عکس برای مخاطبان شما جذاب‌تر هستند، شناسایی می‌کند و به شما کمک می‌کند بهترین تصمیم را بگیرید.

 

در اینجا برخی از ویژگی های اصلی Cortex آورده شده است:

 

توصیه می کند چه زمانی و چند وقت یکبار پست شود

تجزیه و تحلیل دقیق رقبا

پست و داشبورد برنامه اجتماعی

تجزیه و تحلیل رنگ های تصویر

  1. QuillBot

QuillBot گزینه دیگری برای کسانی است که به دنبال استفاده مجدد از محتوای موجود در استراتژی های رسانه های اجتماعی خود هستند. این ابزار رسانه اجتماعی هوش مصنوعی به شما امکان می دهد محتوای موجود را در نسخه های کاملاً جدید خلاصه و ترجمه کنید، به این معنی که می تواند به ایجاد محتوای تازه برای خبرنامه های آنلاین و پلت فرم های رسانه های اجتماعی کمک کند.

 

این یکی از بهترین ابزارهای بازنویسی در بازار محسوب می شود و می توان از آن در هر مرورگر وب یا ویرایشگر متنی مانند Microsoft Word و Google Docs استفاده کرد. هنگام بازنویسی محتوا، QuillBot مطمئن می شود که مهم ترین اطلاعات را شناسایی می کند و در عین حال متن محتوا را حفظ می کند.

 

در اینجا برخی از ویژگی های اصلی QuillBot آورده شده است:

 

محتوای موجود را برای رسانه های اجتماعی تغییر دهید

سازگار با چندین مرورگر وب و ویرایشگرهای متن

هنگام بازنویسی، زمینه اصلی را حفظ می کند

تقویت واژگان

  1.  Linkfluence

Linkfluence یک ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی مبتنی بر هوش مصنوعی است که به شما امکان می دهد تمام کانال های رسانه های اجتماعی خود را نظارت و تجزیه و تحلیل کنید. همچنین بینش های اجتماعی ارزشمندی را ارائه می دهد که به شما در درک مخاطبانتان کمک می کند. Linkfluence این بینش را با استفاده از حجم عظیمی از داده های تولید شده توسط کاربران رسانه های اجتماعی در هر روز به دست می آورد.

ابزار رسانه‌های اجتماعی هوش مصنوعی همچنین تکامل هویت برند شما را در رسانه‌های اجتماعی قبل از تعیین اهداف هوشمند اندازه‌گیری می‌کند، همچنین روندهای مشتری را پیش‌بینی و تجزیه و تحلیل می‌کند.

در اینجا برخی از ویژگی های اصلی Linkfluence آورده شده است:

کانال های رسانه های اجتماعی را رصد و تحلیل می کند

داده های رسانه های اجتماعی تولید شده توسط کاربران را ارزیابی کنید

تکامل ارزش ویژه برند را اندازه گیری می کند

اهداف هوشمند برای کسب و کار شما

  1. HelloWoofy

HelloWoofy یک پلتفرم مدیریت رسانه های اجتماعی مبتنی بر ابر برای همه انواع مشاغل، کاربران را قادر می سازد تا بازاریابی رسانه های اجتماعی را خودکار کنند. بسیاری از ابزارهای مفید مانند مدیریت محتوا، برنامه ریزی هوشمند، مدیریت کمپین و موارد دیگر را ارائه می دهد. می‌توانید از ابزار زمان‌بندی کمپین اجتماعی هوش مصنوعی برای ایجاد و زمان‌بندی کمپین‌ها در بازه زمانی هفتگی، دو هفته‌ای، ماهانه یا سفارشی استفاده کنید.

HelloWoofy با تمام پلتفرم های برتر رسانه های اجتماعی از جمله توییتر، فیس بوک، اینستاگرام و تیک تاک سازگار است.

در اینجا برخی از ویژگی های اصلی HelloWoofy آورده شده است:

تکمیل خودکار پست های وبلاگ یا رسانه های اجتماعی

پست ها را برای پلتفرم های اصلی برنامه ریزی کنید

کلمات را از تصاویر گرافیکی به پست های رسانه های اجتماعی رونویسی کنید

ایموجی های جذاب را به صورت خودکار اضافه کنید.

نتیجه

در این مقاله در مورد بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای حضوری پررنگ تر  در رسانه های اجتماعی صحبت کردیم. امیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد. اگر سوالی دارید یا ابزار دیگری می شناسید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

 

به این پست امتیاز بدید

https://www.unite.ai/10-best-ai-tools-for-social-media/

نظرات در مورد : بهترین ابزار هوش مصنوعی برای رسانه های اجتماعی|معرفی 10تا

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *