پادویش

بلو بانک خدمات انتقال وجه هوشمند را به خدمات خود اضافه کرد

بلو بانک

ویژگی انتقال هوشمند پول در اپلیکیشن بلوبانک و خدماتی که برای انتقال وجه به کاربران ارائه می‌شود، مشتریان بلوبانک را از نصب اپ‌های بانکی دیگر بی‌نیاز می‌کند.
برای انتقال وجه به طور کلی از چهار روش، حساب به حساب( در یک بانک)،کارت به کارت، پایا و ساتنا استفاده می‌شود. مبلغ، زمان انتقال وجه، بانک مقصد و کارمزد در انتخاب بین این چهار روش تاثیرگذار است؛ اما اغلب افراد تفاوت دقیق میان این چهار روش انتقال وجه را نمی‌دانند. علاوه بر این که بسیاری از اپلیکیشن‌های پرداخت هم هر چهار روش موجود را به کاربران ارائه نمی‌دهند.

به گزارش روابط عمومی بلوبانک، بخش انتقال وجه در این اپلیکیشن با ارائه هر چهار روش انتقال پول و ویژگی انتقال هوشمند به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا از نصب اپلیکیشن‌های پرداخت متفاوت بی‌نیاز شوند.
بر خلاف سایر اپ ها که با انتخاب روش اشتباه، فرایند انتقال وجه با پیغام خطا مواجه شده و متوقف می شود، در اپ بلوبانک این فرایند مختل نمی شود، چون کاربر فارغ از روش ها، صرفا انتقال وجه را انتخاب کرده و اپلیکیشن بلو با پیشنهادی هوشمندانه و متناسب با نیاز او، بهترین روش را پیش روی کاربر قرار می‌دهد. بهتر است بدانید این ویژگی‌ دقیقا در راستای نقدهای کاربران به سایر اپ‌های موجود و با توجه به نیاز آنان شکل گرفت تا یکی از چالش‌های مهم مشتریان بانکی را برطرف کند.

بلو بانک

ویژگی متمایز انتقال وجه در اپلیکیشن بلوبانک بر اساس مبلغ، مقصد و زمان درخواست انتقال وجه، مناسب‌ترین روش‌ها را به شما پیشنهاد می‌کند اما در نهایت تصمیم‌گیرنده خود شما هستید و محدودیتی در انتخاب میان روش‌های موجود پیشنهادی وجود ندارد. اگر با روش‌های مختلف انتقال وجه آشنا نیستید، بلوبانک برای شما نام روش، کارمزد و زمان تسویه را ارائه می‌دهد تا با اطلاعات کافی مناسب‌ترین روش را انتخاب و وجه خود را منتقل کنید.

بلو بانک

هدف اصلی بلوبانک ایجاد تجربه‌ای جدید و آسان در ارائه خدمات بانکی است و این هدف حتی در جزئیات انتقال وجه با این اپلیکیشن هم به خوبی دیده می‌شود و به این ترتیب بلوبانک کامل‌ترین شیوه انتقال وجه را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.
گزاراشات حاکی از آن است که به روز رسانی‌ها و امکانات جدید بلوبانک به همین جا ختم نخواهد شد و این نئوبانک ایرانی نوآوری‌های دیگری نیز به منظور تسهیل فرآیندهای بانکی، به ویژه در زمینه انتقال وجه، برای مشتریان خود خواهد داشت.

به این پست امتیاز بدید

کلمات کلیدی مقاله:

 • https://zoomtech org/بلو-بانک-خدمات-انتقال-وجه-هوشمند/

نظرات در مورد : بلو بانک خدمات انتقال وجه هوشمند را به خدمات خود اضافه کرد

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. کد معرف بلوبانک MXGQTQ
  ممنون♥️
  MXGQTQ
  MXGQTQ
  MXGQTQ
  MXGQTQ
  MXGQTQ
  MXGQTQ
  MXGQTQ
  MXGQTQ
  MXGQTQ
  MXGQTQ
  MXGQTQ
  MXGQTQ
  MXGQTQ
  MXGQTQ
  MXGQTQ
  MXGQTQ
  MXGQTQ

 2. سلام کد معرف بلو بانک نامحدود
  کد های جدید امسال
  کد MXH5DI
  کد MXFDAI
  کد MXLGJI
  کد MXC5OI
  ممنونم حتما استفاده کنید