پادویش

بزرگترین و شفاف‌ترین قرارداد ورزشی ایران امضا شد

ایرانسل

ایرانسل با پرسپولیس و استقلال بزرگترین و شفاف‌ترین قرارداد ورزشی ایران را امضا کرد. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، قرارداد همکاری با پرسپولیس و استقلال برای دو فصل فوتبالی امضا شده است.

این قرارداد پیرو تفاهم نامه همکاری امضا شده در مردادماه سال جاری به نتیجه رسیده است که طی آن حمایت هواداران پرسپولیس و استقلال به واسطه سامانه طرفداری 3030 به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال ارائه خواهد شد.

در تفاهم نامه همکاری ایرانسل و دو باشگاه آمده بود «این همکاری با هدف ایجاد توسعه پایدار و ارتقای جایگاه اقتصادی و فرهنگی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس شکل گرفته و امید می‌رود که نقطه آغازینی برای استفاده حداکثری از ظرفیت‌های بالقوه طرفین در جهت ارائه خدمات بیشتر به هواداران میلیونی این دو باشگاه و رضایتمندی آنها باشد.»

طی قرارداد حاضر، علاوه بر حمایت‌های مالی از باشگاه‌ها، طرفین در جهت همکاری‌های مشترک در حوزه استفاده از نام تجاری یکدیگر در حوزه خدمات ارزش افزوده، توسعه کانال‌های تلویزیونی ویژه باشگاه‌ها بر بستر لنز ایرانسل و استفاده از ظرفیت‌های بستر الکترونیکی ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای کشور، برای توسعه عرضه اقلام الکترونیکی و فیزیکی باشگاه‌ها، ایجاد مشارکت‌های مردمی و توسعه‌ی آکادمی‌های فوتبال با هدف استعدادیابی و ایجاد همکاری‌های بین المللی مشترک فعالیت می‌کنند.

بر این اساس باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال می‌توانند از ظرفیت‌های شرکای تجاری ایرانسل نیز استفاده کنند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بزرگترین و شفاف‌ترین قرارداد ورزشی ایران امضا شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *