برنامه سامسونگ برای فروش 43 میلیون گلکسی S9 و S9+ در سال جاری

گلکسی اس 9 سامسونگ
سامسونگ با اعلام برنامه خود برای فروش 43 میلیون دستگاه از پرچمداران جدید خود در سال جاری بار دیگر بر این نکته تأکید کرد که اعتقاد دارد گلکسی اس 9 و اس9 پلاس رکورد فروش اس8 و اس8 پلاس را خواهند شکست. طبق اعلام The Bell رسانه کره ای، سامسونگ هدف خود برای فروش سالانه را به توزیع کنندگان محصولاتش اعلام کرده است. براساس برنامه، سامسونگ برنامه دارد در سه ماهه اول 12 میلیون دستگاه، در سه دوم سوم 13 میلیون دستگاه،  در سه ماهه سوم 10 میلیون دستگاه و در سه ماه پایانی سال 2018 ، هشت میلیون دستگاه از پرچمداران جدید کهکشانی خود را به فروش برساند.

البته ممکن است این برنامه ریزی در طول زمان با تغییراتی همراه شود. همانطور که مشخص است غول کره ای قصد دارد تا رکورد فروش 41 میلیون دستگاه گلکسی S8 و S8+ که طبق گزارش سالانه آنها در سال 2017 به انجام رسیده بود، را با فروش پرچمداران جدید خود ارتقا دهد و آن را به میزان فروش دست نیافتنی کهکشانی های S7 و S7+ که در سال 2016 بیش از 48 میلیون دستگاه از آنها به فروش رسیده بود، نزدیک تر کند.

موسسه تحقیقاتی Counterpoint با توجه به میزان پیش فروش کهکشانی های جدید و سفارشات آنها در فروشگاه های خرده فروش، پیش بینی کرده است که بین 40 تا 43 میلیون دستگاه از آنها در سال جاری به فروش خواهد رسید. این در حالیست که بنابر اطلاع برخی منابع میزان پیش فروش گلکسی اس9 و اس9 پلاس قوی تر از میزان پیش فروش اس8 و اس8 پلاس در سال گذشته نبوده است. البته لازم به ذکر است که بازار جهانی موبایل نیز در وضعیت مناسبی قرار ندارد. سامسونگ قصد دارد تا برای جلب رضایت مشتریان خود مبلغی تا سقف 100 هزار وون (معادل 94 دلار) به کسانی که گوشی گلکسی اس8 خود را برای تعویض با نسل جدید تحویل میدهند، به صورت تخفیف ارائه کند. این برنامه تنها برای مشتریان کره ای در نظر گرفته شده است و پیش بینی می شود در بازار آمریکا نیز برنامه ای مشابه با برنامه فروش گلکسی اس7 و تخفیفات ویژه آن در نظر گرفته شود.

بیشتر بخوانید  مشخصات لپ تاپ Galaxy Book 4 Ultra لو رفت
به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : برنامه سامسونگ برای فروش 43 میلیون گلکسی S9 و S9+ در سال جاری

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *