آنتی ویروس پادویش

برنامه دوربین پیکسل 8 متفاوت است

برنامه دوربین پیکسل 8 متفاوت است

اگر فاش‌های اخیر و تاریخ‌های عرضه گذشته را در نظر بگیریم، سری پیکسل 8 تا عرضه رسمی فاصله زیادی ندارد. گوگل قرار است پیکسل جدید را در رویداد سخت افزار پاییز امسال معرفی کند. صحبت هایی در مورد برخی تغییرات سخت افزاری بزرگ در دستگاه پرچمدار گوگل وجود دارد، اما در کنار سخت افزار، برخی از ویژگی های نرم افزاری هیجان انگیزی نیز وجود دارد که بخشی از پیکسل 8 خواهد بود.

جدا از تغییرات در نسخه جدید اندروید، گوگل نیز در حال آماده شدن برای بازسازی است. برنامه معروف دوربین گوگل با رابط کاربری جدید همراه می شود. طبق گزارشی که توسط Android Authority منتشر شده است، غول جستجو تمام کنترل‌های دوربین را به پایین رابط کاربری برنامه می‌آورد. این ویژگی‌های درون‌برنامه را در دسترس‌تر می‌کند.

دکمه تنظیمات از بالا به گوشه سمت چپ پایین منتقل شده است و همچنین از طریق حرکت تند کشیدن به بالا قابل دسترسی است. پنل تنظیمات در حال حاضر بدون تغییر باقی می ماند. علاوه بر این، نوار مشکی اکنون میزبان برخی حالت ها و ویژگی های اضافی است که به استفاده بهتر با یک دست کمک می کند. کاربران اکنون می توانند از نوار پایین کنار نماد تنظیمات بین حالت های فیلم و عکس جابجا شوند.

اسکرین شات های دوربین جدید علاوه بر این، رابط کاربری جدیدی را نشان می دهد که دارای حالت های مختلف از جمله Action Pan، پرتره، نوردهی طولانی، عکس، دید در شب و پانورما است. حالت‌های کمی متفاوت مانند پان، آبی، ویدیو، حرکت آهسته و تایم لپس برای حالت ویدیو ظاهر می‌شوند. همچنین می‌توانیم تغییر جزئی در محل دکمه سوئیچ دوربین که اکنون در سمت راست قرار دارد، مشاهده کنیم. در همین حال، آخرین پیش نمایش شات در سمت چپ است. سوئیچ زوم بالای دکمه شاتر وجود دارد. با این حال، موارد دیگر بدون تغییر باقی می مانند.

برنامه دوربین پیکسل 8 متفاوت است

ویژگی‌های جدید Long Exposure و Action Pan جدید نیستند، آنها بخشی از تب Motion بودند. اما، کاربران می توانند برای هر یک از ویژگی ها، تب های جداگانه ای را مشاهده کنند. حتی حالت تثبیت «پان سینمایی» اکنون «پن» است. انتظار می‌رود نسخه جدید همراه با تغییرات رابط کاربری، ویژگی Staggered HDR و Segmentation AWB را نیز به همراه داشته باشد. Staggered HDR زمان عکاسی را به دلیل تاخیرهای کوچک بین فریم ها کاهش می دهد. ویژگی Segmentation AWB پس پردازش مناسب تری را به قسمت های تصویر اضافه می‌کند تا بهتر و دقیق تر به نظر برسد.

بیشتر بخوانید  برگرداندن تب های گوگل کروم بعد از ریستارت کامپیوتر

یکی دیگر از موارد اضافه شده به بروشور ویژگی، قابلیت Adaptive Torch است. برنامه ریزی شده تا با تنظیم خودکار شدت فلاش، عکاسی در نور کم را بهبود بخشد. سری گوگل Pixel 8 قرار است پیشرفت هایی از جمله سخت افزار جدید را به همراه داشته باشد. انتظار می‌رود این بار پیکسل 8 پرو دارای سنسور 50 مگاپیکسلی GN2 سامسونگ و سنسور 64 مگاپیکسلی سونی IMX787 فوق عریض باشد. با این حال، همان سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی سامسونگ و لنز 12 مگاپیکسلی Ultrawide IMX386 وجود خواهد داشت.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود گوگل چه برنامه ای برای نسل بعدی پرچمداران خود داشته و این سری چه ویژگی به همراه دارند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : برنامه دوربین پیکسل 8 متفاوت است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *