برتر سرویس نمایندگی تعمیرات موبایل ، لپ تاپ و تبلت

برتر سرویس مرکز تخصصی تعمیرات موبایل و لپ تاپ

لوازم الکترونیکی مانند موبایل لپ تاپ و تبلت و یا هر وسیله الکترونیکی دیگر ممکن است روزی دچار مشکل شوند. این خرابی ها اجتناب ناپذیر هستند و در هر صورت برای شما اتفاق می افتند. امروزه که گوشی های موبایل و در برخی موارد دستگاه های لپ تاپ عضوی جدای ناشدنی از زندگی مردن هستند در صورت خراب شدن و عدم کارکرد ممکن است در زندگی ما اختلال ایجاد کنند. اما مهم ترین موضوع در هنگام خرابی یافتن یک مرکز معتبر و دارای متخصصین با تجربه است تا از روند تعمیرات و حسن کارکرد دستگاه بعد از تعمیر اطمینان داشته باشیم.

برتر سرویس با از سال 83 تا کنون در کنار کاربران عزیز بوده است تا بهترین نوع خدمات تعمیرات را به این عزیزان ارائه دهد. این مرکز دارای متخصصان بسیار باتجربه در امر تعمیرات موبایل و لپ تاپ میباشد که میتوانند در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت ممکن لوازم الکترونیکی شما را تعمیر نمایند. همچنین در این مرکز بعد از تعمیر گارانتی معتبر مبنی بر عملکر صحیح دستگاه بعد از تعمیر و اصالت قطعات ارائه میدهند.

در ادامه در مورد این مرکز و خدماتی که ارائه میدهند اطلاعات مفید تری را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم . با داشتن این اطلاعات میتواند انتخاب بهتری در یک مرکز تعمیرات معتبر داشته و از سلامت دستگاه خود اطمینان حاصل کنید.

تعمیرات موبایل در برتر سرویس :

تعمیرات موبایل برتر سرویس

گوشی های موبایل عضوی جدای ناشدنی از زندگی ما شده اند و یکی از ضروریات هر فرد میباشند. بدون گوشی های موبایل هیچ کاری به درستی پیش نخواهد رفت و تقریبا امروزه نمیتوان کسی را یافت که از این دستگاه های هوشمند استفاده نکند. اما همیشه از ابتدای شروع تاریخ گوشی های موبایل خرابی های این دستگاه ها نیز همراه آنها بوده اند و چه بخواهید چه نخواهید این اتفاقات برای شما نیز رخ میدهند.

اما در صورت خرابی چیزی که مهم است این موضوع است که گوشی شما به درستی و توسط یک متخصص که تجربه زیادی در زمینه تعمیرات موبایل دارد تعمیر شود . این امکان در برتر سرویس مجهز ترین مرکز خدمات پس از فروش برای شما عزیزان فراهم شده است که میتواند با دریافت گارانتی معتبر بعد از تعمیر از این موضوع اطمینان حاصل کنید.

برند های بسیاری در این مرکز قابل تعمیر هستند که در این مقاله نمیگنجند. از همین رو پر مصرف ترین و محبوب ترین آنها را در این مقاله برای شما شرح دلاده ایم. امیدواریم اطلاعات داده شده برای شما مفید واقع شود.

تعمیرات موبایل سامسونگ :

گوشی های سامسونگ به دوام و کارایی بالا معروف هستند اما باز هم جلوی برخی از خرابی های آن را نمیتوان گرفت. خرابی هایی مانند شکستن ال سی دی و یا سایر قطعات ، آب خوردگی و یا خرابی باتری از شایع ترین خرابی های گوشی های سامسونگ میباشند. در این بین خرابی باتری میتواند بیشتر از باقی خرابی داشته باشد زیرا باتری یک قطعه مصرفی بوده و بعد از مدتی خراب میشود.

خرابی های بسیاری نیز وجود دارند که ممکن است برای گوشی های سامسونگ رخ دهند. از بین این خرابی ها میتوان به خرابی های مربوط به شارژ ، خرابی های مربوط به آنتن دهی و مسیر های فرکانسی ، خرابی های مربوط به ال سی دی و مشکلات تصویر و تاچ و … اشاره نمود.

در صورت بروز هرکدام از این خرابی ها میتوانید به برتر سرویس نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه نموده و درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید. همچنین در صورت لزوم میتوانید با شماره 02191300348 تماس گرفته و درخواست مشاوره یا پیک رایگان نمایید.

تعمیرات موبایل آیفون :

گوشی های آیفون برخلاف تصور عموم خرابی هایی بیشتر از گوشی های اندرویدی دارند. این خرابی های تماما سخت افزاری هستند و گوشی های آیفون معمولا به مشکلات نرم افزاری برخورد نمیکنند. در این بین میتوان گفت که از گوشی های آیفون سری 7 از همه بیشتر خرابی داشتند. خرابی های رایجی که برای موبایل های آیفون اتفاق می افتند را میتوان خرابی های مربوط به باتری و سلامت آن ، خرابی های مربوط به شارژ و مسیر های کنترل کننده آن ، خرابی های مربوط به فیس آیدی که بیش از باقی دیده میشوند و … دانست .

اما مشکل تعمیرات آیفون اینجاست که مادربرد های این برند بسیار حساس بوده و در صورت بروز کوچک ترین اشتباهی ممکن است علاوه بر عدم حل مشکل خرابی های بیشتری نیز برای این برند اتفاق بی افتد. توصیه میشود به هیج عنوان به مراکز تعمیرات غیر مجاز مراجعه نکنید و حتما برای تعمیر گوشی آیفون خود یک مرکز معتبر یافت کنید.

برتر سرویس نمایندگی تعمیرات اپل یکی از این مراکز است که با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات آیفون و دیگر محصولات اپل میتواند گزینه مناسبی برای تعمیرات آیفون و یا دیگر محصولات اپل شما باشد. همچنین تمامی قطعات استفاده شده در این مرکز دارای کیفیت اورجینال بوده و شامل گارانتی میباشند.

تعمیرات موبایل شیائومی :

امروزه در بین مردم گوشی های شیائومی بسیار بیشتر از سایر برند ها دیده میشود اما مشکل اصلی این گوشی ها این است که خرابی های بسیار زیادی دارند. از خرابی هایی که برای این برند به وجود می آید غیر از آب خوردگی و ضربه خوردگی میتوان به خاموشی ناگهانی ، ایرادات آنتن ، ایرادات شارژ ، باد کردن باتری ، ایرادات صدا ، ایراد در دوربین ، ایرادات تصویر و تاچ گوشی و … اشاره نمود. اکثر این ایرادات ریشه در پردازنده یا سی پی یو گوشی دارند که قطعه ای بسیار حساس میباشد. برای تعمیر و یا تعویض این قطعه تعمیرکار باید سال ها تجربه در زمینه تعمیرات موبایل داشته باشد و در غیر این صورت ممکن است به باقی قسمت ها نیز آسیب هایی وارد نماید.

تعمیر کاران مبتدی و افرادی که به تازگی این شغل را پیشه گرفته اند از تعمیر مشکلات گوشی های شیائومی عاجز هستند زیرا برداشتن و گذاشتن سی پی یو روی مادربرد تخصص بالا و تجربه زیادی نیاز دارد. شما این متخصصان را میتوانید در برتر سرویس شما میتوانید این متخصصین را یافت نمایید. تنها کافیست با شماره 02191300348 تماس گرفته و یا به یکی از شعب این مرکز مراجعه کنید.

تعمیرات لپ تاپ در برتر سرویس :

برتر سرویس نمایندگی تعمیرات موبایل ، لپ تاپ و تبلت

مشاغل بسایری هستند که وابسته به کامپیوتر و لپ تاپ میباشند و در صورت خرابی لپ تاپ یا کامپیوتر این افراد شغل و درامد آنها نیز مورد خطر قرار میگیرد. مشاغلی مانند فریلنسر ها وابسته به لپ تاپ میباشد و در صورت خرابی لپ تاپ نمیتوان ادامه کار ها را انجام داد اما در صورت خرابی چه اقداماتی باید انجام داد؟ به کدام مرکز برای تعمیرات لپ تاپ مراجعه کنیم ؟ آیا بعد از تعمیر لپ تاپ شما مانند قبل به کار خود ادامه خواهد داد؟

برای جواب این سوالات میتوان گفت که مراکز غیر معتبر و تعمیرکاران تازه وارد به هیچ عنوان نمیتوانند کارکرد منظم لپ تاپ شما را بعد از تعمیر تضمین نمایند و شما باید به مرکز مراجعه کنید که بعد از تعمیر ضمانت نامه کتی به شما ارائه دهند. یکی از بهترین مراکز تعمیرات لپ تاپ برتر سرویس میباشد که میتوانید برای تعمیرات لپ تاپ های خود با هر برندی به این مرکز تعمیرات مراجعه نمایید.

تعمیرکاران برتر سرویس در دوره های بسیار زیادی در زمینه تعمیرات لپ تاپ و الکترونیک شرکت کرده اند و تخصص بسیار بالایی در این زمینه دارند. همچنین غیر از تخصص بالا میتوان سال ها تجربه در این زمینه را نیز سندی بر حسن انجام تعمیرات دانست. تعمیرکاران با تجربه میتوانند زمان عیب یابی و تعمیر دستگاه شما را نیز تا حد بسیار زیادی کاهش دهند.

تعمیرات لپ تاپ اچ پی :

به جرعت میتوان گفت که لپ تاپ های اچ پی جزو بهترین ، مقاوم ترین و با دوام ترین لپ تاپ های موجود در سطح بازار میباشند. این لپ تاپ ها از کیفیت قطعات بسیار بالایی برخوردار هستند و میتوانند سال ها به کار خود ادامه دهند. اما باز هم ممکن است در برخی از موارد به مشکلات و ایرادات روبرو شود که در این صورت شما نیاز به تعمیرات لپ تاپ اچ پی نیاز پیدا خواهید نمود.

بزرگ ترین چالش در تعمیرات لپ تاپ اچ پی عدم وجود قطعات در مدل های جدید و گیمینگ این برند میباشد که این موضوع میتواند مدت زمان تعمیرات لپ تاپ های اچ پی شما را تا حد زیادی بالا ببرد. اما این مشکل در برتر سرویس کاملا برطرف شده است زیرا تمامی قطعات موردنیاز برای تعمیرات لپ تاپ های اچ پی در این مرکز یافت میشود. همچنین هرگونه قطعه ای که برای شما استفاده شود شامل گارانتی بوده و میتواند خیال شما را از عملکرد صحیح دستگاه آسوده سازد. برای تعمیرات لپ تاپ اچ پی خود میتوانید با شماره 02191300348 تماس گرفته و یا به یکی از شعب این مرکز مراجعه نمایید.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس:

لپ تاپ های ایسوس نیز همانند لپ تاپ های اچ پی از محبوبیت خاصی برخوردار هستند و همچنین کیفیت ساخت بالایی نیز دارند. لپ تاپ های ایسوس نیز دستگاه های الکترونیکی هستند و مانند هر دستگاه الکترونیکی دیگری امکان خرابی را دارند. متاسفانه در سری زنبوک ایسوس قطعات وارداتی نداریم و قطعات این مدل ها را میتوان در ایران نایاب دانست. این موضوع میتواند تعمیرات سری زنبوک ایسوس را تا حد بالایی زیاد کند.

این موضوع نیز مانند لپ تاپ های اچ پی در برتر سرویس کاملا برطرف شده است و میتوانید انواع تعمیرات و قطعات لپ تاپ های ایسوس را در این مجموعه به صورت کاملا اورجینال با گارانتی معتبر دریافت نمایید. تنها کافیست با شماره 02191300348 تماس گرفته و درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید. این مجموعه پیک رایگان نیز برای شما ارسال خواهد نمود.

تعمیرات لپ تاپ لنوو :

اگر جزو افرادی هستید که به صورت جدی از لپ تاپ خود مراقبت میکنید این لپ تاپ ها مناسب کار شما هستند و در غیر اینصورت اصلا خرید لپ تاپ های لنوو را به شما پیشنهاد نمیکنیم. این لپ تاپ ها از جانب قاب ها ی خود ضعف بزرگی دارند و در صورت ضربه دیدن حتی اگر ضربه آنچنان نیز سنگین نباشد امکان شکستگی را دارند. تعمیرات لپ تاپ های لنوو بسیار امری ساده میباشد زیرا این برند از مادربرد های پیچیده برخوردار نیست و میتوان عیوب پیش آمده در مادربرد را به راحتی تشخیص داد.البته این موضوع تازمانی صحت دارد که لپ تاپ شما توسط یک فرد تازه وارد تعمیر نشود.

قاب لپ تاپ های لنوو در اکثر مواقع بسیار کمیاب و یا حتی نایاب هستند که تعمیرکاران قاب های نایاب را تعمیر مینمایند. تعمیرات قاب عبارت است از تزریق پلاستیک قاب های پلاستیکی و جوشکاری قاب های فلزی که در این بین لپ تاپ های لنوو با قاب های فلزی در بازار موجود نیستند. برای تعمیرات لپ تاپ لنوو نیز توصیه میکنیم به برتر سرویس نمایندگی تعمیرات لنوو مراجعه نمایید.

همچنین این مرکز غیر از تعمیرات لپ تاپ میتواند ارتقاء لپ تاپ های قدیمی را نیز برای شما عزیازن ارائه کند. این ارتقائ میتواند نصبت به برند ، مدل و میزان ارتقاء انتخابی شما بین یک تا ده میلیون تومان متغیر باشد.

جمع بندی :

در این مقاله سعی بر این داشتیم که یک مرکز معتبر برای تعمیرات لپ تاپ و موبایل را به شما عزیزان معرفی نماییم. همیشه سعی بر این داشته باشید که به مراکزی مانند برتر سرویس مراجعه نمایید تا گارانتی معتبری به شما ارائه دهند تا با خیالی آسوده از مجموعه خارج شوید.

در نهایت سعی کنید با رعایت برخی از نکات مانند جلوگیری از آب خوردن و ضربه خوردن لپ تاپ ، عدم استفاده های سنگین به صورت طولانی ، عدم رها کردن لپ تاپ در شارژ برای مدت طولانی و … از خرابی های لپ تاپ خود جلوگیری کنید. و در صورت خرابی حتما به مراکز معتبر مراجعه نمایید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : برتر سرویس نمایندگی تعمیرات موبایل ، لپ تاپ و تبلت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *