با تقلب در ویندوز 10 خداحافظی کنید

با تقلب در ویندوز ده خداحافظی کنید

با تقلب در ویندوز 10 خداحافظی کنید : به روز رسانی پاییز مایکروسافت برای ویندوز ده پر از تغییرهای کوچک و بزرگ بود؛ به واسطه یکی از همین تغییرات وقت آن رسیده که با تقلب در ویندوز ده خداحافظی کنید. در ادامه با زوم تک همراه باشید.

مایکروسافت پیش‌تر نیز با اعلام اخبار در مورد قابلیت بازی درست (TruePlay) اطلاعاتی را در مورد این بخش جدید داده بود. قابلیتی که قرار است تا دنیای بازی‌های رایانه‌ای را از متقلبین پاک کند. به وسیله این سیستم، داده‌هایی در حین بازی جمع آوری می‌شوند که در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوک به تقلب، این اطلاعات به توسعه دهنده بازی فرستاده می‌شود. البته اگر نسبت به ارسال اطلاعات خود توسط ویندوز حساسیت ویژه‌ای دارید می‌توانید این قابلیت را به صورت دستی خاموش کنید اما شرکت‌های سازنده بازی می‌توانند دسترسی شما به این مورد را کنترل نمایند؛ به عنوان مثال می‌توانند تعیین نمایند که در حین بازی به صورت آنلاین امکان خاموش کردن این قابلیت برای کاربر وجود نداشته باشد.

حال باید دید که با وجود سامانه‌های مشابه مانند سیستم ضد تقلب والو، ایده جدید مایکروسافت به چه اندازه به پاک‌تر شدن فضای بازی‌های آنلاین کمک خواهد کرد. آیا بعد از راه اندازی این سیستم سازندگان باید تنها به فکر گیمرهای متقلب روی دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل اپل باشند؟ 

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  چگونگی تغییر نام چندین فایل در ویندوز

نظرات در مورد : با تقلب در ویندوز 10 خداحافظی کنید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *