پادویش

با این حقه ها (تلفن همراه هوشمند) دوستانتان را تحت تاثیر قرار دهید

شاید تصور کنید تمام عملکردهای تلفن همراه هوشمندتان مشخص و آشکار است. اما باید بگوییم نه اینطور نیست! زیر سطح ساده و کاربرپسند تلفن همراه به ظاهر آسانتان قابلیت ها و کلیدهای میانبری است که می توانید با به کار بردن آن ها ساعت ها سرگرم باشید و از آن ها مفید استفاده کنید. ما در این مقاله به چند حقه جالب، بامزه و در عین حال مفیدی می پردازیم که با آن ها دوستانتان را تحت تاثیر قرار می دهید.

فرادرس
  • استفاده از حالت هواپیما برای شارژ کردن

شما هم مانند هرکس دیگری احتمالا دوست دارید تلفن همراهتان زودتر شارژ شود. بخصوص اگر عجله داشته باشید! بنابراین، شاید جالب باشد بگوییم اگر تلفن همراهتان را در حالت هواپیما قرار دهید عمر باتریتان کمتر مصرف شده و در نتیجه زودتر شارژ می گردد.

  • نگه داشتن فرزند و یا دوستانتان روی یک برنامه (App) در اندروید

بر روی اندروید Marshmallow، به گزینه Setting مراجعه کنید. اگر قسمت Security and Screen pinning فعال باشد، قادر به “Pin” کردن اپلیکیشن موردنظر خواهید بود. بنابراین، اگر تلفن همراهتان را به دست فرزند و یا دوستانتان داده باشید آن ها بدون وارد کردن Pin نمی توانند برنامه را ترک کنند. با این حقه اجازه سرک کشیدن به تلفن همراهتان را گرفته اید!

  • با صدایتان Wi-Fi را خاموش کنید

آینده از راه رسید! Siri، Google Now و Cortana به شما این امکان را داده اند تا با صدایتان Wi-Fi را خاموش کنید. فقط کافیست تا اپلیکیشن موردنظر را راه اندازی کنید و با صدایتان بگویید: “turn off Wi-Fi”. آنگاه خواسته تان به تحقق می پیوندد. (البته این برنامه ها با بلوتوث هم کار می کنند.)

  • کامپیوترتان را با تلفن همراهتان کنترل کنید

میزبان بسیاری از برنامه ها از Spotify تا YouTube ریموت کنترل های بسیاری عرضه کرده اند. بنابراین، اگر دوست دارید و قصد دارید لپتاپ و یا دسکتاپتان را از راه دور کنترل کنید به Unified Remote و Alfred نگاه بیاندازید.

  • جزئیات تماستان را روی قفل صفحه نمایشتان قرار دهید

هیچ فکر کرده اید اگر خدای نکرده تلفن همراهتان دست فرد دیگری بیافتد چه می شود؟ بخصوص اگر آن را قفل کرده باشید! همین حالا تلاش کنید تا جزئیات تماسیتان را روی قفل صفحه نمایشتان بگذارید و نگرانیتان را سرکوب کنید. اگر سیستم عامل تلفن همراهتان اندروید است به تنظیمات بروید و اگر سیستم عامل iOS دارید به Health مراجعه کنید. و در صورت داشتن Windows Phone والپیپیر را ویرایش کنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : با این حقه ها (تلفن همراه هوشمند) دوستانتان را تحت تاثیر قرار دهید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *