بازی Killing Floor 2

بازی Killing Floor 2

خبر جدید از بازی Killing Floor 2 آپدیت جدید Treacherous Skies معرفی شد. این آپدیت تغییرات زیادی را به همراه دارد که از مهم ترین آن ها یک نقشه ی جدید ، یک شخصیت جدید و تغییرات گسترده روی سلاح ها است. تغییرات سلاح از جمله مهم ترین تغییرات است که درواقع تعداد 73 سلاح به بازی اضافه شده است که از جمله آن ها میتوان به اسنایپر M 99 اشاره کرد. Killing Floor 2 در قاره ی اروپا آغاز میشود ، درست زمانی که یک ویروس مرگ بار پس از گشت یک ماه جامعه را به طور کامل به هم میریزد و ارتباط مردم با سایر کشور ها را قطع میکند. دولت ها از بین رفته اند و هیچ نیروی نظامی باقی نمانده است و تمامی افراد برای نجات خود تلاش میکنند. در این بازی شما با استفاده از سلاح های مختلف دشمنانتان را تکه تکه میکنید و این بازی همواره یکی از بازی های سبک gore یا خونی است. طبق گفته های سازندگان شما میتوانید در این بازی با ضربات شمشیر یا گلوله به هر قسمت از بدن آن قسمت را تکه تکه کنید و دشمنان کشته شده به همان صورت روی زمین باقی میمانند و قابل رویت هستند. همچنین در این آپدیت دشمنان جدیدی هم به بازی اضافه شده اند از جمله آن ها میتوان به Stalker ، Gorefast ،Bloat ، Husk ، Siren اشاره کرد که هر یک خطر ناک تر و چندش آور تر از قبلی هستند.

سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Win7 64-bit, Win8/8.1 64-bit
Processor: Core 2 Duo E8200 2.66GHz or Phenom II X2 545
Memory: 3 GB RAM
Graphics: GeForce GTS 250 or Radeon HD 4830
DirectX: Version 10
Network: Broadband Internet connection
Storage: 20 GB available space
Additional Notes: UNSUPPORTED HARDWARE: IntelHD Integrated Graphics Chips, 32-bit Operating Systems, NVIDIA ® FleX features require a GeForce ® GTX™ 770 or higher (GeForce ® GTX™ 980 recommended)

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Core 2 Quad Q9550 2.83GHz or Phenom II X4 955
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 560 or Radeon HD 6950
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: For more assistance, click Here, NVIDIA ® FleX features require a GeForce ® GTX™ 770 or higher (GeForce ® GTX™ 980 recommended)

امیدواریم از مطالب زوم تک لذت برده باشید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بازی Killing Floor 2

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *