آنتی ویروس پادویش

بازی GTA 6 بزودی معرفی می شود

بازی GTA 6 بزودی معرفی می شود

بازی Grand Theft Auto VI یکی از موردانتظارترین بازی های ویدیویی تمام دوران است. قبلاً شایعات و افشاگری های مختلفی در مورد این بازی منتشر شده بود، اما اولین معرفی رسمی جدیدترین عنوان GTA ممکن است در نزدیکی باشد.

بازی Grand Theft Auto V دهمین سالگرد خود را در سپتامبر جشن گرفت و دومین بازی ویدیویی پرفروش تمام دوران است. اما علی‌رغم اینکه یک دهه از عمرش می گذرد، هنوز هیچ خبری رسمی در مورد دنباله مورد انتظار آن وجود ندارد. طبق گزارش بلومبرگ، GTA 6 ممکن است اواخر این هفته معرفی یا تایید شود. اگر این درست باشد، Rockstar Games همچنین می‌تواند عنوان جدیدی را برای GTA 6 در بیست و پنجمین سالگرد استودیو که در ماه دسامبر برگزار می‌شود، منتشر کند.

به عبارت دیگر، اولین اعلامیه برای اواخر این هفته برنامه ریزی شده است، در حالی که اولین تریلر در ماه آینده منتشر می شود. در سپتامبر سال گذشته، ما اولین نگاه خود را به بازی به لطف افشا گسترده ای داشتیم که ویدیوهای گیم پلی اولیه GTA 6 را به اشتراک گذاشت. طبق گزارش ها، این عنوان بیش از یک دهه است که در حال توسعه بوده و همچنین می تواند گران ترین بازی باشد.

بودجه کل پروژه می تواند چیزی بین 1 تا 2 میلیارد دلار باشد. جالب اینجاست که افشاگر GTA 6 به لطف آمازون Fire Stick و تلویزیون هتل موفق به هک Rockstar شد. به خاطر داشته باشید که در حال حاضر این فقط یک پیش بینی بوده و نباید آن را جدی گرفت. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر اخبار موثق باقی ماند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  انتشار تصویر غیررسمی از بازی GTA 6

نظرات در مورد : بازی GTA 6 بزودی معرفی می شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *