پادویش

بازی کلش آف کلنز سرانجام به لطف گوگل پلی گیمز بتا برای ویندوز عرضه شد

بازی کلش آف کلنز

بازی کلش آف کلنز : بازی های رایانه ای یک بازار رقابتی است با وجود این، Google Play ، مرکز بازی‌های موبایل اندروید، وارد حوزه رایانه شده است و به کاربران اجازه می‌دهد در رایانه‌های ویندوز 10 و 11 از بازی‌های موبایل لذت ببرند. پشتیبانی برای شروع به صورت پراکنده بوده است، اما بازی‌های بیشتری به طور مداوم اضافه می‌شوند و پلتفرم به تازگی به یک نقطه عطف بزرگ رسیده است.

همانطور که گوگل با خوشحالی در وبلاگ خود به خود می بالید، نسخه بتای Google Play Games در رایانه شخصی اکنون به بیش از 3000 بازی موبایل دسترسی دارد و بازی هایی مانند Clash of Clans و Clash Royale در این هفته به لیست پیوستند. با این حرکت، عناوین مشهور سوپرسل اولین حضور خود را بر روی رایانه شخصی نشان می دهند. بعلاوه، گیمرها می‌توانند بدون دردسر پیشرفت خود را در میان گجت‌ها همگام‌سازی کنند .

اما پیشرفت‌ها به عناوین بازی محدود نمی‌شوند. این پلتفرم بازی بصری خود را نیز ارتقا داده است – Google Play Games روی رایانه شخصی اکنون از وضوح صفحه نمایش  K4 برای مانیتورهایی که از آن پشتیبانی می کنند استقبال می کند و از درخشش بازی های بصری اطمینان حاصل می کند.

علاوه بر این، به‌روزرسانی بزرگ این هفته از سازگاری کنترلرهای بازی استقبال می‌کند. گیمرها اکنون می توانند کنترلرهای Xbox S، Xbox X، Xbox One، PlayStation 5 DualSense یا PlayStation 4 DualShock خود را متصل کنند تا با بازی های پشتیبانی شده احساس بهتری داشته باشند. در مورد اینکه کدام بازی به طور خاص با کنترلرهای کنسول به خوبی اجرا می شود، گوگل فقط به Asphalt 9: Legends و BADLAND اشاره کرد. با این حال، حتی پشتیبانی محدود از برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در فضای کنترلر، بهبود کیفیت این پلتفرم است.

با توجه به پیشنهادات کاربران، Google همچنین یک ویژگی جستجوی مفید را ادغام کرده است که تشخیص سریع بازی مورد نظر شما را بسیار آسان‌تر می‌کند. این ابزار جستجو که در بالای بخش «همه بازی‌ها» قرار دارد، برای کارایی طراحی شده است.

اگرچه Google Play Games برای رایانه شخصی در مرحله بتای نوپای خود قرار دارد، Google تا کنون در گوش دادن و اجرای بازخورد کاربران کار بسیار خوبی انجام داده است، و اگرچه فهرست آن ممکن است دیگر غول های بازی رایانه شخصی را تحت الشعاع قرار ندهد، اما کار قابل تحسینی را انجام می دهد. برای کسانی که به بازی‌های موبایلی روی صفحه‌های بزرگتر نگاه می‌کنند، همگی در حالی که امتیازهای Google Play را جمع می‌کنند.

بیشتر بخوانید  بهترین بازی های اندروید و ios در این هفته شهریور ماه

استقبال جامعه بازی‌ها از بازی‌های Google Play در رایانه متفاوت است، اما عموماً خوش بینانه است. در حالی که برخی از افرادخاص به پلتفرم های سنتی بازی رایانه  وابسته هستند، برخی دیگر از تلفیق تجربیات بازی های رایانه و موبایل استقبال می کنند. آوردن بازی‌های موبایلی محبوب به پلتفرم رایانه شخصی، فرصت‌های تازه‌ای را ارائه می‌کند، به‌ویژه برای کسانی که زیاد به بازی‌های موبایلی توجه نکرده‌اند. از آنجایی که خطوط بین پلتفرم‌های بازی کمتر متمایز می‌شوند، واضح است که آینده بازی‌ها نباید بر روی هیچ فاکتور خاصی متمرکز شود.

به این پست امتیاز بدید

https://www.androidpolice.com/clash-of-clans-google-play-games-pc/

نظرات در مورد : بازی کلش آف کلنز سرانجام به لطف گوگل پلی گیمز بتا برای ویندوز عرضه شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *