پادویش

بازباکس : داستان یک استارتاپ

بازباکس

امروز با استارتاپ بازباکس آشنا خواهیم شد ، امروز صفحات اینستاگرام را داشتم چک میکردم که با یک صفحه بنام بازباکس آشنا شدم ، بازباکس نام یک استارتاپی است که کار خود را از وب سایتی فروشگاهی برای فروش باکس های گیفت آغاز کرد ، این وب سایت در دو روز اخیر فعالیت خود را آغاز کرد ، با بررسی صفحه اینستاگرام بازباکس داستان این استارتاپ را برای شما تعریف میکنیم. امیدوارم مورد توجه شما قرار گیرد.

بازباکس چیست ؟

بازباکس در حقیقت یک فروشگاه اینترنتی است که شما می توانید باکس های هدایایی را برای خودتان خریداری نمایید ، با باز باکس شما می توانید خودتان را سورپرایز نمایید ، برخی از اوقات حتما لازم است که ما به خودمان هدیه دهیم ، بازباکس این کار را برای شما انجام می دهد ، جالب اینجاست باکس هایی که شما از بازباکس خریداری میکنید یه باکس دربسته است و شما در گام اول نمیدانید که چه میخرید ، و پس از ارسال باکس شما به آدرس پستی تان شما با هدیه ای که برای خودتان خریداری کرده اید آشنا می شوید.

باز باکس از زبان خودش

از مدتها قبل تصمیم گرفتیم قسمتی از زندگی و لایف استایل خودمون رو توی شبکه های اجتماعی با سایرین به اشتراک بگذاریم، انرژی منتشر کنیم، امید بدیم و انرژی بگیریم چراکه معتقدیم خوشبختی و حال خوب مسری هستند.

با زیاد شدن مشاغل خونگی و رونق تبلیغات اینستاگرامی، نیاز به دیده شدن مشاغل، چه خونگی و چه شرکتی، در پیجهای پربازدید اینستاگرام رو به افزایشه اما تنها ابزار موجود (قبل از بازباکس)، اینفلوئنسرمارکتینگ بود، که ما دونفر هم بواسطه پیجهای اینستاگرام خودمون، پیشنهادهای اون رو به وفور دریافت می کردیم. اما ازاونجاییکه ما احترام زیادی برای مخاطبین خودمون که همه دارایی ما در فضای مجازی هستند قایل هستیم، متوجه نیاز جدیدی در شبکه های اجتماعی شدیم بنابراین تصمیم گرفتیم ابزار و روش تازه ای برای بازاریابی و تبلیغات پیدا کنیم که:

  • برنده-برنده باشه، یعنی اگر مخاطب ما زمانش رو صرف دیدن تبلیغی در پیج ما می کنه، خودش هم نفعی از اون تبلیغ برده باشد.
  • امکان حمایت از مشاغل خونگی رو بیشتر و تاثیرگذارتر از تبلیغ بعنوان ایفلوئنسر بهمون بده.
  • همسو با رشته تحصیلی و سوابق کاری ما دو نفر باشه.
  • جدید باشه و برای اولین بار در ایران با این وسعت اجرا شده باشه.

وب سایت بازباکس baazbox.com

آشنایی با طراحی سایت بازباکس

3.4/5 - (28 امتیاز)

نظرات در مورد : بازباکس : داستان یک استارتاپ

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *