پادویش

اینفوگرافیکی زیبا از تلفن همراه و نمودار روند تغییرات ویندوز ها در ماه گذشته

اینفوگراف

اینفوگرافیکی زیبا از تلفن همراه

از زمانی که اولین تلفن همراه در سال 1937 توسط مارتین کوپر در موتورولا ساخته شد تا الان که فراز و نشیب های بسیاری را پشت سر گذاشته است می توان گفت که دیگر تلفن های همراه به یک بخش مهم و اساسی از زنگی ما تبدیل شده است که دیگر نمی توانیم حتی یک لحظه آن را از خود جدا کنیم. در این پست در یک اینفوگراف اختصاصی می خواهیم شما رو با روند تغییرات گوشی های هوشمند آشنا کنیم امیدوارم مورد تجوه شما قرار گیرد.

تلفن های همراه علاوه بر راحتی هایی که برای ما آورده است معایبی هم دارند که در ادامه می توانید آنرا در قالب یک اینفوگرافیک زیبا مشاهده نمایید.

اینفوگراف
اینفوگراف

مفید بود ؟ نظر شما در مورد این اینفوگراف چی بود؟ حتما نظراتتون رو در مورد این اینفوگراف در قسمت نظرات بگویید.

روند تغییرات ویندوز ها در ماه گذشته

از زمان انتشار رایگان ویندوز 8.1 ،  این ویندوز روندی تکاملی پیدا کرده است و همینطور به رشد خود ادامه می دهد. با این حال هنوز تعداد افرادی که به این وینوز ملحق شدند کم می باشد، هر روز تعداد کاربران ویندوز 8 کاهش می یابد و به ویندوز 8.1 می پیوندد ولی هنوز کسانی هم هستند که به ویندوز 7 یا ویستا علاقه دارند و این ویندوز ها را برای خود انتخاب می کنند.

به هر حال انتظار می رود که به سرعت ویندوز 8 جایش را به ویندوز 8.1 داده  و همینطور از تعداد کاربران ویندوز xp کم شود زیرا این ویندوز در یکی دو سال گذشته بیش از 30 درصد سقوط داشته است. در کل ویندوز های مختلف بیش از 90 درصد از سهم بازار را در اختیار دارند.

در مورد سیستم عامل ها هم می توان گفت که سیسیتم عامل MAC در ماه گذشته کمی از سهم خودش در بازار را از دست داده است ولی بالعکس سیستم عامل لینوکس در ماه گذشته رشد داشته است.

اینفوگراف
اینفوگراف
اینفوگراف
اینفوگراف

منبع : GSMARENA

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  نگاهی دقیق به گوشی هوشمند با صفحه نمایش انعطاف پذیر LG G Flex

نظرات در مورد : اینفوگرافیکی زیبا از تلفن همراه و نمودار روند تغییرات ویندوز ها در ماه گذشته

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *