آنتی ویروس پادویش

اینستاگرام ویژگی جدیدی برای Notes ارائه می دهد

اینستاگرام ویژگی جدیدی برای Notes ارائه می دهد

اینستاگرام همیشه با ارائه آپدیت هایی سعی در افزودن ویژگی های جدید به برنامه خود دارد تا این شبکه اجتماعی را بهتر از همیشه کند و نظر مخاطب را جلب سازد.

اینستاگرام چندین ویژگی جدید را برای کاربران در سراسر جهان عرضه می کند. پلتفرم رسانه اجتماعی متعلق به متا سه ویژگی جدید را برای Notes اعلام کرد تا پست‌های جدید و ارتباط با دوستان را آسان‌تر کند. همچنین یک ویژگی Limit Interactions را معرفی کرده است که به کاربران اجازه می دهد پیام ها، نظرات و برچسب ها را از طرفدارانی که به عنوان دوستان نزدیک اضافه نشده اند دریافت نکنند. این پلتفرم گفت که این ویژگی برای ایمن نگه داشتن نوجوانان از سوء استفاده کنندگان و آزاردهنده های احتمالی طراحی شده است. نکته قابل توجه، Threads همچنین نمای سبک TweetDeck را برای برنامه دسکتاپ خود دریافت کرد.

 ویژگی Notes در دسامبر 2022 روی اینستاگرام به عنوان روشی جدید برای اشتراک گذاری افکار با دوستان راه اندازی شد. این ویژگی در بخش پیام های مستقیم (DM) در بالای همه پیام ها وجود دارد. کاربران می توانند پیام های کوتاه خود را ارسال کنند و پیام های دوستان خود را در این بخش مطالعه کنند.

روز پنجشنبه، پلتفرم رسانه اجتماعی سه راه جدید برای تعامل مردم با این ویژگی اضافه کرد. اولین مورد عبارت Notes Prompt است. کاربران هنگام ورود به یادداشت‌ها، سؤالات و تفکرات ارسال شده را مشاهده خواهند کرد و می‌توانند یادداشت‌های خود را به عنوان پاسخ به سؤالات ارسال کنند. اینستاگرام همچنین لایک های سریع برای یادداشت ها را منتشر می کند. کاربران می توانند با دو بار ضربه زدن روی Notes، به سرعت به یادداشت های دوستان و دنبال کنندگان خود با لایک واکنش نشان دهند.

در نهایت، کاربران اکنون می توانند با استفاده از نماد «@» قبل از نام کاربری خود، فالوورها را در یادداشت ها تگ کنند. کاربرانی که در یک یادداشت نام برده می‌شوند، یک اعلان نیز دریافت می‌کنند که می‌توانند روی آن ضربه بزنند تا مستقیماً به آن پاسخ دهند. اینستاگرام می‌گوید این روش‌های جدید تعامل، بیان کردن خود، ایجاد مکالمات و ارتباط با دوستان را برای شما آسان‌تر می‌کند.

 پلتفرم رسانه های اجتماعی همچنین یک ویژگی ایمنی را برای محافظت از کاربران در برابر موارد قلدری و ترولینگ بالقوه معرفی کرده است. این ویژگی با نام تعاملات محدود، به کاربران اجازه می‌دهد از دریافت پیام‌های دی‌ام، ارسال نظرات یا برچسب‌ها از کاربران خاصی خودداری کنند. این ویژگی را می توان برای یک دوره موقت بین یک روز تا چهار هفته تنظیم کرد.

بیشتر بخوانید  7 نکته عالی برای ایمن کردن حساب اینستاگرام در برابر هکرها

اینستاگرام  و آپدیت های جدید

کاربران می توانند تعاملات خود را به دوستان نزدیک محدود کنند یا فقط آنها را برای فالوورهای اخیر و حساب هایی که آنها را دنبال نمی‌کنند متوقف کنند. آدام موسری، مدیر اینستاگرام، با برجسته کردن این ویژگی در یک پست، گفت که این ویژگی می‌تواند به بازیکنی که به تازگی یک ضربه پنالتی را از دست داده است، کمک کند تا از آزار و اذیت جلوگیری کند یا از یک نوجوان در برابر تهاجم آنلاین محافظت کند.

برای فعال کردن این ویژگی، کاربران باید به Settings and Activity > Limit Interactions بروند. در آنجا، کاربران گزینه‌هایی را پیدا می‌کنند تا انتخاب کنند که آیا موارد ذکر شده در بالا محدود می‌شود یا فقط نظرات جدید در پست‌ها و چت‌ها از آنها پنهان می‌شود، چه کسی محدود شود و مدت زمان.

در دیگر خبرها اینستاگرام در سال 2016 از Stories رونمایی کرد. این ویژگی به کاربران امکان می دهد عکس ها و ویدیوهایی را پست کنند که پس از 24 ساعت ناپدید می شوند. از زمان راه‌اندازی، این ویژگی تعاملی به سرعت محبوبیت خود را افزایش داده و با رسیدن به تعداد کاربران روزانه 500 میلیون کاربر در سال 2019، به یک تغییر بازی برای اینستاگرام تبدیل شده است.

اکنون، پلتفرم اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو متعلق به متا (فیسبوک سابق) به دنبال این است که یک ویژگی جدید برای Stories معرفی کنید. اینستاگرام ممکن است بزودی به کاربران اجازه دهد تا پروفایل اینستاگرام کاربر دیگری را در استوری خود به اشتراک بگذارند. ویژگی آینده اولین بار توسط یک توسعه دهنده محبوب مشاهده شد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اینستاگرام ویژگی جدیدی برای Notes ارائه می دهد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *