اینستاگرام به زودی به شما امکان می دهد تاریخ پست های خود را به عقب برگردانید

ویژگی Post to the past اینستاگرام

اینستاگرام، که یکی از بهترین برنامه‌های اندروید است، ممکن است در آینده‌ای نزدیک قابلیت مهمی را به خود اضافه کند. اخیراً اسکرین‌شاتی به اشتراک گذاشته شده که نشان می‌دهد به زودی ممکن است بتوانید پست‌های خود را به عقب برگردانید (زمان انتشار آن‌ها را ویرایش کنید).

ویژگی Post to the past اینستاگرام

آلساندرو پالوزی، افشاگر قابل اعتماد، تصویری را در )X که قبلا توییتر نام داشت) به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد اینستاگرام روی قابلیت جدیدی کار می‌کند. به نظر می‌رسد در این اسکرین‌شات، گزینه‌ای به نام «Post to the past» در میان لیست گزینه‌های اشتراک‌گذاری وجود دارد. در حالی که این افشاگر خودش نگفته است که این اطلاعات را چگونه به دست آورده است، اما او به خاطر ارائه‌ی نکات قابل اعتماد در مورد پیشرفت‌های اینستاگرام شناخته شده است.

Instagram-backdated-post

گزینه «Post to the past» با یک آیکون تقویم نشان داده شده و درست بالای گزینه «Boost post» قرار گرفته است. یک فلش در سمت راست این گزینه وجود دارد که نشان می دهد با ضربه زدن روی این قابلیت، سپس می توانید تاریخی را که می خواهید پست خود را به آن زمان انتقال دهید، انتخاب کنید.

اگر این ویژگی در دسترس قرار گیرد، باید دید پیامدهای آن چه خواهد بود. شاید چنین پست هایی شامل نشانه ای باشند که نشان دهد تاریخ انتشار آنها تغییر داده شده است. در غیر این صورت ممکن است پیامدهای زیادی به همراه داشته باشد.

این افشاگری، جدیدترین مورد از مجموعه ویژگی‌های آینده برای محصولات متعلق به Meta است که پالوزی در روزهای اخیر به آن اشاره کرده است. سایر پیشرفت‌های آتی که این افشاگر فقط در همین هفته به آنها اشاره کرده است، شامل امکان ارسال فایل در پیام‌های مستقیم اینستاگرام، یک قالب جدید استوری به نام «شات» و یک ابزار دوربین به نام «حالت پاپ» است.

 

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  قابلیت های جدید اینستاگرام
https://www.androidauthority.com/instagram-backdate-posts-3426252/

نظرات در مورد : اینستاگرام به زودی به شما امکان می دهد تاریخ پست های خود را به عقب برگردانید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *