آنتی ویروس پادویش

اینستاگرام امکان سفارشی سازی مخاطبان فید پست را فراهم می کند

اینستاگرام امکان سفارشی سازی مخاطبان فید پست را فراهم می کند

اینستاگرام اخیراً اعلام کرد که در حال آزمایش ویژگی‌هایی است تا به کاربران اجازه دهد فیدهای خود را بیشتر سفارشی کنند. در سپتامبر امسال، گزارش شد که این شرکت همچنین در حال آزمایش ویژگی‌هایی است که به کاربران امکان می‌دهد ریلز و پست‌های فید را با فهرست سفارشی‌شده پروفایل‌ها به اشتراک بگذارند.

اکنون، پلتفرم رسانه‌های اجتماعی شروع به استفاده از این ویژگی کرده است که در آن کاربران می‌توانند «مخاطبان» خود را قبل از اشتراک‌گذاری پست در فید خود انتخاب کنند. اینستاگرام همچنین چندین ابزار ویرایش جدید را به همراه فیلترهای پست جدید و بینش های بهبود یافته برای Reels معرفی کرده است.

ویژگی Close Friends در اینستاگرام گسترش یافته است تا کاربران بتوانند پست‌ها و ریلز را در فید اصلی خود به اشتراک بگذارند که فقط برای افراد حاضر در لیست قابل مشاهده است، نه فقط دنبال کنندگان آنها. پیش از این، کاربران می‌توانستند استوری هایی را با مجموعه خاصی از افراد در فهرست دوستان نزدیک خود به اشتراک بگذارند. کاربران می توانند لیست دوستان نزدیک خود را از گزینه “مخاطب” با ضربه زدن روی آن قبل از به اشتراک گذاری پست یا ریلز انتخاب کنند. پس از ارسال، نماد ستاره سبز رنگ خواهد داشت، درست مانند داستان های Close Friends که دایره ای سبز رنگ آن را احاطه کرده است.

چه یک کاربر یادداشت، یک استوری ، یک ریلز یا یک پست فید ارسال کند، لیست دوستان نزدیک او تغییر نخواهد کرد. وقتی کسی به یک داستان پاسخ می دهد، به عنوان یک پیام مستقیم خصوصی برای پوستر عمل می کند. با این حال، هر کس دیگری در ریلز دوستان نزدیک می تواند آن را ببیند، زمانی که کاربر پست یا ریلز دوستان نزدیک شخص دیگری را لایک یا نظر می دهد.

اینستاگرام همچنین از ابزارهای ویرایش Reels جدید رونمایی کرد که شامل برش و چرخش کلیپ‌های فردی است. آنها اضافه کردند که مشتاقانه منتظر هستند تا به زودی ویژگی‌های لغو و مجدد را برای ویرایش Reels معرفی کنند. ویژگی های جدید همچنین به شما امکان می دهد کلیپ های صوتی را به حلقه خود اضافه کنید. ده صدای جدید تبدیل متن به گفتار به زبان انگلیسی نیز به همراه سبک های متن و حروف نوشتاری جدید که به چندین زبان موجود است، معرفی شده است. علاوه بر این، اکنون می توانید از بالای رول دوربین به صفحه صوتی بروید و از خطوط کلی در متن خود در Reels استفاده کنید. یکی دیگر از پیشرفت‌ها شامل پیش‌نمایش پیش‌نویس ساده‌تر است. علاوه بر این، می‌توانید پیش‌نویس‌های خود را پیش‌نمایش، تغییر نام و زمان‌بندی کنید.

این پلتفرم اکنون همچنین به شما امکان می دهد استیکرهای شخصی سازی شده مشابه استیکرهای WhatsApp بسازید. استیکرهای سفارشی را می توان از تصاویر و ویدیوهای موجود در گالری کاربران و آنهایی که در اینستاگرام یافت می شود ایجاد کرد. این برنامه همچنین دارای فیلترهای جدیدی است که ادعا می‌کنند آهنگ‌ها و حالات مختلف را بررسی می‌کنند و معیارهای بینش جدیدی به نام «بازپخش» که معیارهای پخش مجدد را در کنار پخش‌های اولیه اندازه‌گیری می‌کنند. در ماه‌های آینده، آنها همچنین قصد دارند با یک نمودار حفظ تعاملی برای کمک به سازندگان دیجیتال، بینش لحظه به لحظه را برای Reels به ارمغان بیاورند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اینستاگرام امکان سفارشی سازی مخاطبان فید پست را فراهم می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *