چگونه یک اینترنت پرسرعت خوب تهیه کنیم؟

اینترنت پرسرعت

یکی از دقدقه های افرادی که دائما با اینترنت سر و کار دارند این است که چگونه یک اینترنت پرسرعت خوب تهیه کنیم؟ و این موضوع بازه ی گسترده ای از شرکت های ارائه دهنده ی ADSL را شامل می شود که قطعا انتخاب از میان این همه شرکت سرویس دهنده کمی دشوار می باشد و ممکن است برخی سردر گم شوند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که در این بخش اطلاعاتی در خصوص نحوه ی درست انتخاب اینترنت پر سرعت از شرکت های مختلف ارائه دهنده ی سیستم به شما معرفی نماییم تا به راحتی بتوانید اینترنت پر سرعت خود را انتخاب نمایید.

کدام اینترنت پر سرعت را خریداری کنم؟

بر اساس آمار منتظر شده در ایران 12 شرکت ارائه دهنده ی خدمات ADSL به همراه سه شرکت ارائه دهنده ی وایمکس فعالیت می نمایند و بر طبق آخرین نظرسنجی های انجام شده در زمستان سال گذشته که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از مشترکین اینترنت پر سرعت در کشورمان انجام داده است، شرکت های شاتل، پیشگامان، پارس آنلاین و آسیاتک به ترتیب رده های اول تا چهرم را به خود اختصاص داده اند و مخابرات نیز در رتبه ی دهم قرار گرفته است. مبین نت، رایتل و ایرانسل نیز به طور شخصی و انحصاری بازارهای وایمکس را به خود اختصاص داده اند.

شاید با دیدن این همه نام های مختلف شرکت های ارائه دهنده ی خدمات اینترنت پر سرعت کمی نگران شوید ولی اصلا نگران نباشید زیرا ما بهترین ها را برای شما دستچین نموده ایم و تعرفه های آن ها را نیز برایتان در مقایسه با یکدیگر انتخاب نموده ایم تا براحتی بتوانید از آن ها استفاده نمایید و بهترین را برای خود انتخاب کنید. لازم به ذکر است که وایمکس در بعضی از شهرها و در بعضی از نقاط پوشش ندارند و شناسایی آن ها از طریق سایشان امکان پذیر می باشد و مخابرات نیز در صورتی که حجم اینترنت شما به پایان برسد، هرگز اینترنت شما را قطع نمی کند و در عوض مبلغ حجم اضافی را در قبض تلفن شما لحاظ می نماید. در ادامه به تصور مقایسه ای زیر توجه نمایید و از آن برای انتخاب اینترنت پر سرعت خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید  مجوز نسل جدید اپراتور های تلفن همراه این بار توسط شاتل موبایل دریافت شد

اینترنت پرسرعت

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چگونه یک اینترنت پرسرعت خوب تهیه کنیم؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *