پادویش

ایربادز Beats Fit Pro در سال جاری معرفی می شود

ایربادز Beats Fit Pro در سال جاری معرفی می شود

برند بیتس یکی از متعلقات اپل است که هر سال تعداد محدودی هدفون رونمایی می کند. حال مشخص شده بزودی باید شاهد رونمایی مدل جدید ایربادز Beats Fit Pro باشیم که بزودی از راه خواهد رسید.

پس از انتظار برای همیشه برای رونمایی اپل از نسل سوم ایرپادهای غیر Pro و تا حدی ناامید شدن از دیدن هدفون های بی سیم واقعی 179 دلاری که از عملکرد حذف نویز فعال شایع شده است ، خوشحالیم که گزارش می دهیم محصول صوتی بزرگ بعدی این شرکت به طرز شگفت انگیزی درست در گوشه گوشه

انتظار می رود که Beats Fit Pro در “هفته اول نوامبر” رسمی شود و محموله ها فقط چند روز بعد آغاز می شوند و بله ، فن آوری پیشرفته ANC ظاهراً در یدک کشیدن این تنها چیزی نیست که ما توانسته ایم از اولین نشت Fit Fit دریابیم ، توجه داشته باشید ، با توجه به افرادی که همیشه در 9To5Mac ادعا می کنند که لیست ویژگی ها شامل کمک رایگان “Hey Siri” ، پردازش Apple H1 نیز خواهد بود. تراشه H1 همان تراشه ای است که در AirPods 3 یافت می شود ، و جای تعجب نیست که گوشواره های قریب الوقوع با نام تجاری Beats کم و بیش با طول عمر باتری پسرهای بد و غیر حرفه ای جدید اپل مطابقت دارد. در صورت در نظر گرفتن حالت شارژ با ظاهر آشنا ، تا شش ساعت بدون وقفه با گوش دادن به حالت ANC یا حالت شفافیت و مجموع نمره استقامت حدود 30 ساعت صحبت می کنیم.

همانطور که 9To5Mac اشاره کرد ، این مورد شبیه موردی است که در کنار Beats Powerbeats Pro قدیمی تر فروخته می شود تا همراه با Studio Buds جدیدتر (و ارزان تر) ، در حالی که Beats Fit Pro به نظر می رسد … کاملا متمایز در رنگهای مشکی ، خاکستری ، بنفش ، و رنگهای سفید ، با بالهای بلند لاستیکی که احتمالاً تناسب بهتری را نسبت به بسیاری از بهترین گوشواره های بی سیم امروزی با حذف نویز فعال پخته می کند.

البته ، طراحی حاصله برای همه (حداقل) مناسب نیست، بنابراین باید دید که قیمت این ایربادز در مقایسه با ایرپاد پرو 250 دلاری بسیار محبوب خواهد بود.

بیشتر بخوانید  هدفون بیتس

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ایربادز Beats Fit Pro در سال جاری معرفی می شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *