اکنون Threads به شما امکان می دهد چه کسی می تواند پست های شما را نقل قول کند

اکنون Threads به شما امکان می دهد چه کسی می تواند پست های شما را نقل قول کند

اینستاگرام اخیر تردز را به عنوان اپ ثانویه و رقیب توییتر ارائه کرد. این شبکه اجتماعی در مدت زمان کوتاهی توانست موردتوجه قرار گیرد و علاقمندان بسیاری بدست آورد.

Threads به کاربران کنترل بیشتری در مورد اینکه چه کسی می تواند پست های خود را نقل قول کند می دهد. اگر نمی‌خواهید هر کسی بتواند پست‌های شما را نقل قول کند، اکنون این گزینه را دارید که فقط به افرادی که دنبال می‌کنید اجازه دهید این کار را انجام دهند.

یا، می توانید آن را طوری بسازید که هیچ کس نتواند پست های شما را نقل قول کند. آدام موسری، رئیس اینستاگرام، این به‌روزرسانی را در آخر هفته اعلام کرد و گفت امیدوار است این به‌روزرسانی «به حفظ جایگاه مثبت‌تر Threads کمک کند». این پلتفرم ماه گذشته این ویژگی را در میان گروهی از کاربران Threads آزمایش کرد، اما اکنون برای همه ارائه شده است.

Threads که اکنون بیش از 150 میلیون کاربر ماهانه دارد، به آرامی ویژگی های بیشتری را برای بهبود ایمنی و تجربه کلی کاربر اضافه می کند و برخی از ابزارها را از اینستاگرام قرض می گیرد. ماه گذشته، ویژگی کلمات پنهان را معرفی کرد، بنابراین کاربران می توانند عبارات خاصی را که می خواهند از فیدهایشان فیلتر شوند، تعیین کنند. همچنین موضوعات اخیراً آزمایش گزینه‌های بایگانی پست‌ها را به صورت دستی یا خودکار پس از تاریخ انقضای انتخابی آغاز کرده‌اند.

Threads و ارائه ویژگی جدید

در دیگر خبرها اینستاگرام در سال 2016 از Stories رونمایی کرد. این ویژگی به کاربران امکان می دهد عکس ها و ویدیوهایی را پست کنند که پس از 24 ساعت ناپدید می شوند. از زمان راه‌اندازی، این ویژگی تعاملی به سرعت محبوبیت خود را افزایش داده و با رسیدن به تعداد کاربران روزانه 500 میلیون کاربر در سال 2019، به یک تغییر بازی برای اینستاگرام تبدیل شده است.

اکنون، پلتفرم اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو متعلق به متا (فیسبوک سابق) به دنبال این است که یک ویژگی جدید برای Stories معرفی کنید. اینستاگرام ممکن است بزودی به کاربران اجازه دهد تا پروفایل اینستاگرام کاربر دیگری را در استوری خود به اشتراک بگذارند. ویژگی آینده اولین بار توسط یک توسعه دهنده محبوب مشاهده شد.

بیشتر بخوانید  فروش لایو اینستاگرام برداشته می شود

الساندرو پالوزی (Alexandro Paluzzi@alex193a) در X فاش کرده است که اینستاگرام در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می دهد پروفایل های کاربران دیگر را در استوری خود به اشتراک بگذارند. گفته می‌شود که این ویژگی مشابه گزینه «افزودن به استوری » موجود است. کاربران می توانند پروفایل دیگری را در استوری اینستاگرام خود نمایش دهند و از فالوورهای خود دعوت کنند تا از اکانت یا صفحه کاربران بازدید و دنبال کنند.

اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط Paluzzi نشان می دهد که Stories یک دکمه “مشاهده پروفایل” را نشان می دهد تا بینندگان را به بازدید از پروفایل ذکر شده دعوت کند. انتظار می‌رود این ویژگی، پس از انتشار، به افراد کمک کند تا پروفایل را به اشتراک بگذارند و به افزایش دید پروفایل و تعداد دنبال‌کنندگان سازندگان محتوا و تأثیرگذاران کمک کند. مانند عکس‌ها و ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده در استوری‌ها، دعوت‌های پروفایل نیز پس از ۲۴ ساعت ناپدید می‌شوند و در  پروفایل یا فید ظاهر نمی‌شوند.

اینستاگرام اخیراً یک سری ویژگی های جدید اضافه کرده است. این کارکرد نمایش متن آهنگ را برای ریلز معرفی کرد که گزینه‌های بیشتری برای سفارشی کردن ریلز با آهنگ‌های مورد علاقه ارائه می‌دهد. این پلتفرم همچنین از ابزارهای ویرایش Reels جدید از جمله برش و چرخش کلیپ های جداگانه رونمایی کرد.

برنامه متعلق به متا همچنین ویژگی Close Friends را گسترش داده است که به کاربران امکان می دهد پست ها و ریلزها را در فید اصلی خود به اشتراک بگذارند که فقط برای افراد موجود در لیست قابل مشاهده است. متا در حال حاضر اشتراکی بدون آگهی را برای کاربران اینستاگرام در اتحادیه اروپا (EU)، منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و سوئیس ارائه می دهد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اکنون Threads به شما امکان می دهد چه کسی می تواند پست های شما را نقل قول کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *