اپل تصاویر پس زمینه زنده را روی آیفون ها در iOS 16 حذف می کند

اپل تصاویر پس زمینه زنده را روی آیفون ها در iOS 16 حذف می کند

اپل در آخرین تکرار iOS یکی از ویژگی های محبوب خود را حذف کرده است. اکنون ، آیفون در آخرین iOS 16 دیگر تصاویر پس زمینه زنده ارائه نمی دهد. بنابراین به همین دلیل است که شرکت تصمیم به ایجاد این تغییر گرفت.

برای کسانی که غافل هستند ، غول مستقر در Cupertino برای اولین بار این ویژگی را در iOS 11 نیم دهه پیش ارائه داد و بسیاری از صاحبان آیفون از این ویژگی استفاده کردند. با این حال ، این برند هنوز این ویژگی را از بین برد ، که شامل تصاویر پس زمینه رسمی پویا اپل نیز می شد. تصاویر پس زمینه پویا در اصل تصاویر پس زمینه بودند که روی صفحه قفل حرکت می کردند. برای فعال کردن این ویژگی ، برای دیدن حرکت یک تصویر زمینه زنده به سادگی نیاز به فشار طولانی روی صفحه نمایش دارد.

با این حال ، این ظاهراً هنگامی که این شرکت تصمیم به ارائه یک صفحه نمایش قفل قابل تنظیم در آیفون ها ، که قبلاً در Apple Watch خود ارائه کرده بود ، تصمیم گرفت. از آنجا که صفحه های قفل Cuztomizable نیز از طریق فشار طولانی صفحه نمایش کار می کردند ، به نظر می رسد که سازنده آیفون ویژگی قدیمی تر را حذف کرده است. این تغییر همچنین دو خط تولید شرکت را به هم نزدیک می کند.

به عبارت دیگر ، تصمیم گرفت یک ویژگی جدید را حفظ کند و یک قدیمی تر را حذف کند ، زیرا هر دو روش ورودی مشابهی داشتند. اپل در ساخت یک اکوسیستم قوی که یکپارچه است و احتمالاً در کنترل و عملکرد در دو سیستم عامل مختلف سهولت را انتخاب کرده است. به جای نگه داشتن دو ویژگی که کم و بیش عملکردهای مشابهی را انجام داده اند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  کرش کردن اپل واچ 3 (Apple Watch 3) در برنامه ی آب و هوا

نظرات در مورد : اپل تصاویر پس زمینه زنده را روی آیفون ها در iOS 16 حذف می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *